خشم و ناآرامی در سراسر کشور به عنوان اعتراض به قتل جورج فلوید در سراسر شهرهای آمریکا

تظاهرات علیه فرهنگ نژاد پرستی و خشونت تعریف می کند که پلیس آمریکا در سراسر این کشور پنجشنبه شب در واکنش به کشته شدن غیر مسلح سیاه جورج فلوید توسط افسران از مینیاپولیس اداره پلیس.

از نیویورک به ممفیس به اوکلند تظاهرات و ادارات پلیس در شهر پس از شهر مواجه شدند و گاهی با خشونت.

تصویری از منهتن اتحادیه مربع نشان می دهد پلیس با حمله به تظاهر کنندگان با یک افسر شکستن باتوم او در حالی که ضرب و شتم تظاهر.

عکاس دی Delgado بود که در صحنه گفت: Gothamist که او دیده بود هفت یا هشت دستگیری و درگیری بین پلیس و تظاهرکنندگان ادامه داد: “خیره کننده.”

“من فقط شاهد یک افسر قرار داده و زانو خود را بر روی کسی را گردن” گفت: Delgado.

در کلمبوس, اوهایو تظاهرکنندگان نقض دولت قبل از حمله پلیس با استفاده از گاز اشک آور.

پلیس در شهر فینیکس شلیک گلوله های لاستیکی به یک جمعیت از تظاهرکنندگان در خارج از مقر پلیس. تظاهرکنندگان همچنین راهپیمایی در شهرستان سالن و دولت کاپیتول.

“همه چیز کمی خشن وجود دارد نسبت به پایان” تظاهرات سازمان جارت Maupin گفت: Arizona Republic. “کاپیتول ما بود پایان بازی و ما از آن ساخته شده وجود دارد. ما رویداد بدون خشونت.”

عکس های رنگ در دنور به عنوان معترضان مسدود و ترافیک در این شهر هر چند هیچ صدمات گزارش شده به پلیس و معترضان مواجه خاموش در طول شب.

دولت Rep. Leslise هیرودیس گفته نیویورک تایمز که از کار اخراج شدند عکس, در اعتراض به تظاهرکنندگان جمع شده بودند مسالمت آمیز است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“این کاملا مسالمت آمیز تجمع و کسی به ضرب گلوله به جمعیت و مردمی که معترض بودند در حمایت از جامعه در برابر خشونت پلیس” گفت: هیرودیس.

یک زن ناشناس رانندگی یک SUV منفجر ماشین در دنور معترضان در جداگانه ای قبل از حادثه است.

Louisville, Kentucky معترضان نیز اعتراض خود را در برابر پلیس را کشته و یک غیر مسلح سیاه, زن Breonna تیلور, در, مارس 13. تظاهرکنندگان پر از خیابان و شروع به تکان دادن یک پلیس زندانی کاروان کامیون—کاهش آن لاستیک و شکستن آن ویندوز—قبل از آتشباری جمعیت است.

هفت نفر زخمی گزارش هر چند هیچ کس کشته شد.

تظاهرات همچنین محل در ممفیس فنتنا کالیفرنیا و آلبوکرک و دیگر شهرستانها.

در لس آنجلس معترضین حاضر در سراسر شهرستان از جمله در مقابل مقر پلیس به ابراز خشم و سرخوردگی بیش از فلوید را کشتن.

“زمانی که مردم با نگاه به این افراد که نا امید که عصبانی هستند نه فقط برای آقای فلوید اما دیگران بی شماری برای آنها وجود نداشت و شواهد تصویری به عنوان وجود دارد در این مورد که جانشان را از دست دادند—این چیزی است که شما در حال دیدن حباب تا” رادیو فردا خبرنگار ولادیمیر Duthiers گفت: پنج شنبه.

شهرداران شهرستان و محلی و مقامات دولتی خواست تظاهرکنندگان به اعتراض مسالمت آمیز اما شرایط تنش و پلیس در پاسخ به این اعتراضات منجر به خشونت در تعدادی از شهرستانها.

ققنوس نشان دهنده اردن واکر bemoaned این واقعیت است که مقامات باید کمی علاقه به پرداختن به پلیس فرهنگ است که تنها راه برای مردم را به تغییر تقاضا است که به نوبه خود مرتبه در خیابان.

“ما باید برای انجام این منظور شنیده می شود گفت:” واکر. “ما باید برای انجام این منظور از عدالت ساخته شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im