آریزونا آتش نشانان مجبور به رسیدگی های متعدد تاریخی در آتش سوزی در یک بار

24 ژوئن (فردا) — یک دوجین آتش سوزی آتش کشیدند حدود 400,000 سوخته هکتار در آریزونا و در سمت چپ بخش هایی از دولت به ویژه جنوب شرقی بخش در خرابه.

نزدیک به نیمی از این سطح زیرکشت از بوش آتش فروزان در Tonto جنگل ملی فقط در شمال ققنوس.

تبلیغات

همانطور که از صبح روز دوشنبه هنوز جوان 2020 wildfire فصل در حال حاضر سوخته بیشتر آریزونا زمین از همه اما دو سال پس از سال 2002. سه فعال فعلی آتش سوزی در دولت همه رتبه در بالا-10 بزرگترین blazes در آریزونا تاریخچه مارک اولین بار از سال 2011 که متعدد تاریخی به اندازه آتش سوزی سوخته اند به طور همزمان.

بوش آتش

پس از اشتعال در ژوئن 13, بوش آتش به سرعت در حال رشد در هفته گذشته به 186,848 هکتار از صبح روز دوشنبه. آتش است که در حال حاضر پنجمین در دولت سابقه با 61 درصد مهار توجه کنند. آن را نیز بزرگترین شعله در حال سوختن در ایالات متحده است.

دوزخ مشتعل شد توسط یک وسیله نقلیه آتش گرفت و منجر به تخلیه در نزدیکی مناطق مانند Brownsville, جیک به گوشه تخته سنگ کریک پایونیر تصویب و گروهی, ایتالیایی, مرکز قبل از تخلیه سفارشات برداشته شد در صبح روز یکشنبه.

“تبدیل شده است یک هیولا از یک فصل برای ما بسیار شلوغ و” دیو رامیرز منطقه جنوبی آتش مدیریت افسر گفت: با توجه به AZCentral.com. “این بسیار شلوغ است برای ما در واقع در دو سال گذشته.”

با توجه به محلی مقامات آتش همه ساکنان ممنوع است و از سوختن هر گونه آتش سوزی از جمله آتش و پخت و پز اجاق گاز, آتش سوزی در Tonto ملی جنگل.

تبلیغات

Bighorn آتش

دولت دوم-رشد سریع آتش Bighorn آتش به افزایش 58,553 هکتار در صبح روز سه شنبه آتش سوزی شده است مخرب ترین از هر شعله در دولت باعث $18.2 میلیون نفر از آسیب با توجه به ملی و بین آتش ،

پس از رسیدن به 40 درصد مهار در روز جمعه, شرایط بدتر شده و مهار کاهش به 16 درصد در روز دوشنبه حداقل موجود از هر یک از دولت عمده زمان blazes. آتش نشانان مشغول به کار برای افزایش مهار تا 33 درصد تا شنبه صبح. این نیاز توجه 969 آتش نشانی پرسنل بیشتر از هر آتش. سوختن در کورونادو ملی جنگل ترسناک گسترش شعله را تشدید کرده طبقه بندی از یک نوع-3 به یک نوع-1 آتش.

“با این نوع-1 تیم وجود دارد بسیاری از پیچیدگی بسیاری از سطوح بسیاری از لایه های اما ارتباطی مهم ترین بخش و آن را بزرگ بوده است که سطح ارتباطات در این تیم گفت:” آدم Jarrold اطلاعات عمومی و افسر Bighorn آتش با توجه به KVOA.com.

یک نوع-1 آتش است بیشترین و جدی ترین سطح آتش نشانی با توجه به طبقه بندی این معنی است که سطح خطر به ساختار و خواص در اوج خود است.

Mangum آتش

ذغال سنگ در بیش از 100 مایل مربع از Mangum آتش آریزونا دومین آتش. پس از اشتعال در ژوئن 8, این آتش سوزی سوخته است بیش از 71,000 هکتار در بخش شمالی ایالت آریزونا در Coconino County و wreaked ویران برای بازدید کنندگان در تلاش برای رسیدن به شمال لبه گراند کانیون.

تبلیغات

این فروغ است که همچنین دومین زمان آتش سوزی در آمریکا را نابود کرده است چهار سازه و مجبور به تعطیل جاده های محبوب مانند بزرگراه 89A و دولت مسیر 67 به گراند کانیون پارک ملی است که بازدید کنندگان را به لبه شمال از گراند کانیون.

Bringham آتش

شرقی-اکثر آتش سوزی ها و دیگر فروغ به تخریب سازه های Bringham آتش همچنان ادامه دارد و سوزش در آپاچی-Sitgreaves ملی جنگل های شمال Morenci از آنجا که مشتعل توسط رعد و برق در 6 ژوئن. آن سوخته نزدیک به 20 ، 000 هکتار است و فقط 20 درصد موجود است.

در صبح روز دوشنبه حادثه فرمانده کارل Schwope گفت: این مکان از راه دور از آتش فراهم کرده است چالش های لجستیکی برای آتش نشانان با توجه به Inciweb. با وجود اینکه نزدیک به نه بار کوچکتر از بوش آتش Bringham آتش باعث شده است که تقریبا به همان اندازه آسیب با توجه به NIFC.

دیگر blazes در دولت

دندانه اره ای آتش بود که قبلا سوزش در Tonto ملی جنگل که در آن رشد به 24,729 هکتار قبل از آتش نشانان به 100 درصد مهار در ژوئن 7. آتش سوزاندن در اسکار از وودبری آتش که قبلا پنجمین آتش سوزی در دولت تاریخ بعد از سوختن 123,875 هکتار در سال 2019.

آبی رودخانه آتش سوخته است 30,400 هکتار از صبح روز دوشنبه اما آتش نشانان موفق به رسیدن به 85 درصد مهار شعله. با توجه به NIFC با وجود اینکه دولت چهارم-بزرگترین آتش ناشی از آن است که حداقل آسیب هر یک از عمده blazes است و تنها نیاز به توجه از هشت پرسنل.

تبلیغات

خوب آتش خشک دریاچه آتش و قورباغه آتش سوخته اند در مورد ترکیب 25,000 هکتار بین سه blazes اما آنها تا حد زیادی محصور و تخمین زده شده برای رسیدن به 100 درصد مهار در هفته های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im