AOC طول می کشد شجاع تنها ایستاده در مقابل ‘بی وجدانی’ Covid-19 امداد بسته است که نمی به اندازه کافی کمک به کسانی که صدمه دیده ترین

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز بود و تنها حزب دموکرات برای رای دادن در برابر دلار 484 میلیارد coronavirus بسته امداد گذشت شنبه یک حرکت که به دست آورده خود را مترقی ستایش بودن “وجدان حزبی در حال حاضر.”

این قانون در سوال شناخته شده در محاوره به عنوان COVID 3.5 به راحتی گذشت مجلسی در 388 – 5 رای و رهبری به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میز. Ocasio کورتز گفت: این اقدام موفق به رسیدگی به نیازهای خانواده های شاغل و کسانی که بیشتر متاثر از coronavirus بحران است.

“نگرانی من این است که ما در حال دادن دور مزرعه” Ocasio-کورتز که نیویورک منطقه ویران شده است توسط coronavirus به خبرنگاران گفت: پس از رای دادن. “من نمی تواند به من جوامع و به آنها بگویید که فقط منتظر مراقبت چهار از آنجا که ما در حال حاضر با گذشت سه چهار قطعه از قانون که مربوط به کوروناویروس. و هر بار که آن را یک بعدی به یک بعدی در یک بعدی و ترکیبات در حال مرگ هستند.”

جوانان-رهبری طلوع آفتاب حرکت استقبال Ocasio-کورتز نه رای. “ما سپاسگزار برای unapologetic اخلاقی وضوح و سیاسی شجاعت @AOC در این لحظه” گروه گفت: در توییتر و اضافه میکند: “زمانی که @HouseDemocrats استفاده از اهرم خود برای مبارزه با ما؟”

“این بسته کافی نیست” طلوع گفت. “ما نیاز به یک #PeoplesBailout که #PutPeopleFirst.”

تفکیک نیز با تمجید از دانشجوی سال اول مجلس رأی. بازتاب Ocasio-Cortez تفکیک به نام آخرین بسته های قانونی و نه یک پیروزی بلکه “کناره گیری کنگره مسئولیت پاسخگویی لحظه ای که ما با آن روبرو هستیم به عنوان یک ملت است.”

پیش از رای Ocasio-کورتز مشخص شده او مخالفت اندازه گیری در یک طبقه سخنرانی.

“ما باید به مبارزه به صندوق بیمارستان و مبارزه به صندوق تست. این چیزی است که ما در حال مبارزه برای در این لایحه” او گفت:. “این بی وجدانی. اگر شما تا به حال اضطرار شما خواهد قانونگذاری مانند اجاره شد و با توجه on May 1 و مطمئن شوید که ما عبارتند از: اجاره و وام مسکن برای کمک به ما به شمار می رود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de