فرشتگان را به فهرستی از حرکت به عنوان coronavirus خاموش کردن طول

فرشتگان در شب یکشنبه optioned است کوزه Jaime Barria, Taylor Cole, کایل کلر و خوزه Quijada و جالب آنتونی Bemboom حتی اگر فصل در حال حاضر به نظر می رسد حتی دورتر از فقط چند روز پیش.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری منتشر شده جدید توصیه در یکشنبه که هیچ رویدادی با بیش از 50 نفر را برای حداقل دو ماه است که به معنی soonest فصل می تواند شروع خواهد بود اواسط ماه مه. MLB در ابتدا اعلام کرد تاخیر حداقل دو هفته.

فرشتگان هنوز در تلاش برای قطعه با هم چگونه آنها را سوار کردن وقفه.

مدیر کل بیلی Eppler گفت: او در حال حاضر در حال برنامه ریزی در داشتن 22 بازیکن باقی می ماند در آریزونا 11 در آناهایم و بقیه در offseason در خانه. دو بازیکن هنوز بلاتکلیف که از یکشنبه شب Eppler گفت.

آریزونا پیچیده باز خواهد شد برای شروع تمرینات روز دوشنبه اگر چه لیگ اصلی بیس بال است و توصیه می شود که بازیکنان درگیر در هر سازمان و یا گروه تمرینات.

امکانات در فرشته ورزشگاه باید آماده برای رفتن در روز سه شنبه یا چهارشنبه پس از تمیز کردن Eppler گفت.

با توجه به جدید توصیه از CDC هر چند بازیکنان ممکن است آهسته و با سرعت از تمرینات خود را حتی بیشتر.

همانطور که برای فهرستی از حرکت آنها رنگ یک کمی تصویر واضح تر از آنچه فرشتگان بودند تجسم هنگامی که فصل شروع می کند.

Barria تا به حال شده است یک نامزد برای یکی از نقاط در چرخش است اما در حال حاضر به نظر می رسد فرشتگان به نفع مت Andriese دیلون Peters, خوزه سوارز و پاتریک Sandoval.

همه از آن می تواند مسئله اما به دلیل تاخیر به فصل می تواند برای هر دو Shohei Ohtani و گریفین کنسرو در چرخش همراه با اندرو هینی, خولیو تهران و دیلن باندی.

Ohtani شد میله میله برای شروع در اواسط ماه مه چون فرشتگان ما قصد محدود کردن خود به نوبت. کنسرو تا به حال یک پلاسمای غنی از تزریق در آرنج خود را و او را دوباره ارزیابی در حدود دو هفته.

توسط optioning Bemboom فرشتگان پاک راه را برای حداکثر Stassi و جیسون کاسترو به دو فو. Stassi که در حال آمدن است از جراحی مفصل ران شد آماده می شود برنامه ریزی شده روز افتتاحیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im