به عنوان Coronavirus اعداد در سراسر دولت در ادامه به افزایش فلوریدا رژیم صهیونیستی است. DeSantis اجازه می دهد تا برخی از سواحل به بازگشایی

کمتر از 24 ساعت پس از فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis آرام محدودیت های اجتماعی فاصله در دولت پاکسازی راه را برای سواحل و پارک ها در برخی از مناطق برای بازگشایی, شهرستان جکسون اعلام کرد جمعه سواحل آن خواهد بازگشایی در 5 بعد از ظهر.

جن پرلمن یک نامزد برای کنگره در فلوریدا 23rd منطقه گفت: این تصمیم بود تضمین شده به شیوع این بیماری در کشور بدتر است.

“چرا هر مقامات منتخب صحبت کردن در برابر این ؟” فکر پرلمن.

DeSantis تصمیم به استراحت محدودیت و اجازه می دهد “فعالیت های ضروری” در سواحل بعد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پنج شنبه اعلام کرد او به ترک آن را به کشورهای وقتی به بازگشایی اقتصاد خود یک تصمیم است که رئیس جمهور ندارد کنترل.

به عنوان میامی خبرنگار برایان Entin اشاره کرد در توییتر تایید کرد coronavirus موارد در فلوریدا مشخصی در روز پنج شنبه به عنوان DeSantis صادر سفارش خود را.

جکسون شهردار لنی کاری ذکر شده آنچه که او در نظر گرفته شود نشانه های دلگرم کننده از این منطقه ميزان عفونت به عنوان یک دلیل برای بازگشایی منطقه سواحل, او گفت:.

اما در مورد رای دادن در این شهرستان شده است متناقض به عنوان ایمیل های روزانه توضیح داده شده:

تعداد موارد جدید در 24 ساعت در شهرستان Duval کاهش یافته و از 43 در مارس 13 تا 17 در مارس 15, اما, بستری شدن در بیمارستان باقی مانده همان با 63 هر روز بیش از 48 ساعت گذشته. نه کاهش یافته است به طور مداوم در دو هفته و تعداد کل عفونت می ایستد در 780.

نیز وجود دارد سوال در مورد اینکه چگونه دولت است که شمارش تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

با اینحال به عنوان اخبار 4 Jax گزارش داد:

شهردار لنی کاری گفت: Duval County سواحل بودند بازگشایی بعد از ظهر جمعه با محدود ساعت و آنها تنها می توان برای پیاده روی, دوچرخه سواری, پیاده روی, ماهیگیری, در حال اجرا, شنا, مراقبت از حیوانات خانگی و گشت و گذار.

[…]

سواحل باز خواهد شد از 6 تا 11 صبح و 5 تا 8 بعد از ظهر کاری گفت: در یک ویدیو ارسال شده به رسانه های اجتماعی.

کاری جمهوری افزود که بازگشایی سواحل “می تواند آغاز مسیر بازگشت به زندگی عادی” اما خواست ساکنان به چوب به محدودیت.

“ما به عقب بر گردیم به زندگی به عنوان ما آن را می دانم, اما ما باید صبور بود گفت:” کاری.

به عنوان رویاهای مشترک گزارش شده در مارس فلوریدا تصمیم به نزدیک سواحل در طول بهار به احتمال زیاد منجر به گسترش coronavirus در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de