به عنوان “الحاق’ بافندگی اجازه دهید ما گسترش شفقت شامل فلسطینی

برای چند دهه, اسرائیل استفاده کرده است صحبت از صلح به عنوان یک پوشش برای گسترش یک سیستم ناعادلانه. ما در حال حاضر آماده بر روی یک صخره خطرناک که باید از توهین به هر کسی که معتقد است خود را متعهد به حقوق بشر, حقوق بین الملل و یا خلاق حل تعارض.

من یهودی هستم و مطرح شد که گفته بودن از زمین گرفته شده در طول یک جنگ زمانی که تمام جهان علیه ما و هنوز هم به نوعی به ما غالب شد. بله قوانین بین المللی روشن ساخته است که هیچ کشوری می تواند اشغال سرزمین آنها در زمان جنگ. اما ما دفاع از خودمان است و ما قطعا نمی خواهد نگه داشتن زمین ،

داستان من گفته شد یکی از مردم مظلوم eeking را شکننده زندگی در شرایط سخت زمین. جای تعجب نیست که آن دسته از مردم بودند “من مردم.” من گفتم از درد و رنج مردم فلسطین. وقتی که من از این بی حرمتی به ارزش های اساسی یهودیان در حال تدریس در قلب ما ایمان من نوعی بیشتر قادر به قبول این تناقض به دلیل آن را با یک داستان است که زمین خواهد بود معامله برای صلح و اشغال خواهد به زودی به پایان برسد.

که چند دهه پیش. متاسفانه بی رحمانه و غیر قانونی اقدامات صورت گرفته دوباره و دوباره باید به شکل “نبوت” و تماس برای حل دو دولت بیشتر از یک پوشش برای سیاست های ظالمانه از یک مسیر واقع بینانه نسبت به عدالت و صلح است.

در حال حاضر برگ برنده نتانیاهو و جارد کوشنر در حال تشکیل یک اتحاد نامقدس از عاطفه بی توجهی به درد و رنج دیگران است. هنگامی که ما مناسب متمرکز در COVID-19 و سیاه زندگی توجه به اعتراضات گسترده ملت ما و جهان, یک شر بزرگ خواهد شد به احتمال زیاد پیشرفته. آنها را از یک پنیر سوئیسی نقشه که نیست — و نه می تواند از آن می شود یک ملت است. به نظر می رسد احتمال وجود دارد که نوعی از الحاق ممکن است حرکت رو به جلو در طول چند هفته آینده و یا ماه.

به اصطلاح “جامعه بین المللی” پاسخ کمتر به شدت آنها به احتمال زیاد خواهد شد نه همه زمین را در یک سقوط کرد از بین بردن. شاید آنها را به مراحل کوچکتر و یا تماس با آن چیزی غیر از الحاق اما بدون شک آنها ادامه دارد و الگوی مخرب — که مگس در برابر قوانین بین المللی و باعث می شود یک شوخی میانجیگری و حل تعارض.

برای سال های من ساخته شده است زندگی من به عنوان یک تعارض پزشک و باور عمیق به قدرت این ابزار. حتی افرادی با حداقل قرار گرفتن در معرض به واسطه درک هر دو طرف باید در جدول برای فرآیند برای هر گونه اعتبار است. چه Jared خواب و یا ساخته شده از قطعات به او تزریق توسط کسانی که بدون چشم انداز به تصور یک جهان صلح با عدالت است نه یک طرح صلح در همه. اجازه ندهید که آنها شما احمق. آنها را جلو یک سری از بیاستفاده پیشنهاد که نه در نظر گرفته شده است و نه تایید شده توسط هر دو طرف به جنگ است. به جای آنها صحبت کردن از هر دو طرف دهان خود را اعلام عشق به صلح در حالی که به شدت نادیده گرفتن حقوق اولیه انسانی مردم فلسطین. “معامله قرن” است که هیچ معامله ای در همه. معلوم است خطرناک و فریبکارانه بیهوده است که نفی قدرت و پتانسیل واقعی مذاکره است.

بسیاری از مترقی متوسط و محافظه کار یهودیان آمریکایی در حال حاضر به بیان عمیق و امیدوارم همدردی قلبی برای زندگی مهم جنبش است. این یک قدم و یک من جشن با تمام قلب من است. به طور مشابه, اکثریت قریب به اتفاق جامعه من — به غیر از یک تعداد انگشت شماری از متعصبان مذهبی که در طرف اشتباه تاریخ — جشن دیوان عالی ایالات متحده حکم اخیر در تجاوز به حقوق. دادگاه گفت: شما به سادگی نمی تواند ازدواج از نظر قانونی و از روز جمعه و پس از آن اخراج می شود در روز دوشنبه اگر رئیس می یابد که شما را دوست دارم. اکثر یهودیان درک این را به عنوان یک گام رو به جلو در این مسیر به مقدار مورد نیاز و با تاخیر Tikkun Olam — ما تعهد اخلاقی به درمان و تعمیر جهان است.

مایل به دیدار با مردم در هر کجا که هستند و به دنبال آغوش کاملا صادقانه گفتگو حتی زمانی که آن را می ترساند ما, من باید بپرسید چه خواهد شد آن را به گسترش ما شفقت به مردم فلسطین? شاید ما می تواند شروع با ساده رسمیت شناختن است که آنها به طور کامل انسان است. رادیکال من می دانم, اما واقعی, با این وجود. ما به نظر می رسد قادر به قبول رنج دیگران زمانی که ما قادر به dehumanize آنها. هنگامی که ما نمی توانیم آنها را به عنوان دوست و به طور کامل زنده به خودمان یا خانواده های ما, ما می توانیم به نوبه خود به دور زمانی که ما آنها را دلیلی رنج می برند.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اگر دافعه و مهم تصویری از جورج فلوید قتل توسط یک لباس شخصی افسر پلیس شما را اذیت شما زنده هستند. شما انسان هستند شما مناسب هستند و قادر به احساس درد و رنج دیگران است. و در حال حاضر من از شما می توانید خود را گسترش شفقت برای کسانی که افراد جوان در فلسطین به زانو شغل در گردن خود را? من می دانم این است که آسان نیست و دارد که بسیار به انجام در خانه برای کمک به ایجاد یک جامعه فقط اما هیچ یک از کسانی که حقایق را می توان به عنوان یک دلیل برای جلوگیری از, ما در حال انجام تعهد اخلاقی به صحبت کردن در مورد درد و رنج مردم فلسطین.

امید من این است که کسانی که مایل به شروع به دست و پنجه نرم کردن با این پیچیده و دشوار است سری از مسائل مرتبط را به خواندن مقاله اخیر توسط داوود خطاب به جشن روزنامه نگار و خالق کنجد خیابان فلسطین. او چالش های ما برای آمدن به شرایط با برخی از واقعیت خشن از شغل و عاشقانه با طرح آمریکا برای نگاه در الگوی نهفته است — و به سوال اعتقادات خود ما. من در بر داشت خواندن کلمات خود را به هر دو به چالش کشیدن و ارزشمند است. حتی در حالی که درخواست ما به بررسی حقیقت دردناک از خود ما همدستی در شغل او به گرمی استقبال کردند و در این گفتگو با اشاره به مهربانی و به درستی که “فلسطینی ها باید اشتباهات بیش از حد.” من مصرانه از شما را به شجاعت اندیشیدن به آنچه او می گوید در این لحظه بحرانی.

من احساس می کنم نقل مکان کرد برای به اشتراک گذاشتن یک داستان کوتاه است که من را تکان داد به هسته. من در عین حال یکی دیگر از زوم تماس این بار با یک گروه از دوستان قدیمی و مطلع از واقعیت در فلسطین. این یک مخلوط گروه قابل توجهی از دخالت های مختلف مربوط به جوامع است. قبل از شروع بحث باز دو فلسطینی کارشناسان خواسته شد تا به صحبت می کنند. یک وکیل اشاره کرد چندین حالات مختلف از نحوه الحاق و یا چیزی مانند ممکن است بازی کردن. سخنان خود را به اطلاع این قطعه. یکی دیگر از قدیمی های غیر خشونت آمیز فلسطینی رهبر گفت: “من بیش از حد نگران الحاق.”

بسیاری از ما در تماس به نظر می رسید شوکه کرد اما پس از آن او به عنوان توضیح داده شد که ما بیشتر غم انگیز از تعجب. او صحبت کرد movingly از واقعیت خشن روز به روز زندگی برای بسیاری از فلسطینی ها است. او اشاره کرد با نگرانی خاص از ضربه وارده در افراد جوان که شناخته شده اند هیچ واقعیت غیر از شغل. او به ما گفتن الحاق یک معامله بزرگ نیست. او ما یادآوری شده است جریان در یک فرم و یا دیگری برای چند دهه.

وجود دارد اما دو تفاوت عمده الحاق خواهد شد و در واقع به ارمغان بیاورد. آن را بسیار سخت خواهد بود برای تغییر رشته پس از این غیر قانونی و غیر اخلاقی اقدام اجرایی صورت گرفته است. برگشت نیاز به یک فمن رای از اعضای کنست اسرائیل است که به احتمال زیاد نیست.

احتمالا حتی بیشتر قابل توجهی به روز به واقعیت برای فلسطینی ها این است که چگونه این تغییر می تواند تاثیر حل و فصل ساخت و ساز است. همانطور که در بالا ذکر شد با هر فصل جدید به ما گفته شد که اسرائیل باقی مانده آماده به تجارت زمین برای صلح است. اما حقایق را بر روی زمین ساخته شده است که کمتر و کمتر احتمال دارد. حداقل در قانون فعلی و جدید شهرک سازی در زمین که همه درک به اشغال توسط نیروی و در نتیجه نه از نظر قانونی برگزار شد و اسرائیل مجبور به دریافت مجوز خاص از هر دو دفاع اسراییل و نخست وزیران. اگر الحاق حرکت رو به جلو در حل و فصل توسعه را تبدیل به یک مسئله محلی و بنابراین از آن خواهد شد بسیار ساده تر برای ادامه بدون وقت گیر فرآیند تصویب.

من در تلاش برای باقی می ماند امیدوار در این صورت از بسیاری از چیزهای وحشتناک اتفاق می افتد در جهان این روز است. این مرتبط بحران در آینده ما را نمی خواهد بود آسان را حل کند اما اگر ما می تواند به گسترش ما شفقت به همه کسانی که تجربه درد و رنج غیر ضروری ما را پیدا خواهد کرد یک مسیر رو به جلو است که پذیرای عمیق ترین ارزش های ما. ما فلسطینی برادران و خواهران دعوت می شود شنیده می شود و به حمایت ما نیاز دارند. اجازه دهید ما فشار گذشته مرزهای محدوده آسایش ما و نگاه به طور مستقیم در واقعیت تلخ اشغال و الحاق. ممکن است که روند دشوار ما نزدیک به واقعی و صلح پایدار.

این داستان تولید شد توسط یاران آشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>