در هر روز در آپالاچیا شما می توانید پیدا کردن هدیه در مقابل از خانه های سمت چپ بر روی ایوان برای مردم داخل: قارچ فقط foraged کوکی ها تازه پخته شده. ایوان یک فرمت از خانه در آپالاچیا نه تنها یک نقطه جمع آوری برای مکالمه اما سنتی های محل. اگر شما می خواهید به تبادل ابزار و گیاهان و یا در دست من فراز خود را با همسایه: شما آنها را بر روی ایوان. در زمان مبارزه و رواقها در حال کشتی به ارائه مواد غذایی: وعده های غذایی یخ زده به پدر و مادر جدید casseroles برای خانواده های عزادار.

در حال حاضر به دلیل COVID-19, شیوه های آن در حال تبدیل شدن مهم تر از همیشه. آن را در خانه مواد غذایی ظاهر می شود در همسایه ایوان تا آنجا که خانه دوخته شده ماسک و یا کیسه های مواد غذایی در خانه های شهروندان ارشد. و در حالی که اتوبوس مدرسه دیگر رفت کودکان از مدارس در منطقه, اتوبوس هستند قطعا پارک شده و خالی است.

بیش از نیمی از تمام کودکان در آپالاچی اوهایو دریافت رایگان و یا کاهش قیمت ناهار به گزارش اوهایو انجمن اولیا و مربیان در سال 2013. در برخی از مدارس ابتدایی نرخ مشارکت است که تقریبا 75%. در بسیاری از موارد توزیع مواد غذایی به آپالاچی کودکان در مدرسه تغذیه یک خانواده; با تشکر از برنامه هایی مانند نعمت در یک کوله پشتی بعضی از کودکان رفتن به خانه برای تعطیلات آخر هفته با کوله پشتی از قفسه پایدار مواد غذایی مانند کنسرو ماهی تن و کره بادام زمینی طراحی شده برای کمک به کل خانواده است.

اتوبوس مدرسه, مسیرهای شد و در حال حاضر تاسیس و رانندگان شناخته شده به خانواده های پس از آن یک گام طبیعی است که یک شخص آشنا می تواند ارائه وعده های غذایی برای کودکان است. در آپالاچی county of Athens, Ohio در یک ایمیل به پدر و مادر مدرسه خواسته خانواده ها تماس بگیرید اگر آنها نیاز به مواد غذایی و وعده های غذایی خواهد بود ارائه شده توسط رانندگان اتوبوس یا نه کودکان قبلا ثبت نام در ناهار رایگان برنامه.

چه کسانی هستند, فرزندان و خانواده های خود—گرفتن مواد غذایی در طول همه گیر? در سراسر منطقه آن را از خود رانندگان اتوبوس مدرسه.

در غرب ویرجینیا Kanawha County, رانندگان اتوبوس مدرسه در حال خروج از وعده های غذایی بر روی ایوان. هر دوشنبه و رانندگان و رها کردن به اندازه کافی صبحانه و ناهار به یک هفته گذشته. اگر کودکان در حال پناه در جاهای دیگر از در خانه در طول همه گیر خانواده ها خواسته شده است به تماس ترمینال اتوبوس به این دلیل که مدرسه منطقه تلاش می کند برای رسیدن به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است.

توسط هفته اول آوریل, Kanawha County مدارس ارائه شد بیش از 12,500 وعده های غذایی با مواد غذایی “تحویل به هر ایستگاه اتوبوس همراه ما عادی راه” گفت: منطقه مدیر ارتباطات Briana وارنر. “رانندگان اتوبوس مدرسه ما را به شدت و در حال قهرمانان ما است.”

یکی از این قهرمانان است که میله منگنه که محور برای مدرسه منطقه به مدت 10 سال. “راه ما رقم آن” منگنه گفت: “اگر ما را از طریق پایان ماه آوریل ما تحویل تقریبا یک میلیون وعده های غذایی.”

نکته مهم مانند آتن اوهایو Kanawha County School District است نه تبعیض آمیز: خانواده هایی که می گویند که آنها نیاز به داشتن نیازهای خود را ملاقات کرد. “ما می دانیم که بر اساس اطلاعات ما که اکثریت قریب به اتفاق دانش آموزان ما نیاز به غذا در این زمان,” وارنر گفت.

و برای دیدن چهره آشنا از مدرسه خود را راننده اتوبوس “کمک می کند تا کودکان و نوجوانان” با توجه به منگنه. که عادی “آنها را نگه می دارد نوع از رفتن” او گفت:.

به دلیل قرارداد خود رانندگان اتوبوس در شهرستان ملزم به درایو در طول همه گیر اما آنها در حال ساخت اضافی تحویل برای کمک به جامعه.

“بیشتر از همه رانندگان در حال حاضر که در حال کار هستند داوطلبانه” منگنه گفت. “ما می توانیم در خانه بمانند و پرداخت توسط ما قرارداد اما [ما] می خواهید به بیرون آمدن و تحویل مواد غذایی است.”

برخی از رانندگان اتوبوس و حتی تحویل ترم در Kanawha County, بسته تکالیف در کنار وعده های غذایی. به عنوان منگنه آن را توصیف کرد “معلمان زد در برخی از مسیرهای و تحویل مشق شب خود را [به دانش آموزان]”—ارائه یکی دیگر آشنا اطمینان در زمان تحول. این کار نمی شد مدرج و یا جمع آوری شده اما طراحی شده است برای کمک به جلوگیری از کودکان از سقوط از پشت, منگنه گفت.

که یک ضرورت برای بسیاری از آپالاچی کودکان بدون خانه دسترسی به اینترنت است. از آنجا که مقدار یادگیری در سراسر ایالات متحده منتقل شده آنلاین مدارس مجبور به اذعان کرد که تعدادی از دانش آموزان خود را هنوز هم قابل اعتماد صفحه اصلی خدمات اینترنت به خصوص در مناطق دور افتاده.

در Athens, Ohio, پدر و مادر می توانید انتخاب کنید تا براش وام بگیرم فناوری مانند تلفن همراه و نقاط لپ تاپ از مدارس خاص سادگی روز. در Greenville, کارولینای جنوبی, مدرسه, featuring free Wi-Fi access با کودکان غذا وانت.

به آدرس عدالتی از خانواده های بدون سازگار با اینترنت برخی از مدارس در ایالت کارولینای جنوبی مجهز اتوبوس مدرسه با Wi-Fi و پارک آنها در محله ها و مناطق روستایی است. پدر و مادر درایو کودکان به اتوبوس را برای دسترسی بی سیم و یا کودکان سوار بر دوچرخه خود را. در سینسینتی, اتوبوس مدرسه که عمل قبلا به عنوان bookmobiles مواجه نگردند با منابع کتابخانه ای در حال تعمیرات اساسی با اینترنت به عنوان تلفن همراه هاب.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

بیشتر و بیشتر در مناطق خارج از منطقه آپالاچی شروع به ارائه Wi-Fi در یک اتوبوس با مدارس در این ایالت به کالیفرنیا فلوریدا و کلرادو تصویب این ایده.

فقدان خدمات اینترنت نیز چندساله مانعی برای تحویل کمک های اولیه و برقراری ارتباط با مردم در مناطق دور افتاده مانند قطعات آپالاچیا. به اطلاع ساکنان آن و یا نحوه دریافت کمک به آتن داوطلبان تماس شهروندان ارشد و یا اگر مردم از خدمات تلفن, نوشتن نامه به آنها.

از نظر جغرافیایی جدا شده و در طول تاریخ نادیده گرفته شده توسط بقیه ملت Appalachians استفاده می شود به افزایش به چالش گرفتن مراقبت از خود را در جوامع است. و هنگامی که مدارس تعطیل به دلیل همه گیر و شهروندان ارشد شد به دام افتاده در خانه های خود این مناطق قادر به بسیج به سرعت و شیر موجود به کمک شبکه های.

دیوید کلر است توسعه هماهنگ کننده برای جنوب شرقی اوهایو Foodbank و منطقه ای که با این نسخهها کار های محلی و ایالتی و فدرال و سازمان ها برای خدمت به بیش از 22 ، 000 خانوار در 10 آپالاچی شهرستانهای استان است. اما قبل از این بود که رمان شیوع کروناویروس. شامل دستمزد پایین بگیر و بسیاری از کارگران در صنعت خدمات “مردم ما خدمت نیست لزوما در بهترین وضعیت قبل از [گیر],” کلر گفت.

انعکاس نقاط کشور به ویرانی اقتصادی گسترش آپالاچی مواد غذایی pantries شروع به دیدن افراد جدید “که به اورژانس شبکه غذایی که ممکن است هرگز واقعا در نظر گرفته است که گزینه قبل از” کلر گفت. “همه می دانند که خانواده خود را گرسنه و آنها را از کار.”

همراه با نیاز رو به رشد به بیش از 70 مواد غذایی pantries که در جنوب شرقی اوهایو Foodbank کمک کرده اند تا به حال برای مقابله با محدودیت های سفت و نگرانی های ایمنی به عنوان اطلاعات در مورد چگونگی پخش ویروس اتحادش را تغییر سرعت. “ما تا به حال به تعمیرات اساسی اساسا هر بخشی از برنامه های ما از آنچه که ما فرایند زمانی است که ما به کار هر روز به ما چگونه سازماندهی و توزیع مواد غذایی” کلر گفت.

تغییرات شامل در نظر گرفتن درجه حرارت از افراد مشغول به کار در pantries توزیع ماسک و سرعت تغییر را بدون تماس با مواد غذایی تحویل. مواد غذایی بانک کارگر قرار می دهد جعبه به تنه یک ماشین سرویس گیرنده و یا به سادگی برگ از آن خارج می شود جمع آوری شده است.

این می رود در برابر سنتی قبل از همه گیر از توصیه های وزارت کشاورزی ایالات متحده در مورد انتخاب و توزیع مواد غذایی در pantries. (در حالت ایده آل خانواده بهترین می دانم آنچه آنها نیاز دارند و باید تقویت شود تا آن را انتخاب کنید خود را دارند.)

آتن شهر منطقه مدرسه شربت خانه مواد غذایی که در خدمت نه تنها جنوب شرقی اوهایو دانش آموزان و خانواده آنها, اما همه از Athens County, منتقل شده به تماس مواد غذایی و تحویل عبور کردن قبل از بسته بندی کیسه های مواد غذایی در درایو-از طریق توزیع شد.

آنا جویس ویلیامز می داند گرسنگی متوقف نمی شود حتی زمانی که روال زندگی روزانه می کند. به عنوان بدن دانش آموز معاون رئیس جمهور در مارشال دانشگاه در هانتینگتون, West Virginia او یک شربت خانه مواد غذایی با 12 شرکای اجتماعی در دولت برای خدمت به دانش آموزان و جامعه بیشتر. “در آپالاچیا و مارشال دانشگاه به خصوص ما خوش شانس برای دیدن بسیاری از دانش آموزان به دانشگاه آمده [با وجود آمدن] از شرایط نامطلوب” ویلیامز گفت. “با این حال بسیاری از سختی ها می توانید آنها را دنبال کنید در طول این انتقال منابع مالی بزرگترین.”

مانند بسیاری از دانشگاه ها در کشور مارشال دانشگاه اعلام کرد یک تغییر از آموزش قبل از پایان رخصتی بهار. “طول پرش ما [همواره] دیدن بسیاری ترافیک بیشتر از طریق ما به عنوان شربت خانه مواد غذایی ما خدمات در پردیس تر محدود” ویلیامز گفت. “در این زمان اگر چه ما تا به حال یک افزایش بزرگ در بازدید کنندگان و نیازهای. من فکر می کنم همه گیر ایجاد بسیاری از ترس مردم. … قفسه نزدیک به پاک کردن.”

کمتر رسمی به معنی ارائه کمک در آپالاچیا و دیگر جوامع روستایی وجود داشته برای نسل طریق همسایه, کمک به همسایه. در یک شهر کوچک از آن آسان است به دانستن است که در نیاز. آنچه که کمتر آسان است برای درخواست کمک و رسیدن و ارائه همان چیزی است که برخی از مردم ممکن است شناخته شده است به انجام قبل از همه گیر.

“این واقعا ما امیدواریم که که هنگامی که ما آب و هوا این کار وجود خواهد داشت تغییرات سیستمیک در پشتیبانی از گرسنگی امداد در سراسر این کشور” کلر از جنوب شرقی اوهایو مواد غذایی بانک گفت: “از آنجا که بسیاری از مردم به ارمغان آورد و چهره به چهره با مسائل است که خوشبختانه آنها را هرگز تا به حال برای مقابله با [قبل].”

آپالاچیا می داند و می داند که در زمان افزایش مبارزه نیاز به افزایش برای همه است. در حالی که بسیاری از کشور ممکن است سقوط در این زمان آپالاچیا پا کرده است تا در راه دو بخش رسمی و مردمی. “همه گیر و یا نه” کلر گفت: “ما هنوز کار را انجام دهد.”

راننده اتوبوس منگنه تکرار این بیانیه است. “شما می دانید که رانندگان می توانند در خانه بمانند اما آنها خواهید مطمئن شوید که بچه ها در حال مراقبت از گرفته شده است,” او گفت:. “بیشتر رانندگان در [این] county همیشه احساس می شود که در راه است. ما می خواهیم به دنبال پس از کودکان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im