به کالج رفت و آمد مکرر برای آموزش آنلاین یخ مسائل ‘بی رحمانه’ قاعده سوق دادن دانش آموزان بین المللی از ما

مهاجر طرفداران حقوق بودند خشمگین روز دوشنبه پس از مهاجرت و گمرک اعلام کرد دانش آموزان بین المللی که ایالات متحده در مدارس در حال حرکت به یک آنلاین-تنها مدل برای پاییز سال 2020 ترم دیگر خواهد بود خوش آمدید در ایالات متحده است.

Chanda Prescod-Weinstein فیزیک و نجوم استاد در دانشگاه نیوهمپشایر نوشت که برگ برنده دولت است و به احتمال زیاد تلاش برای فشار آمریکایی کالج ها به رها کردن آنها از راه دور-آموزش برنامه حتی به عنوان coronavirus با شدت گرفتن بیماری همه گیر در سراسر کشور است.

“این مرگ بر آمریکایی ها سیاست, در علاوه بر این به یک عظیم ‘شما’ به دانشجویان بین المللی” Prescod-Weinstein توییتی.

یخ که نظارت بر بخش بزرگی از ویزای دانشجویی برنامه از طریق آن دانشجو و بازدیدکننده تبادل برنامه (SEVP) منتشر شد هدایت دوشنبه بعد از ظهر بیان کرد که غیرمهاجرتی دانش آموزان در ایالات متحده آمریکا در F-1 و M-1 ویزای دانشجویی که “حضور در مدارس عامل به طور کامل آنلاین را ممکن است کامل دوره آنلاین بار و در ایالات متحده باقی بمانند.”

هدایت تهدید به تسریع رسیدگی به اخراج از کشور برای دانشجویان بین المللی که نیست کشور را ترک کنند قبل از ترم پاییز آغاز می شود و یا انتقال به یک مدرسه است که برگزاری فرد آموزش در پاییز:

فعال دانش آموزان در حال حاضر در ایالات متحده ثبت نام در این برنامه ها باید ترک کشور و یا اقدامات دیگر از جمله انتقال به یک مدرسه با فرد راهنما به باقی می ماند در وضعیت قانونی. اگر نه آنها ممکن است عواقب مهاجرت از جمله, اما نه محدود به شروع روند حذف.

دانش آموزانی که زندگی در کشورهای دیگر و پذیرفته شده است به یکی از 8 درصد از دانشگاه های ایالات متحده است که عامل تحت آموزش از راه دور مدل ها نیز اجازه داده نمی شود به این کشور یخ گفت.

“این بد است” هارون Reichlin-Melnick, سیاست, مشاور در شورای آمریکا مهاجرت توییتی در پاسخ به اخبار است.

بیش از یک میلیون دانش آموزان بین المللی به آمریکا برای حضور در دانشگاه در سال 2018 با توجه به کالج واقعی.

یخ خود را منتشر راهنمایی در مدت کوتاهی پس از دانشگاه هاروارد اعلام کرد تمامی دروس تدریس خواهد شد آنلاین در پاییز, اما آن کمک درسی نزدیک به 50000 دلار در هر دانش آموز باقی می ماند همان. دانشگاه هاروارد گزارش می دهد که دانشجویان بین المللی را تشکیل می دهند بیش از 20 درصد از آن به دانشجو بدن.

وادار کردن دانش آموزان بین المللی—بسیاری از آنها مجبور به پرداخت یک سال شهریه جلو به حضور ایالات متحده در مدارس به مطالعه از راه دور از کشور خود را از مبدا است “سیلی ایم” میریام عبای یک سیاست دیپلم در جوان مرکز یک مهاجر حقوق کودکان ،

حکومت نتواند به در نظر گرفتن محدودیت های بسیاری از دانشجویان بین المللی ممکن است در کشورهای خود از جمله تفاوت زمان و عدم دسترسی به مواد درسی و قابل اعتماد خدمات اینترنت که به احتمال زیاد مانع بسیاری از حضور در دوره های آنلاین.

“برخی از دانش آموزان را می توان قفل شده است و از تکنولوژی” اضافه شده Reichlin-Melnick.

سابق مسکن و توسعه شهری وزیر جولیان کاسترو به نام برای قانون جدید به چالش کشیده می شود در دادگاه بی درنگ.

“این دلیلی بی رحمانه” کاسترو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>