به عنوان قطب سوختگی داده های جدید نشان می دهد در ماه ژوئن 2020 خاموش سال گره خورده است برای داغترین ثبت

بی سابقه گرما و آتش سوزی که زده سیبری در ماه گذشته آمد و در پایان دم از مدت 12 ماه است که محققان اروپایی نشان داد شنبه به طور موثر با گرمترین سال در تاریخ ثبت شده بر اساس جهانی دمای سطح تقویت تماس از فعالان برای نهادهای بین المللی و دولت ها در سراسر جهان به اقدام فوری برای مقابله با بحران آب و هوا.

به عنوان کربن مختصر اشاره کرد در توییتر, دوره 12 ماهه منتهی به ژوئن تراز وسط قرار دارد با رکورد از آگوست 2015 تا سپتامبر 2016. نتايج حاصل از کوپرنیک تغییر آب و هوا خدمات (C3S) است که اجرا شده توسط مرکز اروپایی برای میان برد آب و هوا پیش بینی (ECMWF) به نمایندگی از کمیسیون اروپا.

سوئد 17-ساله آب و هوا فعال گرتا Thunberg بنیانگذار جهانی جوانان-رهبری روزهای جمعه برای آینده جنبش در پاسخ به کربن مختصر‘s توییتهایی دربارهی جدید C3S گزارش با یک سری از سوالات را تکرار کرد و او را به چالش به خبرنگاران گفت دولت و دیگر “بزرگسالان” را به سیاره ای اضطراری به طور جدی:

این محققان اروپایی دریافتند که در طول ماه ژوئن سال 2020 به تنهایی درجه حرارت جهانی شد 0.53°C گرمتر از متوسط در ماه ژوئن 1981-2010. ماه گذشته نیز کمتر از 0.01°C سردتر از گرمترین ماه ژوئن در رکورد در سال 2019 و 0.1°C گرمتر از سوم گرمترین ماه ژوئن در سال 2016.

در یک بیانیه مطبوعاتی سه شنبه C3S توضیح داد که نظر داده از ماه ژوئن سال 2020

قابل توجه ترین منطقه ای از ویژگی های استثنایی بود گرمای بیش از قطب شمال سیبری که در آن متوسط درجه حرارت رسیده به عنوان بالا به عنوان 10°C بالاتر از نرمال را برای ماه ژوئن. درجه حرارت به طور متوسط بیش از تمام زمین را در قطب شمال سیبری همراه بود و بیش از پنج درجه بالای نرمال و بیش از یک درجه بالاتر از در سال 2018 و 2019 دو قبلی گرمترین Junes.

“پیدا کردن چه چیزی باعث این رکورد درجه حرارت است و نه ساده تلاش به عنوان وجود دارد بسیاری از عوامل در تعامل با یکدیگر گفت:” C3S مدیر کارلو Buontempo. “سیبری و قطب شمال به طور کلی نوسانات بزرگ از سال به سال و تجربه کرده اند دیگر نسبتا گرم Junes قبل از.”

“آنچه نگران کننده است این است که قطب شمال در حال گرم شدن سریع تر از بقیه جهان” او ادامه داد. “سیبری غربی تجربه گرمتر از درجه حرارت متوسط تا زمانی در طول زمستان و بهار است که غیر معمول و فوق العاده زیاد درجه حرارت در قطب شمال سیبری است که رخ داده است در حال حاضر در ماه ژوئن سال 2020 به همان اندازه دلیلی برای نگرانی است.”

به عنوان رویاهای مشترک گزارش ژوئن 27, کارشناسان مرتبط درجه حرارت و آتش سوزی در سیبری در ماه گذشته به بحران آب و هوا. “تا به حال آب و هوا تغییر نمی کند با توجه به ساخته گازهای گلخانه ای گرما دیده ایم در بخش هایی از سیبری شده اند 100,000-رویداد سال” گفت: کانال آب و هوا هواشناس کارل پارکر.

کوپرنیک فضای سرویس مانیتورینگ (CAMS) دانشمند ارشد و ECMWF آتش سوزی متخصص علامت Parrington گفت: “آنچه قابل توجه است با این آتش سوزی در سیبری است که شباهت با آنچه ما شاهد بیش از مدت مشابه سال گذشته از نظر هر دو منطقه را تحت تاثیر قرار و مقیاس آتش سوزی است.”

“در سال گذشته بود و در حال حاضر تا حد زیادی غیر معمول و رکورد تابستان برای آتش سوزی در دایره قطب شمال در جهانی ما آتش جذب سیستم مجموعه داده که بر می گردد به سال 2003 گفت:” Parrington. “در این سال تکامل یافته در یک راه بسیار شبیه و اگر آن را همچنان به پیشرفت مانند سال گذشته ما می تواند فعالیت شدید برای چند هفته آینده.”

“دماهای بالاتر و خشک سطح شرایط در حال فراهم کردن شرایط ایده آل برای این آتش سوزی برای سوزاندن و برای باقی بماند برای مدت طولانی بیش از یک منطقه بزرگ,” او اضافه شده است. “ما بسیار دیده ایم الگوهای مشابه در آتش فعالیت و رطوبت خاک ناهنجاری در سراسر منطقه در آتش ما نظارت بر فعالیت های در طول چند سال گذشته.”

در طول ماه ژوئیه سال 2019–ژوئن 2020 دوره درجه حرارت جهانی شد “بالاتر از 1981-2010 میانگین بیش از یک بخش زیادی از سیبری و قطب شمال اقیانوس به سمت شمال به شمال آلاسکا و در بخشهایی از غرب قطب جنوب” را به عنوان به خوبی به عنوان “بالاتر از حد متوسط بیش از تقریبا تمام اروپا” با توجه به C3S.

“در سطح جهان در دوره 12 ماهه از ماه جولای تا ژوئن 2019 2020 شد 0.65°C گرمتر از 1981-2010 متوسط” جدید C3S گزارش می گوید. “ارزش برای این دوره بسیار نزدیک است که از 12 ماه دوره منتهی به مارس سال 2020 و سپتامبر سال 2016 دو گرمترین دوره هایی در این رکورد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>