هنرمند آواز تلگرام احیای مردم به ارمغان می آورد با هم در میان coronavirus جداسازی

پابلو Helguera کشف یک راه برای اتصال به مردم در انزوا از coronavirus عصر. و آن را شامل چیزی به عنوان ساده به عنوان یک آهنگ.

در نظر گرفتن یک نکته از آنچه اتحادیه های غربی را در سال 1933 به تشویق مردم در دوران رکود بزرگ Helguera احیا آواز تلگرام.

همکاری با جان Spiak مدیر Cal State فولرتون گراند سنترال مرکز هنر در سانتا آنا Helguera ارائه شده است رایگان آواز تلگراف با یک انتخاب از بیش از 30 آهنگ در زوم.

او serenaded شهروندان ارشد, کودکان, دانش آموزان فارغ التحصیل و مردم در حال استقبال به یک دفتر کار یا دانشگاه و سراسر جهان, او گفت:.

“این یک وضعیت وحشتناک” گفت: Helguera عملکرد هنرمند که زندگی در بروکلین و به تازگی بهبود از یک هفته دو جلسه از آنچه که او معتقد بود coronavirus.

“ما فکر کردیم چه چیزی می تواند به ما کمک کند ؟ به مردم نشان می دهد ممکن است ما اجتماعی فاصله اما ما نمی باید کاملا جدا از یکدیگر است.”

Helguera و Spiak هر دو طرفداران اجتماعی تمرین هنر تصمیم به کار با هم در Grand Central آواز تلگرام Co. پروژه که عرضه در اواسط ماه آوریل پس از Helguera را بازیابی. این پروژه را ادامه خواهد داد از طریق آوریل 28.

  • اعلام و گواهی برای Grand Central آواز تلگرام Co. ساخته شد به نگاه مانند اصلی اتحادیه های غربی ، (حسن نیت ارائه میدهد عکس بزرگ مرکزی مرکز هنر)

  • آگهی آواز تلگراف از اتحادیه های غربی (حسن نیت ارائه میدهد عکس Western Union)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • اعلام و گواهی برای Grand Central آواز تلگرام Co. ساخته شد به نگاه مانند اصلی اتحادیه های غربی ، (حسن نیت ارائه میدهد عکس بزرگ مرکزی مرکز هنر)

  • یک وسترن یونیون مسنجر. (حسن نیت ارائه میدهد عکس Western Union)

  • مشتریان می تواند سفارش یک تلگراف از بالای ساختمان امپایر استیت. در حدود سال 1935. (حسن نیت ارائه میدهد عکس Western Union)

  • هنرمند پابلو Helguera serenades مردم در سراسر جهان با خود آواز تلگراف. Helguera همکاری با جان Spiak مدیر CSUF گراند سنترال هنر مرکز در این پروژه است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس بزرگ مرکزی مرکز هنر)

در مصاحبه ای از خانه اش Helguera گفت که او تا به حال معمول علائم این ویروس در دمای بالا و لرز و خستگی بود اما هرگز در بیمارستان بستری شد و قادر به تست. او در خانه ماند استراحت و در زمان تیلنول.

“خوشبختانه من قادر به بازیابی,” او گفت:. “و آواز بود یک راه خوب برای من دوباره درگیر.”

Spiak و Helguera خود را به پژوهش های تاریخی. آنها طراحی گواهینامه های آنلاین است که راه اندازی آواز تلگراف برای مشتریان و اذعان تحویل گرفت به مانند اصلی اتحادیه های غربی ، و Helguera مناسب در زمان وسترن یونیون, یونیفرم هر بار که او می شود در مقابل از کامپیوتر خود را برای زوم جلسات.

آهنگ های خود را از محدوده opera — “La Boheme” است که مورد علاقه — به استانداردهای آمریکایی مانند “غریبه در شب” و رودخانه ماه.” او نیز آواز می خواند قطعه از “آوای موسیقی” و “Westside Story” را به عنوان به خوبی به عنوان مکزیکی عامیانه آهنگ ها و سرودهای.

تا کنون Helguera انجام داده است 60 آواز تلگراف به مردم در ایالات متحده, در, ایتالیا, انگلستان, پورتوریکو و مکزیک شهر بوئنوس آیرس گفت: Spiak که شناخته شده او از اوایل 2000s و او را به صحبت در مورد تبدیل شدن به یک هنرمند-در-اقامت در ایستگاه مرکزی.

او در حدود 120 بیشتر زوم جلسات به انتظارنشسته بودند.

“این فوق العاده بوده است,” Spiak گفت. “مردم دریافت این چیزها و آنها گریه و پس از نقل مکان از آن. آن را بسیار مثبت برای ما است.”

این دو به تازگی تعجب کردم زمانی که اتحادیه های غربی رسیده است. Helguera گفت: اول فکر کردم که آنها را به دریافت شکایت کرد.

به جای دنور شرکت مستقر بود با تعریف و ارائه شده 2500 دلار در حمایت از این پروژه است. آنها همچنین در مصاحبه Helguera و Spiak برای پروژه های ویدئویی در مورد تاریخچه آواز تلگرام انتظار منتشر خواهد شد در هفته آینده.

“من فکر می کنم آن را بسیار شسته و رفته و تمام جزئیات و فکر آنها را از طریق این Grand Central آواز تلگرام Co., ltd.” گفت: مارگارت D. فوگارتی, وسترن یونیون, سخنگوی. “واضح است که این یک تصور است.”

ایده برای Grand Central آواز تلگرام Co. آمد از پروژه قبلی از Helguera است. در جشنواره هنر در نیویورک شهر او ایستاده بود در مقابل یک نوار گیتار در آماده و ارائه شده به انجام رایگان آواز تلگراف بر روی تلفن همراه خود را. تقاضا شد راه بیش از او انتظار می رود.

“این واقعا سرگرم کننده بود,” او گفت:. “مردم می گویند که شما خواندن “Somewhere Over the Rainbow’ به عمه من در استرالیا ؟ و من تماس بگیرید سمت راست وجود دارد. آن را تبدیل به بسیار قدرتمند است.”

در میان همه گیر است که از هم جدا دوستان و خانواده زوم تلقی شد طبیعی, ابزار ارتباطات. Helguera گفت: استفاده از زوم منجر به برخی از سردرگمی قطع یو پی اس و درخواست فقط صوتی آواز تلگراف بیش از نگرانی های حریم خصوصی.

“گاهی اوقات آنها را مشکلات فنی اما همه ما انجام دهد. من احساس می کنم باستان در تلاش برای مقابله با زوم. من هرگز آن را قبل از استفاده,” او گفت:. “ما در حال تلاش برای یادگیری و انطباق با این شکل جدید از ارتباطات است. که یکی دیگر از چیزی که ما در حال یادگیری با هم.”

Helguera گفت: مشتریان خود را در حال لمس بیشتر با نیت خود را نسبت به آواز خود را.

“اصل آن را در مورد حرفه ای opera,” او گفت: با خنده. “من نمی Placido Domingo اما من آزاد هستم.”

برای ثبت نام آواز تلگراف ایمیل [email protected]

Helguera انجام خواهد شد آواز تلگرام شنبه به عنوان بخشی از مجازی مرکز شهر سانتا آنا Artwalk در Facebook Live است که برگزار می شود از 4 تا 8 بعد از ظهر برای اطلاعات www.dtsaartwalk.org

تاریخ آواز تلگرام

George P. Oslin, مدیر روابط عمومی, غربی اتحادیه ایجاد شده آواز تلگرام در گریم افسردگی در سال 1933. واکنش به Oslin آفرینش: “من با عصبانیت مطلع بود و مایه خنده از شرکت او گفت:” در کتاب خود “داستان از ارتباطات از راه دور.”

اتحادیه های غربی رسولان تحویل موزیکال با سلام در فرد تا زمانی که جنگ جهانی دوم است. پس از جنگ آواز تلگراف تحویل داده شد توسط تلفن اما در مواجهه با کاهش محبوبیت تا اتحادیه های غربی کاهش یافته و خدمات در سال 1974.

در سال 1980 شرکت بازگشت به آواز تلگرام کسب و کار, اما تنها از طریق تلفن و تنها به یک لحن: “تولدت مبارک به شما.”

آواز تلگراف ادامه داد: تا زمانی که اتحادیه های غربی را تلگرام کسب و کار متوقف شد در سال 2006. در سال بعد آنها تحویل داده شد از طریق تلفن توسط هر کارمند با یک مناسب و معقول صدای آواز که می تواند پیش نویس به خدمات.

مارگارت D. فوگارتی, وسترن یونیون, سخنگوی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im