ارتش: ‘جزئی بقایای انسانی یافت در جستجوی هواپیمای تگزاس سرباز

30 ژوئن (فردا) — ارتش محققان در جستجوی یک گمشده سرباز که ناپدید شد بیش از دو ماه پیش گفت: آنها دریافته اند “بخشی از انسان باقی می ماند” در نزدیکی تگزاس پایه که در آن او مستقر شد.

ارتش ایالات متحده تحقیقات جنایی فرماندهی سخنگوی کریس خاکستری در بیانیه ای گفت که باقی مانده بودند با ویژه CID عوامل جستجو برای PFC ونسا Guillen در “منطقه مورد علاقه” نزدیک به لئون رودخانه در بل شهرستان که در فورت هود واقع شده است.

تبلیغات

عوامل از ارتش CID تگزاس رنجرز دفتر تحقیقات فدرال و بل شهرستان کلانتر در صحنه هستند, او گفت:.

“هیچ تایید به عنوان هویت باقی مانده ساخته شده است در این نقطه و ما از رسانه ها و درک عمومی که شناسایی فرایند طول می کشد زمان,” او گفت:. “با توجه به ادامه تحقیقات جنایی هیچ کسب اطلاعات بیشتر منتشر خواهد شد در این زمان است.”

Guillen, 20, گذشته دیده می شد مارس 22, بین 11:30 صبح و 12:30 p. m. در پارکینگ از هنگ مهندس اسکادران ستاد در فورت هود, ارتش, مقامات گفت. او در گزارش از دست رفته روز بعد پس از او واقع نشده است در طول یک جستجو از بازداشتگاه ها و واحد منطقه است.

“او کلید ماشین سربازخانه کلید اتاق کارت شناسایی و کیف پول بعدها موجود در زراد خانه اتاق که در آن او کار پیش از آن در روز” فورد هود در بیانیه ای گفت. “او گذشته بود در پارکینگ با پوشیدن یک تی شرت سیاه و سفید و بنفش تناسب اندام-نوع شلوار.”

تبلیغات

هفته گذشته محققان گفت: آنها گمان خباثت به درگیر در ناپدید شدن او که پس از به دست آورد توجه پس از اعتراض عمومی توسط گروه های حقوق سیاستمداران و بازیگر سلما هایک برای پیدا کردن گم شده و سرباز است.

مشاهده این پست در Instagram

@findvanessaguillen

تبلیغات

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط سلما هایک Pinault (@salmahayek) در

ارتش گفت: آنها در حال بررسی اتهامات که او نیز قربانی آزار و اذیت جنسی هر چند محققان گفته بود اواسط ماه ژوئن آنها تا به حال هیچ اطلاعات معتبری برای حمایت از این ادعا است.

CID ارائه پاداش به $25,000 معتبر اطلاعات منجر به Guillen محل.

Guillen دوم سرباز برای رفتن از دست رفته از این پایگاه در سال گذشته است.

باقی مانده از Pvt. گرگوری ودل-مورالس یافت شد 21 ژوئن در یک میدان در نزدیکی پایگاه. او در گذشته دیده می شد Aug. 19, 2019, رانندگی, سیاه, کیا ریو در نزدیکی فورت هود پایه با گذشته خود شناخته شده تماس رخ می دهد روز بعد.

محققان گفته اند که آنها هیچ اطلاعات معتبر و یا شواهدی است که از پیوند دو دست رفته سربازان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im