دموکرات ها مرده (دوباره)?

ما تا کنون دیده تر بی کفایت دولت فدرال?

برای بیش از 40 سال است که حزب جمهوری خواه اسیر شده توسط نئولیبرالی راست بال است که تا به رهبری این کشور بیشتر و بیشتر به کاهش در حالی که بخش کوچکی از جمعیت رسید زشت و ناپسند سطح از ثروت است.

جمهوری خواهان موفق شده اند از لحاظ سیاسی چرا که آنها به دنبال یک فرمول برای اولین بار نهاد توسط رونالد ریگان: درخواست تجدید نظر به خشم احساس روستایی آمریکایی ها مذهبی محافظه کار و کارگر—همه آنها مشروع احساس پشت سمت چپ در آمریکا از 1960 دوران.

در حالی که ابراز احساسات این مردمی یافت عاطفی رضایت بخش ریگان اقدامات چیزی کاملا متفاوت است بنابراین راه اندازی نئولیبرالی پروژه: معافیت های مالیاتی برای ثروتمندان خصوصی سازی همه چیز و کشتن به عنوان بسیاری از برنامه های داخلی و مقررات به عنوان امکان پذیر است.

آنچه اکثر مردم نمی دانند این است که در طول ریگان سال دموکراتیک رهبران حزب تصمیم به قراضه خود را به مدت طولانی—و اتفاقا بسیار موفق—جدید مقابله با گرایش به دولت است. فوتبال دموکرات مانند سام Nunn, چاک Robb, بیل کلینتون و Walter Mondale کمک به راه اندازی دموکراتیک شورای رهبری به حرکت حزب به شرکت مرکز که در آن اقامت بوده است.

برای انتخابات پس از انتخابات دموکرات ها موفق به حضور یا موثر مقابله با جمهوری خواه اسطوره سازان و یا یک برنامه که به طور موثر به نیازهای کارگران که احساس چپ کردن. خود را تنها موفق نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بیل کلینتون و باراک اوباما سوار به کاخ سفید به خاطر فرار مبارزات که تحریک امید میلیون ها نفر از آمریکایی ها—به مراتب بیشتر تصویر و سبک تر از مواد مخدر به عنوان آن معلوم شد.

و در حال حاضر ما در حال ضرب و شتم بسیار مسری بیماری همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن 84,000 آمریکایی و اقتصاد با سرسام آور بیکاری که مقایسه در بسیاری از راه های که از رکود بزرگ.

پس چگونه در حال دموکرات ها در پاسخ? برای اولین بار بسیاری از دموکرات ها و چند جمهوری خواهان هستند غذای مشاوره های علمی برای محافظت از سلامت عمومی در طول بیماری همه گیر. به عنوان یک اکثریت آمریکایی ها تشخیص ایالات متحده منجر جهان در همه گیر مورد لطف و باور نکردنی بی منطق عملکرد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

دومین کنگره دموکرات ها موفق شده اند به قرار دادن مفید بودجه در اینجا و آنجا به جمهوری خواه آغاز به قید وثیقه ناشران برای شرکت های بزرگ امریکا است.

جمهوریخواهان در حال حاضر مقاومت در برابر دولت فدرال بیشتر Covid امداد تشویق بازگشایی اقتصاد در یک موقعیت است که آشکار تجدید نظر به میلیون ها نفر از کارگران آمریکایی و صاحبان کسب و کار که در حال حاضر رنج می برند به شدت.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

دوباره زمان آزمایش جمهوریخواه استراتژی برای برنده شدن در یک انتخابات اکثریت سرزنش مخالفان خود را نمی مراقبت در مورد کار آمریکایی ها و صاحبان کسب و کار کوچک.

در یک انتخابات مسابقه بین هنوز نامرئی چشم انداز Covid تجدید حیات و سرسام آور اقتصادی احساس توسط میلیون ها نفر دومی باعث خواهد شد در نهایت پیروز در نئولیبرالی امریکا آوردن پیروزی انتخاباتی جمهوریخواهان و بقیه از ما یک فاجعه در آینده.

در علاوه بر این به لحاظ سیاسی بی منطق دموکراتیک رهبری است که پس از نزدیک به شرکت های بزرگ و وال استریت منافع است که آنها ناتوان از جعل این نوع از قرارداد جدید مانند برنامه ای است که به شدت مورد نیاز در حال حاضر است که می تواند وعده های انتخاباتی موفقیت است.

حتی خود را از 3 تریلیون “قهرمانان” بسته کمک سرند با نئولیبرالی استاندارد مانند معافیت های مالیاتی برای ثروتمندان و یارانه برای بزرگ نفت و شرکت های بیمه خصوصی. اعلام کرد که “ما در حال خواب و راه رفتن به سمت روده غم انگیز و دردناک شکست” دموکرات سنا کارمند چارلی اندرسون مشاهده شده است که “بیش از 80 ، 000 آمریکایی ها مرده است. بیکاری در سطح افسردگی. در عین حال کنگره به نظر می رسد آماده به انبوه undershoot چه مورد نیاز است. “

آن زمان هر دو قرارداد جدید برنامه ها و جنگ جهانی دوم به کشیدن ایالات متحده از افسردگی است. در حال حاضر ما نیاز به هر دو عظیم قرارداد جدید مانند پشتیبانی از نیازهای انسانی و اقتصادی تجدید حیات و در مجموع بسیج برای محدود کردن بیماری همه گیر. ما آن را قبل از ما می توانید دوباره آن را انجام دهد.

زمان تماس برای هیچ چیز کمتر از یک چند تریلیون دلار دولت برنامه ای است که شامل حمایت مالی کافی برای همه کسانی که بیکار هستند کافی برای حمایت از صاحبان کسب و کار کوچک است که به صورت فاجعه سریع بسیج برای تولید انبوه Covid تجهیزات حفاظتی و موثر تست و ردیابی ویروس کافی حمایت مالی برای دولت و دولت های محلی هستند که وضعیتی وخیم budgetarily پادمان از پست الکترونیکی-در انتخابات و بدیهی است که دسترسی به مدیکر پوشش برای همه.

برای رسیدن به انتخاباتی موفقیت دموکرات ها باید متحد پشت چنین جسورانه برنامه. آنها باید رد خود را 40 سال همکاری با نئولیبرالیسم و ساخت خود را فراموش قرارداد جدید میراث به آغوش فرانکلین روزولت ‘s دوم منشور حقوق سال 1944.

اما حتی است که به اندازه کافی برای ما در زمان حاضر است. ما در یک نقطه عطف که در آن ما نیز باید پیگیری اساسا دوره جدید به یک محیط زیست پایدار آینده.

مطمئن باشید با این حال دموکرات ها را فراموش تقریبا هیچ یک از این چیزها در فقدان عظیم و پرقدرت تقاضای عمومی است. که حداقل تا به ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de