ضد مهاجر تهمت ترویج سوزاندن سوخت های فسیلی است که جابجایی میلیون ها نسبت به ایالات متحده

یک مقاله جدید در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم ارائه یافته که شوکه نویسندگان خود.

اگر جهان (که منظورم من و شما خواننده عزیز) نمی نوسان به اقدام فوری برای مقابله با آب و هوای اضطراری برخی از 3.5 میلیارد نفر از مردم در حال رفتن برای پایان دادن به زندگی در مکان های که در آن قرمز توسط 2070. و به احتمال زیاد بسیاری از آنها را مجبور به ترک جایی دیگری است.

ما قادر به تولید شرایط که تحت آن تمدن بشر به عنوان ما می دانیم که از آن خواهد بود بسیار دشوار است برای حفظ.

توسط نوسان به عمل منظورم توقف رانندگی با اتومبیل های بنزینی و توقف استفاده از زغال سنگ برای تولید برق و توقف در مزرعه بالا-کربن راه (تمام چیزهایی را که ما می دانیم که چگونه به انجام, و نسبتا ارزان. اگر شما خود را خانه خود و برنامه ریزی می شود در آن حداقل 10 سال, قرار دادن پانل های خورشیدی بر روی سقف و خودتان صرفه جویی در مقدار زیادی از پول. اگر شما نیاز به یک ماشین برای رفت و آمد و به دنبال به خرید بعدی خود را یکی برقی و دریافت بیش از خود را غیر منطقی محدوده اضطراب. آنهایی که جدید رفتن 200-250 کیلومتر در شارژ و متوسط سفر 5 مایل; و آنها در حال پایین آمدن قیمت و شما هنوز هم دریافت $7500 فدرال تخفیف مالیاتی به علاوه هر چه دولت خود را ارائه می دهد. بدیهی است که برخی از خوانندگان من نمی تواند انجام این کارها در این سال با زیان کار و بد اقتصاد, اما آنها می توانند رای برای سیاستمداران خواهد شد که قرار طرفدار سیاستهای سبز).

سال 2070 برای تلفن های موبایل مانند یک راه طولانی به دور است. از آن نمی باشد. برای یک چیز, این تغییرات تدریجی و با در نظر گرفتن اثر در حال حاضر خواهد شد سرعت بخشیدن به ده سال و بیست سال از هم اکنون تا زمانی که یک اوج در 50 سال است. برای دیگر نویسندگان داستان های علمی تخیلی مدت طولانی ساخته شده است که تنظیم یک داستان از بیست سال در آینده می گویند 2040 باعث می شود آن صدا از راه دور, اما یک نقطه از بیست سال در گذشته در نظر گرفته شده است تقریبا به عنوان دور (در واقع برای افراد مسن تر به نظر می رسد مانند دیروز). پنجاه سال پیش بود 1970: این اولین روز زمین بیتلز منتشر شد آخرین آلبوم “اجازه دهید آن را” al-اسدس به قدرت رسید در سوریه, آمریکا در آژانس حفاظت از محیط زیست به وجود آمد و PBS شروع به پخش. مطمئن شوید که برای کسانی که هنوز به دنیا آن را برای تلفن های موبایل مانند تاریخ باستان است اما مشخص جهان ما تا به 2070 خواهد بود.

گذشته از 10000 سال که در طی آن تمدن بشری توسعه یافته و درجه حرارت بوده است نسبتا با ثبات و قسمت در میلیون از دی اکسید کربن نوسان در یک محدوده باریک در 200s. ما در حال حاضر آمار 410 پی پی ام دی اکسید کربن است که در حال حاضر dooming ما بسیار بیشتر دمای متوسط. اما اگر ما در مانند این که ما را در رسیدن به یک نقطه که در آن گازهای گلخانه ای بسیار متمرکز است که آنها را به تمام جهان گرمسیری, ذوب شدن تمام زمین یخ و علت سطح دریا به افزایش است بنابراین ما از دست بدهند سی درصد از زمین زمین جرم است. آخرین بار که اتفاق افتاده است وجود دارد همچنین مگا-طوفان. سوئد باستان شناسان شواهدی در یک زمان بسیار بالا غلظت CO2 ده ها میلیون سال پیش از طوفان بیش از آن است که زمین که نسبتا ثابت و 10000 سال به طول انجامید. به عبارت دیگر ما قادر به تولید شرایط که تحت آن تمدن بشر به عنوان ما می دانیم که از آن خواهد بود بسیار دشوار است برای حفظ.

این نتایج را هزاران سال به تصویب. چه اتفاقی می افتد تنها در 5 دهه اگر ما را متوقف کند, قرار دادن دی اکسید کربن, tout de suite است که حدود 20 درصد از زمین خواهد بود بیش از حد داغ شود ،

در حال حاضر گروه قرمز مناطق بسیار محدود و این scalding درجه حرارت تنها 0.8 درصد زمینهای جهان به عنوان با عربستان سعودی در گسترده “خالی چهارم” کویر. اما در 50 سال که امروز بیست ساله 70 درصد از زمین را تحت تاثیر قرار خواهد شد در حدود یک پنجم. و سه و نیم میلیارد نفر زندگی می کنند در این گروه است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

Screen-Shot-2020-05-06-at-12.26.55-AM.pn

راه من خواندن این نقشه بخش های شمالی آمریکای جنوبی و پس از آن آمریکای مرکزی و مکزیک خواهد بود ضربه سخت همراه با ساحل عاج در آفریقا و سپس شما باید هند و پاکستان و برخی از آسیای جنوب شرقی و استرالیا است. اگر ما شکل مردم خواهد شد و به احتمال زیاد با پاهای خود رای و رفتن به شمال و فکر کردن در مورد آمریکای شمالی, من می خواهم شروع به مطالعه اسپانیایی, Mayan, کچوایی و پرتغالی اگر من به شما بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن ترین pro-کربن رئیس جمهور ما تا کنون بود. او در واقع می خواهد برای احیای شکست صنعت زغال سنگ! زغال سنگ از خطرناک ترین و CO2 فشرده در سوخت های فسیلی است. فقط توقف سوزاندن زغال سنگ در خود و برای خود در سراسر جهان را تحت تاثیر قرار میدهد تولید گازهای گلخانه ای به طور چشمگیری.

بنابراین در اینجا این است که طنز. Donald J. Trump ترین ضد مهاجر رئیس جمهور ما تا به حال از 1910s و 1920s. او صحبت کثیف در مورد مهاجران (بسیاری از آنها ضروری کارگران خدمات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس که ما را در تمجید به عنوان قهرمانان). او در تلاش است برای جلوگیری از مهاجرت قانونی. او نمیخواهد این افراد در اینجا.

اما تهمت نیز بیشتر طرفدار کربن رئیس جمهور ما تا کنون بود. او در واقع می خواهد برای احیای شکست صنعت زغال سنگ! زغال سنگ از خطرناک ترین و CO2 فشرده در سوخت های فسیلی است. فقط توقف سوزاندن زغال سنگ در خود و برای خود در سراسر جهان را تحت تاثیر قرار میدهد تولید گازهای گلخانه ای به طور چشمگیری. تهمت می خواهد به آن را افزایش دهد. او همچنین از تلاش برای حذف مسافت پیموده شده مورد نیاز از اتومبیل, تشویق, 12 مایل یک گالن gas guzzlers. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام همه چیز را او می تواند به خرابکاری در زمین است.

بنابراین در اینجا چیزی است. شما نمی توانید آن را هر دو راه. یا شما می توانید سوار یک پروژه منهتن برای متوقف کردن گرمایش جهانی و یا شما می توانید جلوگیری از مهاجرت است. شما نمی توانید به دنبال هر دو نرم افزار-کربن و ضد سیاست های مهاجرتی با موفقیت در همان زمان. سند چشم انداز از قلعه امریکا باید محدودیت های خود را–ایالات متحده و کانادا عظیم سواحل و مردم از جان گذشته خواهد پیدا کردن یک راه– درخواست اروپا است.

من شخصا فکر می کنم ما زمان مهاجرت رای دادن خوب است و کمک می کند تا این کشور در جلوگیری از بحران سفیدی که ژاپن و ایتالیا روبرو هستند (که در حال رفتن به پرداخت امنیت اجتماعی برای نسل بعدی؟) اما حتی من تعجب می کنم چه اتفاقی خواهد افتاد به بافت اجتماعی اگر PNAS سناریو eventuates و شما تا به حال به طور بالقوه صدها میلیون نفر از مردم در حال حرکت است.

راه حل ساده است. قرار دادن در بسیاری از صنعتی درجه باد و انرژی خورشیدی به الکتریکی وسایل نقلیه مزرعه پایدار تر پیدا کردن جایگزین برای سیمان و غیره. ما می دانیم چه باید انجام شود, ما این تکنولوژی را به آن را انجام دهد و ما در واقع صرفه جویی در پول با انجام آن. آنچه که ما فاقد یک حس فوریت و سیاسی خواهد شد. که بیش از حد در دست خود ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de