AP های منحصر به فرد: 1st تغذیه زندانی تست مثبت برای coronavirus

واشنگتن — یک زندانی در یک زندان فدرال در شهر نیویورک دارای آزمایش مثبت برای coronavirus مارک اولین مورد تایید شده در زندان فدرال سیستم.

زندانی که قرار دارد در شهری بازداشتگاه در بروکلین شکایت از درد قفسه سینه در پنجشنبه چند روز پس از او وارد شده در مرکز اداره فدرال زندانها گفت: آسوشیتد پرس. او گرفته شده بود به یک بیمارستان محلی و مورد آزمایش قرار گرفت برای COVID-19, مقامات گفت.

زندانی از بیمارستان مرخص شد, در روز جمعه و بازگشت به زندان جایی که او بلافاصله قرار داده شده در انزوا آژانس گفت. اداره زندان آموخته شنبه که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

زندانی باقی مانده جدا شده و دور از دیگر زندانیان در روز شنبه اما داخلی و روانی کارکنان بازدید شد او به طور معمول, مقامات گفت.

تایید اولین coronavirus مورد در BOP سیستم می آید به عنوان زندان و زندانهای سراسر کشور با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی به سرعت گسترش coronavirus. مقامات بهداشتی شده اند هشدار دهنده برای بیش از یک دهه در مورد خطرات ناشی از شیوع بیماری در زندان ها و زندان ها هستند که ایده آل محیط برای ویروس ها: زندانیان به اشتراک گذاری سلول های کوچک با کل غریبه, استفاده از توالت فقط چند پا از تخت خود را و جمع به بعد اتاق جایی که آنها صرف ساعت ها در یک زمان با هم.

شده اند وجود دارد موارد مثبت در میان BOP کارکنان: یک کارمند که با این نسخهها کار در یک دفتر اداری در گرند پریری تگزاس و کارمند دیگری که با این نسخهها کار در Leavenworth, Kansas, اما چه کسی گفته نمی تماس با زندانیان پس از تبدیل شدن علامتی.

اداره زندانها به طور موقت متوقف ملاقات در همه 122 فدرال اصلاح امکانات در سراسر ایالات متحده از جمله هر دو اجتماعی و حقوقی ملاقات هر چند مقامات گفته اند که برخی از موارد استثنا می تواند ساخته شده به صورت قانونی بازدیدکننده داشته است.

مقامات گفت: کارکنان در شهری مرکز بازداشت ادامه خواهد داد برای نظارت بر عملیات و آنها مشغول به کار بودند به اثری که او تا به حال تماس با و همچنین مطابق با اصول بهداشتی “مناطق آسیب دیده.” دیگر زندانی بودند قرار دارد با این مرد نیز در حال قرنطینه همراه با کارکنان که ممکن است تا به حال در تماس با او.

هر کارمند و پیمانکار ورود به شهری بازداشتگاه منوط به افزایش غربالگری پزشکی از جمله داشتن درجه حرارت خود را گرفته با یک دماسنج مادون قرمز و خواسته یک سری از سوالات به صفحه نمایش برای coronavirus عوامل خطر یک اداره زندانها رسمی نوشت: در نامه ای به ریاست قاضی در منطقه جنوب نیویورک در اوایل این هفته.

این سازمان گفت: زندانیان در توقیف رایگان به پیاده روی خود را در مورد مسکن واحد و استفاده از زمینه های مشترک اما همچنین ممکن است را انتخاب کنید به “باقی می ماند در سلول خود به خود seclude.” اما مقامات گفتند که ما نمی خواهیم برای جداسازی زندانیان که ممکن است در نظر گرفته شود “در معرض خطر” از آنجا که وجود دارد بیش از حد بسیاری از آنها برای منزوی کردن آنها در یک یا دو واحد با توجه به نامه.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و حتی مرگ شود.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از ویروس. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با موارد شدید ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Michael R. سیساک و جیم Mustian در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de