در حال NFL تیم shying دور از تهیه پیش نویس بازگشت LDS مبلغان?

پروو — BYU ایمنی Austin لی همه چیز او احتمالا می تواند به آماده شدن برای سال 2020 پیش نویس NFL.

پس از ارسال یکی از غالب ترین فصل برای ایمنی در تمام کالج فوتبال با توجه به طرفدار فوتبال تمرکز رأی لی نشسته هاوایی کاسه به جای خطر دوباره تشدید یک دردسر مصدومیت همسترینگ.

او با برخی از بهترین مربیان در دولت سابق از جمله گربه وحشی اردن پندلتون و سابق یوت جان Madsen. زمانی که COVID-19 مجبور به لغو BYU طرفدار او کمک کرد تا ترتیب خود را در لاس وگاس با لیزر زمان پس از آن نشان داد برخی از قابل توجه ورزشکاری و قدرت در آسانسور جهش و چابکی دریل. او 40 اینچ پرش عمودی می شده اند سوم-بهترین میان safeties در NFL ترکیب.

اما لی, 6-پا-1, 205 پوند پدر دو با شهرت بی عیب و نقص به عنوان یک کار بالا-شخصیت رهبر بود و نه انتخاب شده در هر یک از هفت دور از پیش نویس NFL ماه گذشته. بدتر از آن به بعد او دریافت کرده است و نه تنها NFL free agent فرصت مانند BYU هم تیمی های Ty’Son ویلیامز Aleva Hifo و دایان Ghanwoloku انجام داد.

چرا ؟

“سن و آسیب تاریخچه” گفت: Pendleton که قطار ده ها تن از پیش نویس NFL آرای یک سال در پندلتن عملکرد تسهیلات در لحی.

لی است 26. پس از فارغ التحصیلی از سندی آلتا بالا, او در سال در ایالت یوتا پس از آن در خدمت دو سال ماموریت به Tulsa, اوکلاهما برای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران. مانند بسیاری از RMs او دو یا سه سال بزرگتر از معمولی کالج ارشد.

“Austin فوق العاده ورزشکار” پندلتون گفت. “او قرار داده تا باور نکردنی شماره ها در نرم افزار روز. او تا به حال برخی از بازی های خوب فیلم ساخته شده بسیاری از نمایشنامه در برابر قدرت پنج مخالفان. اما هیچ کس می خواهد به پیش نویس کسی است که برای رفتن به یک 26 ساله تازه کار است. اکثر بازیکنان NFL که 26, آنها در حال حاضر شده است در لیگ برای پنج یا شش سال. به طوری که آن را دشوار می سازد.”

لی می گوید: هیچ یک از ده ها تن از NFL نمایندگان او صحبت کردم قبل از این پیش نویس ذکر شده ، اما بیشتر او را در مورد ماموریت خود و او به آنها گفت که چگونه از آن ساخته شده او را بیشتر سازمان و مسئول است. در عین حال نماینده او هنوز هم منتظر یک تیم به تماس.

لی تنها نیست. چندین بازگشت مبلغان که در BYU و دیگر مدارس سراسر کشور که ظاهرا تا به حال به لغو احکام صادره ی به دست آوردن حداقل یک نگاه از یک تیم NFL نمی توانید پیش نویس یا.

“من فکر می کنم ماموریت های آسیب دیده انجام یک مرد چشم انداز برای یک NFL فرصت برای مطمئن” پندلتون گفت. “کسی که می گوید که آنها نمی صدمه دیده است من فکر می کنم آنها کاملا اشتباه است.”

اورم بر اساس NFL عامل اوان برنان یک BYU آلوم که نماینده Hifo و Ghanwoloku (که نیست بازگشت مبلغان) موافق با پندلتون — به یک نقطه.

“من یک بازگشت, مبلغ, بنابراین من به خرید آن. من فکر می کنم تیم به دنبال صعود و سن به بازی می آیند. اگر شما لازم نیست که مقدار رشد و نمو طبیعت در شما, شما باید قادر به کمک حق دور” برنان گفت: قبل از پیش نویس است. “و اگر شما به اندازه کافی خوب نیست به کمک حق دور در شروع و یا نقش پشتیبان گیری با یک تیم NFL ارزش خود را پایین می رود اگر شما نمی خواهید برای دریافت هر گونه بهتر است. بنابراین کمتر وجود دارد انگیزه ای برای سرمایه گذاری در شما.”

برنان همچنین نشان دهنده وبر دولت پایان دفاعی یونس ویلیامز 25 سال از بازگشت از نصف النهار آیداهو که تست ها فوق العاده خوب بود و پیش بینی می شود نادر چشم انداز خواهد بود که پیش نویس رغم اینکه دعوت به NFL ترکیب.

یونس ویلیامز نبود پیش نویس ، او زمین رایگان عامل مقابله با لس آنجلس قوچ “از آنجا که او به عنوان یک محصول به پایان رسید” چه کسی می تواند حق دور با توجه به Brennan.

در انصاف برنان اشاره کرد قبل از پیش نویس و عامل رایگان دیوانگی است که رخ می دهد زمانی که دور هفتم به پایان می رسد که بچه ها کمتر از همیشه خواهد مینی کمپ دعوت به این دلیل که بیماری همه گیر کوروناویروس ساخته شده در فرد ارزیابی غیر ممکن است. حق با او بود. که ممکن است توضیح دهد که چرا لی توبیخ شد.

“سن و درک عدم) upside مشکل واقعی با بازگشت مبلغان و NFL” برنان گفت. “اما آنها سخت کارگران و به طور کلی هوشمند و هوشمند است به طوری که نیمه که چگونه شما را مجبور به فروش یک بازگشت کون پسر است که شما می دانید آنچه که او است که او در حال رفتن به یک سردرد برای شما.”

پرتاب در یک تاریخچه از صدمات البته نسبتا جزئی آنهایی که مثل لی بود “و این یک خطر بسیاری از تیم ها نمی مایل به گرفتن” گفت: Pendleton که نمی خدمت کلیسا ماموریت اما می داند دست اول چگونه آسیب می تواند از خط خارج NFL رویاهای.

دو دیگر بازگشت مبلغان از BYU با پیش نویس و/یا عامل آزاد آرمان, تنگ پایان مرنی Laulu-Pututau و ایمنی کمال تنر نیز موفق به زمین NFL فرصت های همراه با گیرنده میکا سیمون و دفاعی در مقابله با JJ Nwigwe.

پندلتون نیز شگفت زده شد توسط سیمون گرفتن توبیخ کرد و گفت: این غیر LDS تگزاس نشان داد مقدار زیادی از حرکت صعودی طی یک برک آوت ارشد سال و, مانند لی تابیده در خود نرم افزار بعد-مثل تفرج در مقابل یک تعداد انگشت شماری از پیشاهنگان.

یوتا به طور سنتی دارای یک تعداد انگشت شماری از RMs در آن فهرستی اما از هفت Utes که پیش نویس شد و پنج که عامل رایگان فرصت های تنها linebacker فرانسیس برنارد — انتقال از BYU — یک بازگشت مبلغ. Bernard, 24, خدمت کوتاه ماموریت به آتلانتا و به سرعت امضا رایگان عامل مقابله با دالاس کاوبویز دقیقه پس از این پیش نویس به پایان رسید.

قبل از پیش نویس NFL عوامل نس Mugrabi که به نمایندگی لی و مت استاینبرگ که نماینده BYU را تنر همراه با پدر خود به خوبی شناخته شده عامل Leigh استاینبرگ هر دو پیش بینی و تنر را NFL فرصت ها با وجود داشتن خدمت ماموریت.

آنها در اشتباه بودند, اگر چه برخی از آخرین لحظه دعوت نامه می تواند توسعه یافته که بیشتر شناخته شده است در مورد اینکه چگونه این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار NFL season.

“وجود دارد یک تن از بچه ها در NFL که رفت ماموریت” گفت: Mugrabi که بخشی از DEC مدیریت بسیار محترم عامل دیوید چهار نعل آژانس. “من فکر نمی کنم که در حال رفتن به در همه صدمه دیده. Austin در حال رفتن به رفتن به NFL و شده اند وجود دارد بسیاری از بچه ها که آن را انجام داده اند و من مطمئن هستم که او در حال رفتن به آن را به عنوان به خوبی.”

در حال حاضر 11 بازیکن بودند که سابق مبلغان برای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران در NFL فهرست اسامی. اما از کسانی که تنها BYU را Bronson Kaufusi (New York Jets) یوتا را گرت Bolles (Denver Broncos) و مت, گی (Tampa Bay Buccaneers), UCLA خاویر Su قم-فیلو (Cincinnati Bengals) و هاوایی جان Ursua (Seattle Seahawks) پیش نویس شد.

BYU را Taysom هیل (New Orleans Saints), همجنس باز, نوجوان, Kaufusi (New York Jets), Daniel سورنسن (Kansas City Chiefs) و هاروی Langi (New York Jets) یوتا را تعقیب هانسن (New Orleans Saints) و ممفیس ” اردن Devey (لاس وگاس Raiders) بودند undrafted نمایندگی رایگان.

لیست به تازگی بازنشسته و یا چشم پوشی بازیکنان NFL که در خدمت ماموریت شامل یوتا اسحاق Asiata و تونی Bergstrom جنوب یوتا جیمز Cowser و BYU جان Denney.

BYU مربی Kalani Sitake روز پنجشنبه گفت که نزدیک به 70 درصد از تیم خود فهرستی متشکل از بازگشت مبلغان. او معتقد است که یکی از دلایل که چرا پس از چند BYU بازیکنان باید پیش نویس شده به تازگی تنها هفت از سال 2010 و هیچ یک در سال 2020 — این است که تیم NFL ها shying است به دور از در نظر گرفتن “همسر” بازیکنان.

“من فکر می کنم وجود دارد بچه ها در این (BYU ارشد) کلاس است که تیم” Sitake گفت BYUtv ورزشی. “من فکر می کنم کار من است برای تغییر تصویر است که بسیاری از NFL دهکدهای از بازگشت مبلغان زیرا که مشکل است. من در تلاش برای دریافت NFL بچه ها به درک که بازگشت مبلغان می توانید اضافه کردن مقدار زیادی از ارزش به برنامه های خود را زیرا آنها در حال مصرف آنها را به عنوان رایگان undrafted عوامل و سپس آنها را در حال ساخت خود را در تیم های فوتبال.”

سابق BYU مربی توسن Mendenhall می گویند که بسیاری از بازیکنان در حال بهتر کردن حال undrafted رایگان نمایندگی از اواخر دور میدارد زیرا آنها آزادی بیشتری در انتخاب یک تیم اما یک پرستیژ خاصی به گرفتن پیش نویس از جمله خوب های تبلیغاتی موج برای یک برنامه به عنوان یوتا فقط با تجربه پس از هفت بازیکن انتخاب شده است.

و پول بهتر است.

“بسیاری از NFL کلی مدیران می دانند که وجود یک ننگ اطراف بازگشت مبلغان و آنها می توانند آنها را انتخاب کنید تا در هزینه های پایین به عنوان عامل رایگان undrafted” گفت: سابق BYU بازیکن بن Criddle, میزبان, گربه وحشی پشمالو ورزش در ESPN 960 هستم در ایالت یوتا است. “ماموریت و ازدواج نیز می تواند تغییر یک بازیکن دیدگاه وجود دارد بنابراین ممکن است بیشتر به آن از سن. NFL یک محیط منحصر به فرد — هیچ چیز مانند BYU. شاید این یک دلیل که چرا RMs نیست گرفته شده است.”

Sitake ذکر است که هیل به تازگی امضا 21 میلیون دلار تمدید قرارداد با پرستاران و سابق گربه وحشی Sorensen یک استارت برای قهرمانان سوپر باول.

“و من نمی شنیدن هر چیزی در مورد سن خود را,” او گفت:.

بازگشت روز دوم سنت مبلغان در NFL

• BYU را Taysom هیل (New Orleans Saints)

• BYU را کربین Kaufusi (New York Jets)

• BYU را Bronson Kaufusi (New York Jets)

• BYU دانیل سورنسن (Kansas City Chiefs)

• BYU را Harvey Langi (New York Jets)

• یوتا گرت Bolles (Denver Broncos)

• یوتا مت گی (Tampa Bay Buccaneers)

• یوتا را تعقیب هانسن (New Orleans Saints)

• ممفیس ” اردن Devey (لاس وگاس Raiders)

• دانشگاه UCLA خاویر Su قم-فیلو (Cincinnati Bengals)

• هاوایی جان Ursua (Seattle Seahawks)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de