آنتونی Tolliver علائم 10 روز قرارداد با گریزلیز قطره 12 امتیاز در اولین

2 مارس (فردا) — آنتونی Tolliver ساخته شده یک تاثیر فوری پس از امضای 10 روز قرارداد با ممفیس گریزلیز در روز دوشنبه.

Tolliver توافق برای کوتاه مدت مقابله با گریزلیز تنها چند ساعت قبل از دوشنبه شب بازی مقابل آتلانتا هاکس. در فهرست مربوطه حرکت ممفیس چشم پوشی جلو اردن بل.

در اولین بازی خود را صرف ساعت پس از امضا Tolliver ثبت 12 امتیاز و سه ریباند در 19 دقیقه خاموش روی نیمکت. او رفت و 4 از 5 از 3 نقطه در محدوده گریزلیز’ 127-88 blowout پیروزی بر شاهین.

Tolliver خواهد بود واجد شرایط برای postseason بازی به صورت حذفی-امیدوار گریزلیز پس از خریداری توسط ساکرامنتو کینگز در هفته گذشته. 34 سال به جلو به پادشاهان بازگشت $144,901 است که همان مقدار از 10 روز قرارداد.

Tolliver اصل امضا با پورتلند تریل بلیزرز در طول این فصل اما این تیم داد و ستد او را به ساکرامنتو در NBA مهلت تجارت در ماه گذشته. او به طور متوسط 3.3 امتیاز و 2.9 ریباند در 15.1 دقیقه در هر بازی در این فصل قبل از خود گریزلیز اولین دوشنبه.

گریزلیز امضا Tolliver با توجه به وضعیت فعلی این تیم frontcourt. Jaren جکسون جونیور (زانو) و کلارک براندون (چهار) انتظار می رود به دست حداقل اضافی هفته با توجه به صدمات خود را.

ممفیس (30-31) در حال حاضر در ردیف 8 نقطه حذفی در کنفرانس غرب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>