به عنوان کالبد شکافی نشان می دهد coronavirus تا به حال شروع به سر در آمریکا فنلاندی سوپر مارکت تلاش می کند آن را آهسته

این Deseret News است پیگیری اخبار مربوط به این بیماری همه گیر در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است. تازه کردن این خوراک برای به روز رسانی های زنده در طول روز است.

فنلاندی سوپر مارکت در حال تلاش برای نگه داشتن دست خود را درب یخچال

12:45 p. m.

یک سوپر مارکت در فنلاند تست رایگان به دست دستگیره در یخچال و فریزر درب مانع از گسترش میکروب ها بین مشتریان رویترز گزارش داد. این اختراع می تواند منجر به یک راه امن تر به فروشگاه در آینده است.

به جای آوردن و کشیدن دستگیره درب را با دست خود خریداران با استفاده از سلاح های خود را و مچ دست به جلو 3D-چاپ قلاب شده اند که متصل به دسته.

“من حتی فکر می کنم فقط باز این درب ناخودآگاه با من پایین دست. این است که در واقع واقعا گزینه عالی گفت:”. دیگر مشتریان گفت قلاب مفید بود و آنها نیز می تواند مورد استفاده افراد معلول است.

دستگیره ساخته شده از جنس پلاستیک بازیافت شده با توجه به انتخاب.

دیدن ویدئو اینجا هستید:: دست-رایگان دستگیره درب آزمایش در فنلاندی سوپر مارکت.

همه گیر برای اولین بار در ایالات متحده قربانیان هفته زودتر از اول مشکوک

ساعت 10 صبح

جف چیو آسوشیتد پرس

کالیفرنیا مقامات بهداشت آموخته اند که ایالات متحده برای اولین بار coronavirus مرگ و میر اتفاق افتاده در اوایل فوریه واشنگتن پست گزارش داد. آن را قبلا اعتقاد بر این بود که اولین قربانی درگذشت Feb. 29 در همه گیر زده King County Washington.

در کالبد شکافی از دو نفر که فوت on Feb. 6 و فوریه. 17 هر دو آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به بیانیه ای از شهرستان سانتا کلارا مقامات بهداشتی. هر دو قربانیان در خانه هنگامی که COVID-19 تست شد و به راحتی در دسترس نیست. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تایید تشخیص است.

“این واقعیت است که وجود دارد و مرگ و میر مرتبط با COVID بازگشت در اوایل ماه فوریه بسیار مهم است زیرا به این معنی است که ویروس در حدود بسیاری دیگر از ابتدا متوجه” پزشک و شهرستان سانتا کلارا اجرایی دکتر جف اسمیت گفت: واشنگتن پست.

شهرستان سانتا کلارا مقامات بهداشت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تعیین می شود چگونه قربانیان مبتلا به ویروس شدند و انجام تحقیقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de