دادگاه تجدید نظر قوانین خانه نمی تواند حکم به McGahn به شهادت

Feb. 28 (UPI) — یک دادگاه تجدید نظر فدرال در واشنگتن حکومت جمعه که سابق کاخ سفید مشاور همین McGahn ندارد به پیروی از یک خانه احضاریه به شهادت.

نظر curtails کنگره توانایی نیروی اعضای قوه مجریه به نظر می رسد قبل از کمیته برای بازجویی.

ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا نظر لغو پایین تر تصمیم دادگاه در ماه نوامبر که McGahn باید شهادت در خانه را استیضاح بررسی است.

قاضی توماس گریفیث که نوشت: 2-1 نظر اکثریت گفت که گذارم پایین قاضی حکم را دادگاه به دعاوی بین دو شاخه های دولت است.

“پیاده روی از کنگره به ما دادگاه کوتاه است و اگر ما حل و فصل این مورد ما می توانیم انتظار می رود کنگره وکلا به سفر اغلب,” او نوشت.

دادگاه تجدید نظر نیز گفت که حکم به نفع خانه را از بین بردن یک سنت از مذاکره با قوه مجریه است که در آن کنگره خواهد خودداری بودجه و یا ریاست جمهوری نامزد به منظور فشار احضاریه.

وزارت دادگستری وکیل ساخته شده است که قانونگذاران نمی توانید به زور توسط احضاریه هر عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

قضایی مجلس رئیس کمیته Rep. Jerrold Nadler subpoenaed McGahn در مارس قبل از استیضاح بودند رسما اعلام کرده و طرح دعوی در دادگاه در ماه اوت به دنبال وادار شهادت او را بعد از او به مبارزه طلبیده حکم در مغلوب ساختن پیشی جستن ،

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد McGahn خروج از کاخ سفید در ماه اوت سال 2018 مدت کوتاهی پس از او به جزئیات در مولر گزارش در مورد شلیک سابق FBI مدیر James Comey مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به دادستان کل سابق جف جلسات نظارت بر روسیه پروب و تهمت تلاش برای آتش مولر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im