اندرو هینی صرف چند روز گذشته پناه در اجاره در آریزونا با همسر و دو سگ و تلاش برای کشف کردن فقط به آنچه که او را به انجام با خود تا بیس بال رزومه.

“من یک اجاره نامه تا پایان ماه و من آن را کشف کردن از وجود دارد” فرشتگان left-hander گفت: از طریق تلفن در روز شنبه. “من فکر می کنم آن را یک وضعیت که در آن چیزهای تغییرات آنقدر سریع است که در یک محل و در نظر گرفتن همه چیز به عنوان آنها آمده است محتاطانه راه برای رفتن در مورد آن. خوشبختانه من برخی از مواد غذایی در یخچال و گاز در مخزن. ما اینجا هستیم و ما در حال رفتن به بازی آن را توسط گوش.”

لیگ برتر بیسبال آمریکا روز پنجشنبه اعلام کرد که این ورزش خواهد بود تعطیل به منظور کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 ویروس یکی از بسیاری از سازمان ها رفتن تیره به مردم اجازه می دهد برای ایمن ماندن در خانه.

یک روز بعد, این بازیکن شد و با توجه به انتخاب که در آن برای سوار کردن وقفه. آنها باقی می ماند در نزدیکی محل خود تیم بهار مرکز آموزش رفتن به تیم اصلی شهر و یا سر خود را به offseason صفحه اصلی. باشگاه ها را ارائه تمرین و آموزش و پشتیبانی در خانه خود ورزشگاه بهار, آموزش پارک.

هینی که زندگی در اوکلاهما در زمستان گفت که او نمی باید یک طرح فراتر از پایان ماه.

او همچنین گفت که او مطمئن نیست که چه نوع از روال او را متعهد به حفظ آمادگی خود را به عنوان یک پارچ شروع.

“با هیچ هدف واقعی تاریخ (به صورت فصل به شروع) آن را کمی دشوار به نوعی رد گم کردن گفت:” هینی که نام فرشتگان’ روز افتتاحیه استارت قبل از خاموش کردن.

هینی گفت: او نه پرتاب یک توپ در چند روز تنها مدت کوتاهی متوقف شد تمپه دیابلو ورزشگاه در روز شنبه به انتخاب کنید تا برخی از وسایل.

“بچه ها در داخل و خارج او گفت:” از صحنه در محل باشگاه وانجمن. “هر کس با استفاده از فراوانی از احتیاط. ما اجتماعی ما فاصله شش فوت است. من فقط گفت: هر کس ‘امن باشد و من آن را زمانی که من دیدن تو.'”

هینی گفت: او هنوز هم نمی باید یک ایده خوب از جایی که اکثر هم تیمی های خود را.

“من فکر می کنم همه نوع از یک ایده متفاوت,” او گفت:. “آنها نوع تلاش به وزن جوانب مثبت و منفی هر تصمیم گیری است.”

هینی گفت: او با اعتماد به نفس که وجود دارد خواهد بود یک “گروه خوب” در هر دو تمپه و آناهایم.

یکی از فرشتگان ” نمایندگان به بازیکنان Assn., هینی همچنین مسئولیت رله اطلاعات به هم تیمی های خود درباره مذاکرات در حال انجام بین MLB و اتحادیه. هینی گفت او شده است در تماس با رهبران اتحادیه اما هنوز چند پاسخ در مورد مسائل مانند جبران خسارت.

هینی را به همدلی برای کسانی که صدمه دیده خواهد شد بسیار بیشتر از عمده leaguers توسط این shutdown. جزئی leaguers به سختی پرداخت دستمزد زندگی می کنند در وهله اول و با وجود هزاران نفر از کارگران فصلی در ballparks که می تواند از دست رفته حیاتی حقوق در حالی که ballparks در حال توقیف.

“آن را با” هینی گفت. “آن را غم انگیز برای هر کسی که مبتلا به این. من امیدوارم که آن را به یک اخراج و که ما می توانیم رزومه عادی چون من می دانم که آرامش به بسیاری از مردم است.”

هینی تا به حال هیچ سوال که خاموش است کار درست را انجام دهید ،

“من درک می کنم به طور کامل و منطقی که چرا آنها این کار را کرد چرا که همه آن انجام شده است,” او گفت:. “همه گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب برای نگه داشتن همه امن است. من در هیئت مدیره با آن است. آن را غم انگیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im