افت میکی و مینی فروش کالا در مجلس ماوس تحویل ضربه به دیزنی به عنوان سفیران از سرگرمی های غول پیکر از دست کمی از درآمد خود را در قدرت در ثبت نام نقدی.

میکی و مینی فروش کالا در دیزنی پارک و تجربه های دیگر کمتر بود در این شرکت در سه ماهه اول با توجه به دیزنی آخرین گزارش درآمد.

کاهش خرید و فروش میکی و مینی merch شد تا حدی جبران درآمد بالاتر از Frozen Star Wars و داستان اسباب بازی محصولات در دیزنی پارک تجارب و محصولات بدست آورد.

همچنین نگاه کنید به: حضور و غیاب را افزایش می دهد در دیزنی لند و دیزنی جهان پس از پرتاب از ظهور مقاومت

اما هیچ ترس میکی و مینی نیست در راه خود را در دیزنی پارک. جهان-معروف انیمیشن موش که سهم “گذشته” نام اما هرگز ازدواج یک بخش ضروری از دیزنی DNA. این افتادگی در فروش کالا می آید در آرامش بین یک جفت از مشخصات بالا, جشن, در, دیزنی آناهایم پارک تجلیل میکی و مینی.

یاد جفت خود را جشن گرفتند 90 تولد در دیزنی لند در اوایل سال 2019 با یک خط جدید از کالا. Disney California Adventure جشن سال موش در اوایل سال 2020 سالانه سال جدید قمری جشن به میزبانی میکی و مینی. هر دو حوادث تحت فشار قرار دادند یک تن کالا در پارک بود که جامعی توسط طرفداران از شخصیت های کارتونی.

دیزنی پارک ها باید بیشتر در فروشگاه برای زن و شوهر دوست داشتنی. جدید میکی و مینی فراری راه آهن سوار تاریکی باز می شود 4 مارس در استودیوهای دیزنی هالیوود در فلوریدا. یک کپی از میکی و مینی جاذبه در حال آمدن است به دیزنی لند را Toontown در سال 2022.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی فرض coronavirus شیوع بیماری می تواند در حفظ و شانگهای و هنگ کنگ پارک بسته به مدت دو ماه

شیب در میکی و مینی فروش کالا آمد و در زمانی که جنگ ستارگان: Galaxy s Edge شد باز در دیزنی لند, پیکسار, اسکله بود که به تازگی در دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی و “یخ زده 2” شد یک فشار بزرگ در پارک ها — توضیح درآمد بالاتر از جنگ ستارگان, داستان اسباب بازی و محصولات منجمد.

میکی و مینی در حال بالا franchises و همچنان به انجام بسیار خوب با توجه به دیزنی مقامات. دیزنی قبلا فاش کرد که آن بالا franchises هر تولید بیش از 1 میلیارد دلار سالانه در خرده فروشی از جمله میکی و مینی دیزنی, مقامات گفت.

لوگان مدیریت سرمایه مدیر نمونه کارها سارا هنری گفت Yahoo Finance است که دیزنی متنوع تخته سنگ از شخصیت ها و مطالب به معنی یک قطره در میکی و مینی کالا فروش یک معامله بزرگ نیست.

“میکی و مینی در بخشی از تمامیت,” هنری گفت: در امور مالی یاهو را “اول تجارت است.” “هنگامی که شما نگاه در دفتر جعبه و آنچه را که آنها با “یخ زده 2′ و ‘جنگ ستارگان’ وجود دارد جزر و مدی در این فرانشیز مختلف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de