به عنوان coronavirus را تهدید به از خط خارج 2020 المپیک تابستانی است که در حال حاضر زمان خوبی است دوباره آشنا مسئله است ؟

سالت لیک سیتی — با شبح coronavirus حلق آویز بیش از آنها المپیک مقامات روبرو هستند احتمال لغو بازی های المپیک تابستانی 2020 در توکیو.

دیک پوند از کمیته بین المللی المپیک اخیرا گفته است که بازی به احتمال زیاد لغو از نقل مکان از, اصلی, برنامه, جولای 24 Aug. 9.

از دست دادن بزرگترین رویداد ورزشی نیست تعداد بسیار تحت شرایطی اما این یکی دیگر از نشانه ای از جدی بودن بیماری و تاثیر آن در جهان است. بازی های المپیک مدرن لغو شده است و تنها سه بار و پس از آن تنها به دلیل جنگ جهانی اول در سال 1916 1940 و 1944.

این بازی ها تهدید شده اند در موارد دیگر. در سال 1936 بازی های تابستانی برگزار شد در برلین به عنوان هیتلر نازی ها بودند و گرم شدن برای جنگ و اثبات آن به تنها بازی های المپیک را برای بعد از 12 سال. بدنام تروریستی که در سمت چپ 11 مرده در سال 1976 بازی های تابستانی در مونیخ افتتاح کسانی که بازی های المپیک است. وجود دارد دو نیمه بازی های المپیک تشکر به رهبری ایالات متحده تحریم از سال 1980 مسکو بازی و تلافی جویانه روسیه به رهبری تحریم از سال 1984 لا بازی. 2002, نمک, دریاچه, زمستان بازی ها برگزار فقط پنج ماه پس از 9/11 زمانی که کشور میزبان شد و مکر و انتقام و جنگ.

اما خطرات ناشی از یک post-9/11 جهان و یا حتی نازی ها متفاوت هستند نسبت به خطرات ناشی از یک بیماری بدخیم. این ظریف و سخت به تشخیص و کنترل آن خارج از کنترل می توانید به عنوان سریع به عنوان یک قلم مو رنگ آتش در ماه اوت با مردم همگرا در یک مکان توسط هزاران نفر از سراسر جهان و پس از آن مصرف خود را میکروب خانه با آنها.

وجود دارد شیوع نورو ویروس در سال 1988 بازی های زمستانی در ناگانو ژاپن است که مقاوم در برابر حتی به ضد عفونی کننده دست. آن را آلوده به صدها نفر از ورزشکاران — آنها تا به حال به خارج از رقابت — و هزاران نفر از روزنامه نگاران. در ماه های قبل از سال 2016 المپیک ریو برزیل شد ground zero برای Zika شیوع ویروس که در سمت چپ 165,000 بیمار است. که چشم انداز به اندازه کافی ترسناک است که برخی از ورزشکاران حاضر به رقابت بپردازند. بازی های المپیک در ونکوور در سال 2010 و پکن در سال 2008 نیز در معرض خطر شیوع بیماری آنفلوآنزای.

چه اگر آن را به حال شده است coronavirus?

اگر coronavirus در نظر گرفته نشده است به اندازه کافی موجود در زمان بازی های المپیک 2020 در حال برنامه ریزی برای شروع لغو ممکن است تنها گزینه است. تغییر زمان این بازی ها در نظر گرفته شده است بیاستفاده. تصمیم به لغو یا ادامه بازی احتمالا باید در ماه مه به طور رسمی المپیک.

انشعابات بسیار زیاد است. توکیو هزینه بین $20 و 27 میلیارد دلار در المپیک — بسته که گزارش شما به عنوان خوانده شده — است که بطور قابل توجهی بیشتر از اصل 7 میلیارد دلار پیشنهاد (یک داستان). و در حال حاضر این بازی ها ممکن است هرگز اتفاق می افتد.

گذشته از این منابع مالی وجود خواهد داشت و زیان است که نمی توان اندازه گیری. المپیک پنجره نیست باز باقی می ماند طولانی برای بسیاری از ورزشکاران و این ممکن است به از دست دادن از یک بار در طول عمر فرصت است. مریم دکر Slaney بزرگترین دونده زن ایالات متحده تا کنون تولید شده بود در ابتدا برای طلا در سال 1980 اما نمی توانید به رقابت بپردازند چرا که آمریکا تحریم. در سال 1984 بازی او افتاد در وسط مسابقه و سقوط به مسیر مجروح شدند. 1983 دو بار قهرمان جهان هرگز برنده یک مدال های المپیک.

ایالات متحده فوق العاده سه نفر از دوندگان سرعت جوان که فقط رسیدن به نخست خود را در نوح Lyles مسیحی کلمن و مایکل نورمن فقط به عنوان Usain Bolt سمت چپ صحنه است. شلبی Houlihan این است که در آستانه تبدیل شدن به چیزی بزرگ بعدی برای آمریکا فاصله در حال اجرا است. همه موارد فوق ممکن است از دست ندهید و می داند که چگونه آنها را انجام زمانی که بعد از بازی های المپیک می آیند در سراسر.

توکیو وضعیت شکننده و ظالمانه هزینه یک یادآوری است که المپیک مدل ناقص است و احمقانه است. هر دو سال یک شهر میزبان صرف میلیاردها دلار در زمستان و تابستان المپیک امکانات و زیرساخت ها است. شما می توانید هموار نیمی از اروپا با تمام رها امکانات المپیک که پراکنده هستند و پوسیدن در سراسر جهان است. اگر هر المپیک, تشویق کن, از اتاق بازرگانی محلی که وعده داده بود “توسعه اقتصادی” بودند انباشته پایان برای پایان دادن به آنها را در رسیدن به ماه.

شما می توانید شروع به پشته در ریو که در آن فرماندار اعلام کرد ریو بازی یک “بحران مالی” و “دولت بلا” و این بود که در ماه قبل از این بازی شروع شد. آنها زخم هزینه 13 میلیارد دلار — حدود سه بار اصلی پیش بینی. ریو رفت و شکست پس از بازی و یک سال بعد هنوز هم بدهکار وام 40 میلیون دلار.

در ضمن با توجه به ثروت کمیته بین المللی المپیک رفت با 5.7 میلیارد دلار در چهار سال المپیک چرخه.

آن را حس بیشتری برای انتخاب دائم سایت و یا حتی بهتر است چندین دائمی سایت — بگو لندن یا پاریس و لس آنجلس و سیدنی و آتن و بوینس آیرس برای تابستان بازی ها و دریاچه نمک, Calgary, ساپورو, Chamonix, اینسبروک (وجود دارد مقدار زیادی از خوب اروپایی میزبان) برای بازی های زمستانی. این امر صرفه جویی در شهرستانها از ساخت مسخره مالی سرمایه گذاری در چیزی است که به طور فزاینده ای خطرناک و پر هزینه (مالی موفقیت, نمک, دریاچه, زمستان بازی استثنا بود نه قاعده). همچنین این امر از بین بردن بسیاری از پيوند و فساد همراه است که مناقصه فرآیندهای.

اگر 2020 تابستان بازی ها لغو می شود — و یا حتی اگر آنها نمی — کمیته بین المللی المپیک باید تجدید نظر در آینده از چرخش شهرستانها میزبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de