به عنوان قطب شمال درجه حرارت افزایش می یابد تهمت Lavishes سوخت های فسیلی صنعت با میلیاردها دلار کمک مالی

قطب شمال است یک بار دیگر در آتش است. و بسیار گرم و درجه حرارت در منطقه و همزمان آتش سوزی—یکی دیگر فوری یادآوری است که ما باید به سمت از سوخت های فسیلی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

آنها با فشار دادن یک یادآوری است که هر پست COVID-19 نجات باید متمرکز فوری فقط ریکاوری به بخش صنعت و کارگران انرژیهای تجدید پذیر و انرژی های پاک.

اما برعکس این اتفاق می افتد. تحقیقات جدید نشان می دهد که برگ برنده دولت است و به میلیاردها دلار کمک مالی به صنعت سوخت فسیلی.

اخبار از قطب شمال است که عمیقا نگران کننده است. در روز سه شنبه, دانشمندان اروپایی کوپرنیک تغییر آب و هوا گزارش داد که خدمات غیر منتظره گرم املا در قطب شمال است که دیده می شود ثبت دماهای همچنان ادامه دارد.

آنها گزارش کردند که “درجه حرارت جهانی در ماه ژوئن بودند در تاریخ همتراز با 2019 رکورد درجه حرارت برای همان ماه است. اما قابل توجه ترین منطقه ای از ویژگی های استثنایی بود گرمای بیش از قطب شمال سیبری که در آن متوسط درجه حرارت رسیده به عنوان بالا به عنوان 10°C بالاتر از نرمال را برای ماه ژوئن است.”

آنها دوباره تکرار کرد که قطب شمال “به عنوان یک کل شده است و گرم شدن قابل ملاحظه ای سریع تر از بقیه جهان است.” این گرما پیامدهای, با سوزش آتش سوزی در سراسر منطقه از ماه گذشته.

“برای سال دوم در یک ردیف ژوئن شاهد آتش سوزی گسترده خیره کننده در سراسر کنون در شمال شرقی سیبری و در دایره قطب شمال” گفت: دانشمندان.

آتش سوزی آنقدر بد آنها شروع به اخبار است. همچنین در این هفته نشنال جئوگرافیک گزارش داد که “گرما سوخت عظیم وقوع آتش سوزی از جمله آتش سوزی در تندرا بیمه پرمافراست — به طور معمول بسیار سرد خاک است که به احتمال زیاد تبدیل شدن به حتی کمتر منجمد در این سال است.”

این مجله به ذکر است که اخیر گسترش آتش سوزی که به طور معمول بیش از حد مرطوب و سرد یا یخی برای سوزاندن است “افزایش هشدار دهنده برای محیط زیست و آب و هوا, دانشمندان” کسی که از ترس آتش سوزی می تواند مختل “کل اکوسیستم” و “تشدید گرمایش جهانی توسط سوزش عمیق به خاک و انتشار کربن انباشته است که به عنوان منجمد مواد آلی بیش از صدها سال است.”

دانشمندان نگران هستند در چه حد شمالی این آتش سوزی در حال سوختن و این واقعیت که آنها در حال سوختن در پرمافراست—زمین یخ زده—که به نوبه خود انتشار بیشتر کربن و متان به اتمسفر است.

آنها همچنین نگران در مقیاس آتش سوزی است. با توجه به روسیه آتش سوزی جنگل آژانس حدود 3.4 میلیون هکتار در حال سوختن است.

واشنگتن پست می افزاید که “این آتش سوزی که فوران در سیبری در تابستان امسال بوده است عظیم و ارسال plumes دود که باید تحت پوشش یک راه باریک از زمین پوشا حدود 1000 مایل در زمان…ماهواره ای از قطب شمال آتش سوزی در ماه ژوئن نیز نشان داد که آتش سوزی در این سال در حال انتشار بیشتر گازهای گلخانه ای از رکورد قطب شمال, آتش سوزی در 2019.”

با دود می آید آلودگی است. در ماه ژوئن این آتش سوزی منتشر شد بیشتر گازهای آلاینده به جو از هر ماه در 18 سال از جمع آوری داده ها با توجه به دانشمندان.

اما نگران کننده ترین دانشمندان است که همه چیز است که اتفاق می افتد بسیار سریع تر و سریعتر از دانشمندان پیش بینی کرده بود. جسیکا مک کارتی آتش محقق در دانشگاه میامی در اوهایو گفت: National Geographic “زمانی که من رفت و به آتش علم به عنوان یک دانشجوی کارشناسی اگر کسی به من گفته بود من می خواهم تحصیل در آتش رژیم در گرینلند و قطب شمال من می خندید در آنها است.”

سوختن ذوب و گرم شدن قطب شمال است که به وضوح نشانه آن است که چیزی اشتباه است و ما نیاز به توقف سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی در حال حاضر. این یک یادآوری به موقع است که نباید هیچ یک از آلوده کنندگان کمک مالی در هر COVID-19 طرح بازیابی.

والت مایر ارشد تحقیقات دانشمند در ملی برف و یخ مرکز داده در دانشگاه کلرادو در بولدر گفت: به پست “ما همیشه انتظار می رود قطب شمال به تغییر سریع تر از بقیه جهان. اما من فکر نمی کنم هر کسی انتظار می رود این تغییرات اتفاق می افتد به همان سرعتی که ما در حال دیدن آنها اتفاق می افتد.”

همکار خود مریت Turetsky مدیر موسسه قطب شمال و باغچه پژوهش در دانشگاه کلرادو در بولدر افزود: “هنگامی که ما دچار تب, این یک نشانه است. این یک علامت هشدار دهنده است که چیزی اشتباه است و ما را متوقف و ما را توجه داشته باشید. به معنای واقعی قطب شمال در آتش است. آن را به یک تب در حال حاضر و پس از آن یک علامت هشدار دهنده است که ما نیاز به توقف, توجه داشته باشید و بفهمند که چه خبر است.”

سوختن ذوب و گرم شدن قطب شمال است که به وضوح نشانه آن است که چیزی اشتباه است و ما نیاز به توقف سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی در حال حاضر. این یک یادآوری به موقع است که نباید هیچ یک از آلوده کنندگان کمک مالی در هر COVID-19 طرح بازیابی. این یک یادآوری است که ما باید به سرعت در حال سرمایه گذاری در انرژیهای تجدید پذیر.

متاسفانه این مورد نیست. دیروز یک مشترک تحقیقات مستند و گاردین گزارش داد که “بیش از 5600 سوخت های فسیلی شرکت گرفته اند حداقل 3 میلیارد تومان در COVID-19 کمک از دولت ایالات متحده.”

این مقاله گزارش شده است که “کسب و کار شامل نفت و گاز حفاری و معدن زغال سنگ اپراتور و همچنین شرکتها, خط لوله, شرکت ها و شرکت هایی که ارائه خدمات به صنعت.” متاسفانه یک دلار 3 میلیارد شکل است که احتمالا “بسیار کمتر از شرکت ها در واقع دریافت” با اشاره به نگهبان.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نجات آلوده به عنوان علائم هشدار دهنده از قطب شمال بدتر. روشن است که هیچ کس باید برای نجات آلوده هنگامی که سود خود را در حال تبخیر زمانی که آنها در حال آماده کردن کارگران و خطوط لوله می تواند ساخته شده است. ما نباید propping تا یک صنعت در حال مرگ.

جسی کلمن یک محقق برای مستند گفت: نگهبان “ما نباید هدر رفتن مالیات دهندگان دلار در یک صنعت که در یک سقوط از آن خود ساخت به ویژه هنگامی که آن را به نظر می رسد قصد در آوردن کل سیاره را با آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>