آریزونا بسته میله ورزشگاه دیگر کسب و کار; n. y. نیاز به تهویه هوا و فیلترها در مراکز

29 ژوئن (فردا) — آریزونا دولتی mlb روز دوشنبه با صدور یک فرمان اجرایی بستن میله ورزشگاه سینما و پارک های آب در دولت به عنوان آن را تجربه کرده است افزایش COVID-19 موارد هنگامی که کسب و کار بازگشایی شد.

Ducey گفت: منظور خواهد اثر را در 8 بعد از ظهر روز دوشنبه و توقف عملیات برای کسانی که کسب و کار برای یک ماه.

تبلیغات

“این خواهد شد کمک به کاهش استرس در ما سیستم مراقبت های بهداشتی و از زمان انتقال به آهسته” او گفت:.

علاوه بر این منظور ممنوع تجمعات بیش از 50 نفر جلوتر از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته تاخیر شروع فرد در مدرسه آموزش به 17 اوت سال 2020 متوقف شد و صدور ویژه رویداد مجوز تا ژوئیه 27.

“ما باید با چشم باز. چند هفته آینده خواهد بود. اما این مراحل همراه با پا تا با رعایت بهداشت عمومی ارشاد می تواند تفاوت ایجاد کند و ما سپاسگزار به Arizonans خود را برای همکاری” Ducey گفت.

آریزونا گزارش کرده است در مجموع 74,533 مثبت coronavirus موارد از جمله 625 موارد جدید در روز دوشنبه و 1,588 مرگ و میر مرتبط با این ویروس.

همچنین دوشنبه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد مراکز در دولت است که به دنبال بازگشایی تحت دولت فاز 3 وضعیت باید دارای تهویه مطبوع و فیلتر است که می تواند کمک به کاهش درجه ذرات است که می تواند گسترش coronavirus.

“وجود دارد دستگاه تصفیه هوا فیلتر هوا که در واقع می تواند کمک به COVID ویروس” کومو گفت: در طول یک جلسه.

“برای همه بزرگ بازار reopenings ما در حال رفتن به این اجباری” کومو گفت. او همچنین توصیه می شود که تمام دفاتر و کسب و کار جایگزینی تهویه مطبوع سیستم های تصفیه با کسانی که قادر به غربالگری کردن ویروس.

این COVID-19 ویروس به قطر 0.1 میکرون و برخی High Efficiency Particulate Air (هپا) فیلتر و دیگران با یک مقدار کوچکتر عبور از طریق اندازه حدود 0.01 میکرون نشان داده شده است برای فیلتر کردن ویروس ذرات با توجه به U. s. National Air and Space Administration مطالعه است.

دولت تصمیم خواهد گرفت که در روز شنبه که آیا به کم کردن سرعت بازگشایی داخل سالن ناهار خوری در شهر نیویورک به عنوان بخشی از فاز 3 Como گفت.

در کشور همسایه نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی قرار داده و نگه دارید در داخل سالن ناهار خوری به طور نامحدود تا زمانی که مقامات بهداشتی می تواند به درک روند مثبت در مورد اعداد.

نیویورک ایالت مناطق در حال حاضر در فاز 4 خواهد بود و مجاز به برگزاری گردهمایی های اجتماعی از 50 نفر است. داخل سالن تجمعات مذهبی اجازه خواهد داشت تا 33 درصد از این سایت ظرفیت دولت است.

کومو استفاده می شود خود را در جلسه به انتقاد از دولت فدرال پاسخ به همه گیر.

“کاخ سفید بوده است در انکار در مورد کوروناویروس از گرفتن بروید” کومو گفت. فدرال پاسخ به “فقط شده اشتباه” با عجله بازگشایی به طوری که در 34 متحده تعداد موارد مثبت رو به افزایش بوده است.

“این بود که هوشمند نیست, سیاست برای بازگشایی عجله. آن را کمک به اقتصاد آن مخالف بود,” او گفت:.
کومو خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شماره یک در سراسر کشور سفارش به پوشیدن ماسک صورت در ملاء عام.

کومو و فرمانداران از نیوجرسی و کانکتیکات در هفته گذشته صادر مشترک مشاوره سفر چهار شنبه, نیاز به بازدید کنندگان از نه ایالت با خونتان COVID-19 موارد به قرنطینه برای 14 روز. جدید روزانه تایید موارد مثبت کاهش یافته و به 68 عنوان از 28 ژوئن با توجه به جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت. دولت دیده می شود در مجموع 211,569 موارد با 54,689 بستری شدن در بیمارستان و 22,470 تایید کرد و احتمال مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net