هنر بازل سازمان لغو سوئیس نشان می دهد با توجه به COVID-19

ژوئن 6 (UPI) — هنر بازل سازمان لغو شده نشان می دهد در بازل سوئیس در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سازمان اعلام کرد در یک بیانیه 2020 لغو 50th anniversary edition سالانه نشان می دهد در غیر این صورت مجموعه را در ماه سپتامبر.

تبلیغات

بازل عادلانه امکانات 250 گالری عکس و بیش از 4000 هنرمندان از پنج قاره با توجه به عادلانه وب سایت.

سوئیس نشان می دهد در حال حاضر به تعویق افتاد از ماه ژوئن به دلیل نگرانی های بهداشتی در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

“2020 سوئیس عادلانه برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده” هنر بازل بیانیه بخوانید. “در حالی که نشانه ای از امید به عنوان کشورهای در حال بیرون آمدن از مستند جهانی وضعیت مخاطره آمیز باقی می ماند و متاسفانه بیش از حد بسیاری از ابهامات باقی می ماند و به جلو بروید با این نمایشگاه است. این خدمات عبارتند از خطرات بهداشتی ناشی از اجتماعات بزرگ محدودیت در سفر بین قاره ای و معلوم نیست سوئیس نظارتی محیط زیست نشان می دهد از هنر بازل اندازه.”

نشان می دهد موکول شده است را از ماه ژوئن 17-20, 2021.

“ما می دانیم که ما گالری روبرو هستند چالش های بی سابقه ای و مشکلات اقتصادی و ما تا به حال واقعا امیدوار به حمایت از بازار هنر را بازیابی با موفقیت نشان می دهد در ماه سپتامبر گفت:” مارک Spiegler هنر بازل جهانی مدیر اجرایی و عضو هیئت مدیره آن سوئیس شرکت مادر MCH گروه در بیانیه ای جداگانه. “متاسفانه عدم قطعیت است که ما در صورت باقی می ماند بیش از حد بالا است. ما ادامه خواهد داد به توسعه سیستم عامل های دیجیتال و ارائه نمایشگاه ها با بالاترین کیفیت برای حمایت از ما, گالری عکس و جهانی هنر جامعه در احیای بازار هنر.”

در اوایل این سال هنر بازل لغو آن در هنگ کنگ نشان می دهد با توجه به گسترش coronavirus که در غیر این صورت به جای برنامه ریزی شده از مارس 19-21. مشاهده کاربران آنلاین حاضر در اتاق بودند راه اندازی اجازه می دهد تا شرکت کنندگان به ارائه آثار آنها برنامه ریزی شده بود به نمایش در هنر بازل در هنگ کنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de