به عنوان اتهامات بدرفتاری و شرایط نا امن کوه, سازمان عفو بین الملل اعلام کرد این غرفه با آمازون کارگران

بشر حقوق بشر سازمان عفو بین الملل روز جمعه خواستار خرده فروشی آنلاین آمازون شروع به اولویت سلامت و ایمنی کارگران خود را در اطراف این سیاره به عنوان شرکت تجارب عظیم تقاضا از جهان تا حد زیادی هنوز هم در مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“آمازون یکی از ثروتمندترین شرکت و سود آن در حال افزایش به عنوان یک نتیجه از این بحران” عفو محقق جو Westby در بیانیه ای گفت. “این است که منفور است که این شرکت نیروی کار احساس خود ایمنی است که جدی گرفته شود.”

به عنوان رویاهای مشترک گزارش آمازون و ترک خورده است و از اواخر روز کارگران در آن امکانات لابی برای شرایط کاری بهتر. این شرکت همچنین با استفاده از تکنولوژی بالا در تلاش برای نظارت بر اعتراضات کارگری در آن فروشگاه مواد غذایی غذاهای کل. این حمله به کارگران گفت: عفو نمی شود مجاز به ادامه.

“اتهامات که کارکنان باید از کار اخراج شده است برای صحبت کردن در حال عمیقا نگران کننده” Westby گفت. “هیچ آمازون کارگر باید منتظر عواقب آن برای صحبت کردن در مورد نگرانی های ایمنی. آمازون باید اطمینان حاصل شود که کارگران گزارش می تواند نگرانی در مورد سلامت و ایمنی خطرات و بدون ترس از اقدامات تلافی جویانه.”

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

در همین حال مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس, ثروتمندترین مرد جهان دیده است او ثروت شخصی افزایش 24 میلیارد دلار پس از همه گیر شروع به گسترش در سراسر جهان در ماه ژانویه است.

خرده فروش را به کاهش هزینه ها بیشتر با rescinding حق نامحدود و مرخصی مربوط به بیماری به عنوان موج اول شیوع آغاز تا کنون-تا-کمی فروکش گفت Westby است مثال دیگری از آمازون درمان فقیر از کارکنان.

“این ظالمانه است که آمازون مجموعه ای است برای پایان دادن به سیاست خود را به کارگران این گزینه برای نامحدود و مرخصی بدون حقوق که فقط نهاد در ماه مارس” Westby گفت. “با گزارش جدید COVID-19 مورد در حال ظهور در انبارها در پنسیلوانیا و نیوجرسی کارکنان در صورت انتخاب غیر ممکن است به طور بالقوه قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر جدی با رفتن به محل کار و یا نیاز به ترک این شرکت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de