به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نوردد جهان مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه جدید برای بمباران در خاورمیانه

مجاز توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیروهای ایالات متحده در اواخر روز پنجشنبه انجام شده موجی از حملات در سراسر عراق ظاهرا هدف قرار دادن یک ایران وابسته به گروه شبه نظامی که پنتاگون مدعی شد یک موشک حمله که به کشته شدن دو آمریکایی اعضای اوایل این هفته.

این حملات هوایی در معرض خطر جرقه و در عین حال یکی دیگر از خطرناک تشدید تنش نظامی بین ایالات متحده و ایران در یک منحصر به فرد خطر ناک لحظه: هر دو کشور در حال تلاش برای مهار و مبارزه با رمان coronavirus با ایران ضربه به خصوص سخت با این بیماری همه گیر به عنوان آن را با این نسخهها کار برای جمع اوری کافی منابع پزشکی در حالی که در نایب گرفتن از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از تحریم.

“در وسط همه گیر جهانی—در حالی که مردم در سراسر کشور قرنطینه در ترس و تلاش برای پرداخت اجاره خود را—مغلوب ساختن پیشی جستن است نجات سوخت های فسیلی, شرکت ها و بمب گذاری در خاورمیانه است.”
—مایکل گالانت, پیروزی بدون جنگ

مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید در ضمن در زیر آتش بی مهارت خود را در پاسخ به شیوع بیماری و عدم اختصاص کافی منابع دولتی برای مبارزه با COVID-19 که آلوده بیش از 1400 نفر در ایالات متحده آمریکا—یک عدد است که کارشناسان می گویند به احتمال زیاد به طور چشمگیری افزایش در روزهای آینده به این بیماری گسترش می یابد و قابل ملاحظه ای آهسته رای تست میدارد تا سرعت.

“این لحظه ای است که سه دهه گذشته ایالات متحده آمریکا سیاست خارجی در مینیاتور: لوازم یدکی هیچ چیز برای جنگ نظامی و تسلط و پیدا کردن کمی به یدکی برای تهدید واقعی مانند تغییر آب و هوا و بیماری همه گیر ایم” استفان ورتهایم آم ماین, معاون پژوهش و سیاست در کوئنسی موسسه مسئول Statecraft.

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.), یک سال 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری پنج شنبه اشاره کرد که “سالانه پنتاگون بودجه $738,000,000,000.”

“مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است 1.5% اندازه” ساندرز توییتی. “اگر ما می تواند پیدا کردن پول بر روی بمب ها و موشک برای کشتن مردم ما لعنت به خوبی می توانیم برای محافظت از هر کس بهداشت و مراقبت از یکدیگر.”

ارشد تهمت رسمی دولت گفت: واشنگتن پست در اواخر روز پنجشنبه که رئیس جمهور ایالات متحده نیروهای خود را برای بمب پنج Kataib حزب الله سلاح و امکانات با هدف اعلام شده از کاهش گروه “توانایی انجام حملات آینده است.”

Kataib حزب الله است همان ایران وابسته به گروه شبه نظامی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مقصر—دروغ, به گفته مقامات عراقی—برای یک حمله موشکی در ماه دسامبر گذشته که کاخ سفید استفاده می شود به عنوان توجیهی برای ترور ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی با حمله هواپیماهای بدون سرنشین در بغداد یک حرکت است که نزدیک به موجب یک جنگ تمام.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

آن است که روشن نیست که آیا وجود دارد هر گونه تلفات از آخرین دور از حملات هوایی آمریکا در عراق است. Harakat al-Nujaba جداگانه مورد حمایت ایران و شبه نظامی “متهم ایالات متحده هدف قرار دادن شبه نظامیان و ارتش عراق در ستاد و همچنین به عنوان یک غیر نظامی فرودگاه” این پست گزارش شده است.

“در وسط همه گیر جهانی—در حالی که مردم در سراسر کشور قرنطینه در ترس و تلاش برای پرداخت اجاره خود را—مغلوب ساختن پیشی جستن است نجات سوخت های فسیلی, شرکت ها و بمب گذاری به خاور میانه ایم” مایکل گالانت ارشد ارتباطات مرتبط با وکالت, گروه, پیروزی بدون جنگ. “این همه سر گذاشته. برای همه برای دیدن.”

رایان کاستلو سیاست مدیر با شورای ملی ایرانیان آمریکا در بیانیه ای گفت: در اواخر روز پنجشنبه که “بدون یک تغییر رادیکال در سیاست ایالات متحده, ما خطر تکرار escalatory چرخه تهدید به سقوط این منطقه در عین حال یکی دیگر از جنگ و ایالات متحده به جنگ بی پایان.”

“خوشبختانه کنگره فقط با ارسال دو حزبی قطعنامه به رئیس جمهور میز روشن است که او نمی باید اقتدار به شروع جنگ با ایران و اصرار او را به عقب نشینی نیروهای نظامی در جنگ با ایران” کاستلو با اشاره به جنگ قدرت قطعنامه تصویب شده توسط مجلس چهارشنبه. “به جای نادیده گرفتن کنگره و مردم آمریکا خواسته در جنگ و صلح او باید امضای قطعنامه و به فوریت به دنبال دیپلماسی به جنگ تهدید بر روی یخ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de