به عنوان آمریکایی ها افزایش یابد تا در برابر نژادی و بی عدالتی گروه بین المللی بحران خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به ‘توقف ساخت وضعیت بدتر’

این گروه بین المللی بحران—بیشتر عادت کرده اند به گزارش در مناطق جنگی و درگیری در عرض کمتر توسعه یافته سازمان ملل صادر شده و پنج شنبه اول آن-تا کنون گزارش در ایالات متحده آمریکا است که سرزنش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای “آشنائی درگیری” میان یک کشور شورش پلیس با خشونت های نژادی و بی عدالتی است.

“گاهی اوقات نشستن بی سر و صدا و گفت چیزی نیست یک گزینه ایم” دانیل Schneiderman رئیس وکالت و تحقیقات مستقر در بروکسل بین المللی فکر می کنم تانک. “آیا ما در حال پوشش سوریه و یمن و ایران و ونزوئلا سودان هندوراس و یا دیگر نقاط داغ ما منحصر به فرد ماموریت پیشگیری و کاهش تعارض در هر کجا از آن ناشی می شود.”

غیر حزبی و غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار “برای جلوگیری از جنگ” و “ایجاد صلح جهانی” از طریق سیاست های عمومی نوشت: در گزارش خود که مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر رهبران جمهوری خواه هستند enflaming ناآرامی در آمریکا با تهدید به طور فزاینده ای در واکنش خشونت آمیز به صلح آمیز عدالت اجتماعی شد.

“در واشنگتن این کشور را سیاسی و امنیتی رهبران به نظر می رسد به تخم مرغ در یک آمرانه پاسخ, مقایسه شهرهای ایالات متحده به ‘battlespace’ و تهدید اقدام نظامی اگر مقامات محلی نه سرکوب ناآرامی” گروه گفت. “در دراز مدت ملت را نیاز به برداشتن قدم برای پایان دادن به پلیس به خشونت و نظامی و همچنین ساختاری نژادی و نابرابری اگر آن را می خواهد برای جلوگیری از شبیه بحران های آینده.”

“آنچه که رهبری این کشور بیشتر نیاز به انجام است که اصرار دارند که کسانی که مقصر برای فلوید را به قتل آورده به عدالت و ایستادگی در حمایت از آن دسته از مقامات محلی و رهبران جامعه که خواستار آرامش و اصلاحات خود را رها رزمی و بلاغت و توقف ساخت این وضعیت بدتر است.”
—گروه بین المللی بحران

این گروه منتشر شد این گزارش یک روز پس از آن. ایسنا-ارک.) منتشر شده op-ed در نیویورک تایمز خواستار دولت فدرال برای ارسال نظامی ایالات متحده به شهرستانها به سرکوب تظاهرات آغاز شد که پس از جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شد توسط مینیاپولیس افسران پلیس—آخرین بی شماری در افغانستان از آمریکایی های سیاه و سفید.

تهمت نیز در روزهای اخیر به نام دولت فرمانداران به “استفاده نظامی” و پرتاب معترضان در زندان “برای 10 سال” و در شب دوشنبه دادستان کل ویلیام بر گزارش شخصا دستور داد که اشک کشتار با گاز از ده ها تن از تظاهرکنندگان بودند که در خارج از کاخ سفید است. پلیس در شهرهای دیگر را به ضرب گلوله لاستیکی گلوله های گاز اشک آور و اسپری فلفل در مسالمت آمیز معترضان و روزنامه نگاران.

“آنچه که رهبری این کشور بیشتر نیاز به انجام است که اصرار دارند که کسانی که مقصر برای فلوید را به قتل آورده به عدالت و ایستادگی در حمایت از آن دسته از مقامات محلی و رهبران جامعه که خواستار آرامش و اصلاحات خود را رها رزمی و بلاغت و توقف ساخت این وضعیت بدتر” این گزارش می خواند.

به جای خواستار تظاهرات پایان گروه بین المللی بحران گفت: رئیس جمهور و دولت فدرال به عنوان یک کل باید صادقانه آدرس قرن ها از خشونت و سیستمیک بی عدالتی “منتقله توسط آمریکایی آفریقایی جامعه است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“ایالات متحده هرگز به اندازه کافی به نظر می آیند با وحشتناک میراث از دو و نیم قرن از اموال برده داری” می خواند ، “و نه آن را شفا و یا فتح نهادینه خشونت و نژادپرستی نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار که خود به دنبال رهایی در 1860s.”

Jim Crow قوانین دهه lynchings تبعیض نژادی در مدارس و محل های کار و “خودنمایی ساختاری نابرابری” در بهداشت و درمان و مسکن و آموزش و پرورش باید به دنبال این گروه نوشت و اضافه کرد:

در برابر این پس زمینه خشونت پلیس نسبت به سیاه و سفید مردان و زنان بوده است و هر دو یک مشکل مزمن و راجعه منبع بی ثباتی در شهرستانها ایالات متحده است.

این گروه بین المللی بحران به نام تهمت به توقف فریم فعلی ناآرامی به عنوان یک نبرد دولت فدرال است که به راه انداختن علیه مردم خود.

“شاید بیشتر جدی توسعه سیاسی به عنوان تظاهرات رسیده یک علامت هفته بود رشد تمایل در میان برخی از برجسته انتخاب و مقامات امنیتی به قاب ناآرامی های مدنی در زبان از درگیری های مسلحانه” گروه نوشت. “این نتیجه به ناچار خواهد بود برای بیشتر تضعیف ایالات متحده جهانی ایستاده و اعتبار به خصوص وقتی که می آید به محکوم کردن سرکوب و خشونت مرتکب شده توسط دولت های دیگر.”

این ICG گزارش فقط آخرین بيان جهانی شوک و ترس بیش از رویدادی که باعث تظاهرات و تهمت پاسخ.

میشل باشله, the U. N. کمیساریای عالی حقوق بشر هفته گذشته به نام مقامات ایالات متحده به “اقدام جدی برای جلوگیری از چنین قتل و برای اطمینان از عدالت انجام شده است زمانی که آنها رخ می دهد.” او همچنین خواست پلیس “به دقت به enflame وضعیت کنونی و حتی بیشتر با هر گونه استفاده بیشتر از نیروی بیش از حد.”

نخست وزیر استرالیا نیز خواستار رسیدگی به حمله پلیس استرالیا روزنامه نگاران بودند که پوشش تظاهرات در واشنگتن سخنگوی کانال 7 استرالیا ایستگاه خبرنگاران کار برای متهم آمریکا پلیس از “گستاخ thuggery.”

با جهان مشاهده مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اعتراضات نژادی و بی عدالتی است که آشکار است به جامعه جهانی این ICG گفت: رئیس جمهور باید “اجازه هرج و مرج و یا منظره مبهم ریشه رویدادهای این هفته.”

“پس با فرض این دفتر در سال 2017 تهمت ساخته شده است که خیلی از تمایل خود را به جلو و به ایالات متحده بازگشت از خارج از کشور جنگ” گروه گفت. “او باید درد بزرگ به عمل مانند او می خواهد یکی در خانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de