حدود 120 سال خیلی دیر به ما خانه عبور از قانون را مجازات یک جرم فدرال

مجلس نمایندگان روز چهارشنبه به تصویب رسید تاریخی و لایحه مجازات فدرال جرم و جنایت نفرت—یک رای که مورخان ترقی خواهان و ضد نژادپرستانه فعالان گفت: بیش از یک قرن عقب افتاده.

“مجازات یک آمریکایی بد” توییتی تشکر. بابی راش (D-بیمار است.), این لایحه منجر شود حمایت کنند. “امروز ما ارسال یک پیام قوی است که خشونت و نژاد مبتنی بر خشونت به ویژه—در هیچ جایی در امریکا است.”

H. R. 35 این امت تا Antilynching قانون به تصویب مجلس اکثریت در یک 410-4 رای با مظنونان حمله به دانشگاه جاستین Jalbi (I-Mich.), لوئیس Gohmert (R-تگزاس) توماس Massie (R-Ky.), و تد Yoho (R-Fla.) رای “نه”. شانزده نمایندگان از هر دو طرف راهرو رای ندادند در این لایحه است.

آن بوده است مدت زمان طولانی در آینده به واشنگتن پست گزارش داد:

اندازه گیری عبور می آید پس از قانونگذاران سعی کردم و شکست خورده به تصویب ضد مجازات صورتحساب حدود 200 بار.

عجله را همکار نمایندگان مجلس تبریک گفت و او را در عبور از این لایحه از طریق خانه در حالی که اشاره کرد که نباید آن را گرفته اند ،

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“برای بیش از حد طولانی و مجلس نمایندگان است و فاقد شجاعت اخلاقی برای تعیین مجازات به جرم فدرال,” Rep. Jerrod Nadler (D-n. y.) در بیانیه ای گفت. “در حالی که ما نمی توانیم خنثیسازی شنیع آسیب های ناشی از چندین دهه ستم lynching امروز عبور از امت تا Antilynching عمل علائم معنی دار گام به سوی اصلاح در تاریخ ملت ما با این نژادپرستانه عمل خشونت است.”

تشکر. کارن باس (D-کالیفرنیا.) از صندلی های کنگره, سیاه حزبی گفت: در بیانیه ای که آن را یک “مضحکه می خواند که از آن گرفته شده 120 سال پس از antilynching قانون برای اولین بار معرفی شد در سال 1900 برای دولت ایالات متحده برای رسیدگی به این موضوع است.”

“مجازات یک عمل تروریستی و رایج بود برای 256 سال در طول دوره اسارت آفریقایی در این کشور و برای 100 سال پس از آن دوره گفت:” باس.

کریستن کلارک رئیس جمهور از وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون استقبال از تصویب این قانون و اشاره کرد که آن را می آید به عنوان جرایم ناشی از نفرت در حال افزایش در سراسر کشور.

“با توجه به افزایش جرایم ناشی از نفرت ضروری است که ما به یاد داشته باشید نژادی ترور تحمیل هزاران نفر از آمریکایی های سیاه و سفید و تصدیق ما سابقه نژادی و خشونت” گفت: کلارک.

سنا به اتفاق آرا به تصویب ضد مجازات قانون در 14 فوریه 2019.

به گزارش نیویورک تایمزدر حالی که این دو لایحه را به آشتی که تشریفات و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به ثبت نام در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de