بیشتر مجازی صف در دیزنی لند پست-coronavirus آینده ؟

خواهد دیزنی لند گسترش استفاده از مجازی صف فراتر از افزایش مقاومت در برابر جاذبه در Star Wars: کهکشان لبه هنگام پارک بازگشایی پس از زمان coronavirus مربوط به بسته شدن ؟

جدید مجازی “صف” بخش اضافه شده به برنامه دیزنی لند در حالی که آناهایم پارک باقی می ماند توقیف در طول شیوع کروناویروس.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند coronavirus بسته شدن می تواند هزینه SoCal اقتصاد 400 میلیون دلار

دیزنی ساخته شده است که بدون اعلام و در عین حال در مورد اینکه آیا مجازی صف خواهد بود با استفاده از وب سایت جدید Slingers: A Spider-Man ماجراجویی سوار تاریکی آینده به Avengers پردیس در ماه جولای و یا هر گونه دیگر از جاذبه های دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی و یا دیزنی لند زمانی که پارک بازگشایی شده است.

قبلا برنامه ریزی شده به روز رسانی بخشی از به طور منظم دیزنی لند برنامه تعمیر و نگهداری, دیزنی, مقامات گفت. هیچ تصمیم گیری ساخته شده است به استفاده از مجازی صف با Avengers پردیس جاذبه های دیزنی, مقامات گفت. بیشتر عملیاتی جزئیات به اشتراک گذاشته خواهد شد به عنوان Disney California Adventure نزدیک تر می شود به باز کردن Avengers پردیس, دیزنی, مقامات گفت.

همچنین نگاه کنید به: 4 ابرقهرمان مارول را نشان می دهد در آینده به دیزنی Avengers پردیس

دیزنی لند استفاده کرده مجازی صف به عنوان یک جمعیت مدیریت راه حل برای باز شدن جنگ ستارگان: کهکشان لبه و اولین ظهور مقاومت در برابر جاذبه است.

آخرین دیزنی لند به روز رسانی نرم افزار حذف Star Wars: کهکشان لبه ماژول از صفحه نمایش و ساده سازی تجربه های تلفن همراه. مجازی صف در حال حاضر خود را در بخش همبرگر منو که کاربران به من صف صفحه نمایش. در حال حاضر تنها گزینه است برای پیوستن به یک شبانه روزی گروه برای افزایش مقاومت در برابر. “پیوستن” دکمه خاکستری رنگ در حالی که دیزنی لند بسته است.

همچنین نگاه کنید به: Avengers پردیس: همه چیز شما می توانید غذا خوردن در دیزنی جدید مارول زمین

MiceChat های دیزنی, فن سایت نوشت که برنامه های جدید مبتنی بر مجازی صف می تواند اجرا شود به عنوان یک شکل اجتماعی فاصله.

“ما تعجب اگر اجرای مجازی صف برای جاذبه های محبوب می تواند در کاهش میزان زمان صرف شده در کنار دیگر سواران” MiceChat نوشت. “زمانی که دیزنی لند بازگشایی هر زمان که ممکن است آنها هنوز هم می خواهید به نگه داشتن گروه های زیادی از تشکیل تا این بحران برطرف شده است.”

همچنین نگاه کنید به: کنترل از راه دور spider-bot نبرد رویال آینده به دیزنی Avengers پردیس

انتظار در جاذبه صف بخشی از هر پارک تجربه. از بین بردن صف خواهد اساسا تغییر تدارکات از هر پارک و تاثیر همه چیز از جمعیت جریان به جاذبه توان به بازدید کننده در طول اقامت.

جهانی آتشفشان خلیج پارک آبی در فلوریدا حذف بدون هیچ زحمتی از انتظار در خطوط به طور کامل با سند سند دست بند گنجانده شده است که با هر ورود. مجازی صف سیستم اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به شیر یک بند در یک توتم ایستگاه به کتاب بازگشت زمان برای پارک عمده آب اسلاید. ال سی دی صفحه نمایش لمسی نگه می دارد آهنگ از تمام رزرو سوار بار و بند ارتعاش 15 دقیقه قبل از بازدید کنندگان نیاز به بازگشت به اسلاید.

همچنین نگاه کنید به: 5 مارول کوکتل آینده به دیزنی Avengers پردیس

آتشفشان خلیج مجازی صف سیستم اجازه می دهد تا بازدید کننده به صرف زمان اضافی در موج استخر, تنبل, رودخانه, آب, بازی قلعه, رستوران ها و مغازه ها. این بند همچنین باعث تعاملی جت آب و اثرات نور در سراسر پارک.

آتشفشان خلیج بند بود طراحی و توسعه توسط بریتانیا بر اساس Accesso, که همچنین باعث می شود QBot دستگاه دستی است که قدرت فلش تصویب مجازی سیستم صف در شش پرچم پارک. بند را شامل قابلیت های نزدیکی بازاریابی مبتنی بر فشار اطلاعیه ها بدون پرداخت پول نقد خرید, عکس, برچسب گذاری, قفل, اجاره و بدون کلید اتاق هتل ورود.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند coronavirus بسته شدن به پایان می رسد یک مرد 2,995-روز رنگ اثر خط

آخرین دیزنی لند به روز رسانی نرم افزار همچنین می افزاید: Avengers آرم دانشگاه به دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی نقشه دیجیتالی بین اتومبیل های زمین و هالیوود زمین. جدید 6 هکتار مارول مضمون زمین در حال حاضر به نمایندگی از یک جنگل از درختان مجازی در برنامه نقشه برنامه ریزی شده است برای اولین بار در جولای 18. هنوز مشخص نیست که چگونه بسته شدن DCA در طول شیوع کروناویروس را تحت تاثیر ساخت و ساز بر Avengers پردیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im