کف آزادی زندانیان در اوهایو با توجه به کروناویروس تهدید آیتالله سیستانی خواستار مقامات در سراسر کشور به انجام همان

آیتالله سیستانی به نام در زندانها و مراکز بازداشت در سراسر ایالات متحده به انتشار معرض خطر و افراد مسن زندانیان در روز دوشنبه و تحسین یک اوهایو دادگاه دستور آزادی صدها تن از زندانیان برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

پس از یک ویژه صبح روز شنبه جلسه دادگاه شهرستان کویاهوگا در اوهایو دستور آزادی زندانیان از زندان شهرستان که در معرض خطر تبدیل شدن به بسیار بیمار یا در حال مرگ اگر آنها قرارداد COVID-19 بیماری تنفسی نیز آلوده کرده است که بیش از 4100 نفر در ایالات متحده از فشار زمان.

دادگاه حل و فصل برخی موارد با برخی از افرادی که به pled گناه به جنایات و منتشر دیگران به جامعه در بازداشت خانگی است.

“هدف این است که برای محافظت از جامعه و ایمنی از زندانیان” اداری قاضی برندان شیهان گفت: News Channel 11 در اوهایو.

خواستار جرم حبس “روشن بهداشت عمومی خطر” آیتالله سیستانی خواست کشورهای دیگر استان ها و شهرستانها به دنبال اوهایو منجر شود.

در اوایل این ماه مقامات ایرانی منتشر شد 70,000 زندانیان از زندانها برای جلوگیری از شیوع COVID-19 کشور در سیستم عدالت کیفری.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

طرفداران آزادی از زندان جمعیت می گویند که ازدحام بیش از حد در آمریکا در زندان ها و بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز و همچنین شرایط بد در امکانات را در شیوع بیماری به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به عنوان بیماری همچنان به گسترش است.

در روز دوشنبه ACLU پیوست با غرب حقوق مهاجران پروژه (NWIRP) در تحت پیگرد یخ به نمایندگی از مهاجرت بازداشت شده در تاکوما شمال غربی مرکز بازداشت در تاکوما واشنگتن, در نزدیکی مرکز از اولین COVID-19 شیوع در ایالات متحده است.

“مهاجر بازداشت مراکز و موسسات است که منحصر به فرد در بالا بردن خطر بیماری انتقال” Eunice Cho کارکنان ارشد وکیل در ACLU ملی زندان پروژه در بیانیه ای گفت. “در شرایط عادی یخ است و ثابت کرده است که قادر به محافظت از سلامت و ایمنی در بازداشت به مردم است. این شرایط عادی و افزایش خطر آسیب جدی به مردم در بازداشت از COVID-19 روشن است.”

آژانس باید فعال در آزاد کردن زندانیان که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به طور جدی بیمار اگر آنها قرارداد این بیماری در این گروه گفت: از جمله کسانی که با سیستم ایمنی بدن و بیماری های قلبی و بیماری های ریوی.

“اگر آن منتظر واکنش نشان می دهند به بدترین سناریو مورد هنگامی که آنها را نگه دارید” مت, Adams حقوقی مدیر NWIRP گفت: از یخ “آن را در حال حاضر خیلی دیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de