دادگاه تجدید نظر فلسطين کالیفرنیا منظور نگه داشتن مکان های عبادت بسته

آوریل 24 (UPI) — یک دادگاه فدرال کالیفرنیا تایید رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom محدودیت در خدمات کلیسا به عنوان بخشی از دولت در خانه بماند ترتیب به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام فرمانداران سراسر کشور برای بازگشایی اماکن عبادت.

آمریکا 9 مدار دادگاه تجدید نظر حکم داد 2-1 به خاطر ارائه این جهت است که نگه می دارد کلیساها و دیگر اماکن عبادت بسته و در جای انکار یک درخواست توسط آمریک خلیج United Pentecostal Church.

در تصمیم خود در اواخر جمعه قضات ژاکلین Nguyen و بری سیلورمن نوشت که دولت تصمیم به مکان های عبادت در میان COVID-19 همه گیر نیست “تجاوز و یا محدود کردن شیوه های خود را به دلیل انگیزه مذهبی” و نه “تحمیل بار تنها در رفتار با انگیزه های مذهبی و باور” در یک انتخابی به شیوه ای.

“ما در حال خرید و فروش در اینجا با شدت مسری و اغلب بیماری کشنده است که برای آن وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان شناخته شده” قضات نوشت.

قاضی دنیل کالینز نوشت: یک نظر مخالف بیان کرد که Newsom منظور “illogically فرض بر این است که همان افرادی که نمی توان اعتماد کرد به پیروی از قوانین در محل عبادت خود می تواند به اعتماد به انجام این کار در محل کار خود.”

جنوب خلیج United Pentecostal Church ثبت اضطراری حرکت در روز شنبه خواستار دیوان عالی ایالات متحده برای سرنگونی حاکم است.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در روز جمعه منتشر شد دستورالعمل برای مکان عبادت برای بازگشایی, از جمله نیاز است که آنها را فراهم ضد عفونی کننده دست تشویق استفاده از پوشش و اجرا اجتماعی فاصله.

در یکشنبه, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت که او معتقد است که مکان عبادت باید قادر به نگه داشتن فرد در خدمات به عنوان طولانی به عنوان آنها در حال بدست گرفتن “اقدامات احتیاطی مناسب.”

“شما ثبت نام به طوری که آنها نمی تواند به سر می برند. شما دریافت می کنید نمایش به صورت متوسط و همچنین علائم به عنوان شما می آیند شما به لحاظ اجتماعی فاصله میان خانواده واحد در کلیسا,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه شناسایی و کلیسا و کنیسه و مسجد به عنوان “ضروری مکان های که ارائه خدمات ضروری در حالی که همچنین تهدید او را باطل فرمانداران که گام برای بازگشایی اماکن عبادت بیش از آخر هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de