دادگاه تجدید نظر را رد می کند بماند برای Daniel Lee Lewis; اعدام هنوز هم با تاخیر پایین تر دادگاه

11 جولای (فردا) — یک دادگاه تجدید نظر فدرال را رد کرده است اقامت اعدام برای اعدام زندانی Daniel Lee Lewis هر چند منظور ربطی پایین تر تصمیم دادگاه به طور موقت مسدود تزریق کشنده.

7 مدار ایالات متحده دادگاه تجدید نظر در روز جمعه تایید کرد یک دادگاه منطقه را اخراج لی طرح دعوی در دادگاه است که استدلال او بی اثر وکیل در دادگاه خود را.

تبلیغات

لی, 47, به اعدام محکوم شد و برای نقش خود به عنوان همدست در سال 1996 قتل ویلیام مولر همسرش نانسی مولر و دختر خوانده اش سارا پاول در آرکانزاس است.

دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری پس از ایالات متحده در منطقه قاضی جین Magnus-Stinson با صدور دستور موقت — در یک مورد جداگانه — برای به تاخیر انداختن اجرای آن برنامه ریزی شده بود را به جای دوشنبه ، باید او قرار داده شده است به مرگ و سپس Lee شده خواهد بود اولین فدرال اعدام را در 17 سال.

وزارت دادگستری ایالات متحده در زمینه توجه کنید که این برنامه ریزی به درخواست تجدید نظر Magnus-استینسون نظم در 7th مدار.

دستور در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه ثبت شده توسط اعضای خانواده قربانیان

خانواده در زمینه یک حرکت سهشنبه درخواست برای لی را از اعدام به تعویق افتاد با توجه به کوروناویروس. آنها گفت: “همه گیر “ravaging زندان فدرال جمعیت” را قرار داده و آنها را در معرض خطر اگر آنها حضور داشتند اعدام به خصوص کسانی که اعضای خانواده در نظر گرفته شده برای پزشکی آسیب پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im