ارتش جوایز $635.1 M در قرارداد برای کمک به کروناویروس پاسخ

مارس 17 (UPI) — ارتش بسته این هفته با دور دیگری از قرارداد — در مجموع $635.1 میلیون — برای کمک در تلاش برای جلوگیری از COVID-19 گیر با توجه به پنتاگون.

ارتش اهدا 586 میلیون دلار در قرارداد تغییرات به 10 شرکت های مختلف در یک اتوبوس برخورد وزارت دفاع گفت: “در حمایت از ریاست جمهوری اضطراری ملی اعلام در مورد رمان coronavirus بیماری است.”

معامله تغییر قبلی قرارداد در مقدار $990 میلیون دلار تعلق می گیرد در سال 2015 برای “عملیات و تعمیر و نگهداری خدمات در دولت های پزشکی و مرتبط با عدم امکانات پزشکی از جمله بیمارستان و درمانگاه و اداری داروخانه دامپزشکی دندانپزشکی, آموزش, پژوهش, ابزار و انرژی گیاهان آزمایشگاه و تجهیزات ذخیره سازی به عنوان به خوبی به عنوان برخی از غير امکانات مرتبط با این امکانات پزشکی.”

این اصلاح شامل گزینه هایی که بالا بردن تعداد سقف از معامله — در حال حاضر به ارزش $1.57 میلیون — برای $1.67 میلیون.

2015 مقابله به حال برآورد تاریخ اتمام فوریه سال 2020; کار در اصلاح تخمین زده شده اتمام تاریخ Aug. 11, 2020.

چتر قرارداد است که شبیه به دیگران تعلق می گیرد در دو هفته گذشته به عنوان DoD مقامات به دنبال محدود کردن ویروس.

همچنین در روز جمعه ارتش اهدا $37.1 میلیون به استافورد تگزاس مبتنی بر Golden Max LLC برای تزریق پمپ کیت برای COVID-19 تلاش است.

محل کار و در برخورد مشخص با هر سفارش است که برآورد تاریخ اتمام آوریل 19, 2021.

یک پمپ تزریق یک دستگاه پزشکی ارائه می شود که مایعات مانند مواد مغذی و داروها به بدن بیمار در مقادیر کنترل شده در یک نرخ ثابت.

تزریق پمپ های رایج در بیمارستانها و خانه های سالمندان و حتی مراقبت در خانه, اما بهداشت و درمان رهبران هشدار داده اند از یک بلندی کمبود با توجه به COVID-19 به عنوان بسیاری از بیماران مبتلا به این ویروس نیاز به تزریق مداوم دارو و مایعات و تغذیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de