به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در معرض شکست در ما سوسیال دموکرات کشورهای اسکاندیناوی دوباره تلقی جهان شادترین

گزارش سالانه در سطح شادی در کشورهای سراسر نقاط جهان به یک عامل عمده که برای هشتمین سال در یک ردیف ساخته شده است که کشورهای اسکاندیناوی در میان شادترین در جهان—و غیاب ساخته شده است که برای سطح بیشتری از ناخشنودی در ایالات متحده به ویژه به عنوان کشور چهره coronavirus بیماری همه گیر.

در حالی که کشورها از جمله فنلاند—که قرار داده شده در یک عدد برای سومین سال در یک ردیف—دانمارک و نروژ شناخته شده برای سطح پایین درآمد و نابرابری های جنسیتی و قوی رفاه اجتماعی سیستم های که سرمایه گذاری در دستياران بهداشت و درمان و آموزش و پرورش به جای اولویت سود شرکت ها در این بخش نویسندگان 2020 جهان شادی گزارش خلاصه یافته های خود را در مورد این کشورها با اشاره به مزایای منحصر به فرد اما به سطح بالایی از کلی اعتماد عمومی است.

“این ایده که ما همه در این با هم. که واقعا در حال آزمایش. ما در حال رفتن به پیدا کردن که حس مشترک از مسئولیت مشترک به جلو و از طریق بحران است.”
—Jeffrey Sachs سازمان ملل متحد توسعه پایدار راه حل های شبکه

در حالی که بسیاری از فنلاندی ها ممکن است به ظاهر ابراز احساسات از شادی ماریا کرامر نوشت: نیویورک تایمز روز شنبه, فنلاندی دولت و فرهنگ اماکن ارزش زیادی در تکریم یک اعتماد محیط زیست است. و این گزارش نشان می دهد مردم در فنلاند بر این باورند مراقبت از یکدیگر مهم است.

افرادی که زندگی شاد زندگی “را به یکدیگر اعتماد و مراقبت در مورد هر یک از دیگر و این چیزی است که اساسا باعث می شود برای یک زندگی بهتر” جان Helliwell یک ویرایشگر جهان شادی گزارش گفت: بار.

بر اساس این گزارش 91 درصد از فنلاندی ها اعتماد خود را به رئیس جمهور—در مقایسه با آخرین نظرسنجی در آمریکا نشان داد که فقط 37 درصد از آمریکایی ها اعتماد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حقیقت در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس که به بیش از 16000 نفر در آمریکا و کشته شدن بیش از 200.

آمریکا عقب مانده در پشت کشورهای دیگر در آزمایش مردم برای coronavirus رسما شناخته شده به عنوان COVID-19 و بهداشت حرفه ای در خط مقدم بحران هستند و گزارش کمبود شدید تجهیزات پزشکی. در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه تهمت متنبه یک خبرنگار که پرسید رئیس جمهور آنچه که او می گویند به میلیون ها آمریکایی ها از ترس برای خود شغل و ثبات مالی و همچنین سلامت خود و عزیزان خود.

به عنوان رویاهای مشترک گزارش چند تن از اعضای حزب جمهوری خواه در پاسخ به گزارش ماه گذشته که coronavirus همه گیر خواهد رشد بدتر imminently با هشدار اما با فروش میلیون ها دلار در سهام برای جلوگیری از از دست دادن پول در بازار آینده سقوط.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“حتی در کمتر مبارک, بار, بالا, اجتماعی, اعتماد, مراقبت از یکدیگر و سرمایه گذاری در رفاه باقی می ماند و اساس مهم در جامعه ما ایم” هلنا Jauhiainen یک دیپلمات فنلاندی.

ایالات متحده قرار داده شده در شماره 18 در جهان شادی گزارش در این سال یک نقطه جلوتر از جای خود در سال 2019 اما هنوز هم چندین زیر رتبه بندی خود را در اولین گزارش منتشر شده در سال 2012. کشور قرار گرفت شماره 11 که در آن سال.

“مردم شادتر هستند زمانی که آنها به یکدیگر اعتماد و مشترک خود را در موسسات” گزارش می خواند.

Jeffrey D. ساکس, مدیر ملل متحد توسعه پایدار راه حل های شبکه که انتشار گزارش سالانه به نام دولت آمریکا و آمریکایی ها برای یادگیری از این یافته ها در مورد فنلاند و دیگر کشورهای اسکاندیناوی به عنوان ایالات متحده در مبارزه با کروناویروس بحران است.

“ما نیاز به مقدار زیادی از مشترک اقدام” Sachs گفت: بار. “این بخشی از آن چیزی را بدتر شده در ایالات متحده است. این ایده که ما همه در این با هم. که واقعا در حال آزمایش. ما در حال رفتن به پیدا کردن که حس مشترک از مسئولیت مشترک به جلو و از طریق بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im