“هر کسی اما الیزابت’: با برنی کردن بزرگ-دلار بایدن اهدا کنندگان هدف به هیچ کس وارن به عنوان معاون انتخاب

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن حزب دموکرات را presumptive نامزد مواجه است فشار از پول بزرگ اهدا کنندگان به انتخاب سناتور. الیزابت وارن به عنوان همسر در حال اجرا در انتخابات عمومی—حتی به عنوان رای گیری از YouGov و اقتصاد را نشان می دهد دموکراتیک حمایت رای دهندگان ماساچوست سناتور بیش از گزینه های دیگر.

“من فکر می کنم بسیاری از اهدا کننده پایه در هیئت مدیره و در آینده ترجیح می دهند تقریبا هر کسی اما الیزابت” یکی دیرین بایدن گفت: جمع آوری کمک CNBC پنج شنبه. “من نمی بینیم و او را در انتخاب او برای veep.”

این نظرسنجی که انجام شد بین آوریل 26 و 28 نشان داد که رای دهندگان بودند بیشتر مشتاق یک بایدن/وارن بلیط.

به عنوان نیوزویک گزارش داد:

وارن حمایت شد 26 درصد از پاسخ دهندگان دموکرات در حالی که بایدن دیگر رقیب سابق برای نامزدی حزب دموکرات سناتور کامالا هریس کالیفرنیا در آمد و در دوم با پشتیبانی از 18 درصد از رای دهندگان. استیسی آبرامز که فرار ناموفق برای تبدیل شدن به گرجستان فرماندار در سال 2018 در آمد و در سوم با 12 و سناتور ctq از مینه سوتا که قبلا نیز به دنبال دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری در آمد و در چهارم با 11 درصد است.

نگرانی ها و تنظیمات از رتبه و فایل رای دهندگان به کنار تعدادی از اهدا کنندگان ابراز مخالفت با وارن با یک گزارشگر وال استریت اجرایی این ادعا که وارن خواهد بود “وحشتناک” انتخاب و منجر بایدن به “از دست دادن انتخابات است.” با توجه به CNBCتعدادی از ثروتمند بایدن اهدا کنندگان داشته اند گفتگو با کمپین برای فشار آوردن به او را به انتخاب خوش طعم تر گزینه برای وال استریت.

به عنوان CNBC گزارش داد:

رفته به ادامه مطالب

اما سخاوت شما بسیار مهم است برای بقای ما.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

کسانی که مکالمات به تازگی شامل تلاش برای فشار مبارزات انتخاباتی دور از چیدن وارن و تشویق به انتخاب نامزدهای دیگر ظاهرا در لیست خود مانند سنسور. کامالا هریس و ctq و میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer. بسیاری از بایدن همکاران صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به عنوان این گفتگو هر دو با بایدن و در میان همکاران در خصوصی.

جان مورگان در فلوریدا تاجر و بایدن حامی گفت که او مضطرب توسط نوبه خود وارن در زمان اولیه که در آن او در مورگان نمایش “تلاش برای خارج سناتور برنی.” این یک تضاد به وارن برای آنها مورگان ضمنی او برگزار شد جمع آوری کمک.

“وجود دو الیزابت Warrens گفت:” مورگان. “من تا به حال در خانه من زمانی که او یک سناتور ایالات متحده و مصرف کننده قهرمان است. او بسیار جذاب بود.”

اما با وجود تلاش های خیرین هل دادن او را به انتخاب بیش وال استریت دوستانه همسر در حال اجرا بایدن ممکن است گوش دادن. کمپین رسیده است از برای ترقی خواهان در هفته های اخیر به عنوان معاون رئیس جمهور سابق اولویت بندی کرده است حملاتی را با حامیان سابق مخالفان وارن و بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.) به عنوان او کار می کند برای ایجاد یک ائتلاف به کاخ سفید است.

روزنامه نگار Erick فرناندز بود unimpressed با تلاش های بزرگ پول را به نگه داشتن وارن کردن بلیط.

“شاید یک presumptive نامزد نباید چیدن یک معاون رئیس جمهور با توجه به آنچه که برخی از مدیران وال استریت فکر می کنم!” توییتی فرناندز.

اگر هر چیزی IfNotNow بنیانگذاران و سابق وارن کارمند حداکثر برگر گفت: در توییتر مخالفت وارن به این معناست که او باید انتخاب کنید.

“وال استریت اهدا کنندگان فشار جو بایدن به انتخاب الیزابت وارن برای VP” گفت: برگر. “است که به خوبی به عنوان دلیل هر گونه به آن را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im