آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ: Coronavirus سریع تبدیل شدن به بحران حقوق بشر

مارس 23 (UPI) — سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس است “سریع تبدیل شدن به یک بحران حقوق بشر” و هشدار داد که دولت در برابر استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای اتخاذ اقدامات سخت گیرانه.

اشاره به این حادثه تلخ این اظهارات را در یک ویدیو همراه جدید ناصر که حقوق بشر می گوید باید راهنمای coronavirus پاسخ و اظهار داشت که مردم و حقوق خود “باید اول آمده است.”

U. N. رئیس گفت: این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 2.6 میلیون نفر در سراسر جهان قائل است اما آثار آن را در معرض ضعف در ارائه خدمات عمومی و ساختاری نابرابری که مانع از دسترسی آنها.

“نگاه ما به تناسب اثر در برخی از جوامع افزایش نفرت سخنرانی, هدف از گروه های آسیب پذیر و ریسک از دست سنگین امنیتی پاسخ تضعیف سلامت, پاسخ,” او گفت:. “در مقابل پس زمینه افزایش ethnonationalism پوپولیسم ، استبداد و مقاومت مواجه علیه حقوق بشر در برخی از کشورهای بحران ارائه می کنند بهانه ای برای اتخاذ اقدامات سرکوبگرانه برای اهداف نامربوط به این بیماری همه گیر.”

بر اساس این گزارش, مهاجران, پناهندگان و آوارگان داخلی به ویژه آسیب پذیر به نقض حقوق بشر به عنوان نژادی و قومی و اقلیت های مذهبی و زنان و بهداشت کارگران شده اند که طرد و حمله در طول بیماری همه گیر.

این به حاشیه رانده شده و جمعیت های آسیب پذیر در معرض تبعیض و همه گیر است آشکار ساختاری نابرابری که علت برخی گروه ها به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار می دهد.

این گزارش همچنین هشدار داد که این بیماری همه گیر از طریق پیشبرد اقتصادی سختی را بالا می برد و در حال حاضر بالا تنش و می تواند به تحریک ناآرامی های مدنی.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: اورژانس پاسخ باید قانونی متناسب لازم و غیر تبعیض آمیز و کارگردانی با تمرکز خاص و در یک چارچوب زمانی تعریف شده. دولت باید شفاف و پاسخگو و جوابگو او گفت:.

“بهترین پاسخ است و پاسخ متناسب به تهدید فوری در حالی که حفاظت از حقوق بشر و حکومت قانون”

صحنه هایی از یک بیماری همه گیر جهانی copes با COVID-19

عبور و مرور همچنان به پوشیدن محافظ ماسک صورت خارج اگرچه دولت اعلام کرده است که تهدید COVID-19 شیوع اساسا به پایان رسید در پکن در آوریل 21. عکس های استفان ریش تراش/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de