به عنوان COVID-19 تغییرات پناهگاه حیوانات سیاست های حیوانات, نجات نگران محدودیت را در محل اقامت

دراپر — بونی تهم نمی توانید تصور کنید که او به تازگی به تصویب رسید گربه Bleau LeBeare تلاش برای دفع کردن برای خود را به عنوان یک وحشی گربه.

“این وحشتناک کاملا وحشتناک,” او گفت: از این واقعیت است که کاری که او گفته بود به ترک او در این زمینه که در آن او شروع به پریدن کرد به ماشین او چرا که او سالم بود و به احتمال زیاد فقط سرگردان بیش از حد دور از خانه. “Bleau را ساخته اند آن را تنها به خاطر او ، … او ممکن است را ساخته اند آن را برای یک سال یا بیشتر. اما من نمی دانم اگر او می توانست آن را پس از آن. وجود دارد بنابراین بسیاری از حیوانات دیگر وجود دارد خارج وجود دارد (که در آن او در بر داشت).”

17-پوند آبی با یک نام فرانسوی ساخته شده راه خود را به تام و قلب پس از پریدن به داخل خودرو از دو زنانی که به دام عقیم کردن و یا خنثی و سپس انتشار گربه وحشی در شهرستان دریاچه نمک برای دو نجات.

“ما به نام سالت لیک کانتی (خدمات حیوانات) و گفتند: اگر او به نظر می رسد خوب او را و او را در پیدا کردن راه خانه خود را,'” Fernandes به یاد می آورد. “من گفت:” این یک وحشی مستعمره و به او تعلق ندارد در اینجا.'”

زنان که بوده ام به طور داوطلبانه کار با ولگرد و گربه وحشی را برای نزدیک به سه دهه نگران است که اگر دیگر گربه وحشی نمی بینم او را به عنوان یک تهدید و حمله او می تواند با یک ماشین تصادف یا من کاین توسط حیوانات دیگر در منطقه از راه دور به دور از هر گونه مسکونی مسکن.

به جای قرار دادن او را در این زمینه Fernandes و دوست او را گرفت و او را به خانه اضافه کردن او به حدود یک دوجین دیگر از پرورش گربه. آنها ارسال شده تصویر خود و یک بیوگرافی در سایت به صورت از دست داده و یا در بر داشت حیوانات خانگی برای دو هفته قبل از قرار دادن او برای پذیرش از طریق غیر انتفاعی, نجات, جامعه, Animal Welfare Society (گاوها) که موافقت به پرداخت خود را برای واکسیناسیون به طوری که او می تواند به تصویب رسید.

“این بار فوق العاده ای برای نجات” گفت: Fernandes که او نیز افزایش می دهد پول خود را عقیم و خنثی گربه های ولگرد. “به خصوص اگر آنها داوطلب پرورش مبتنی بر نجات. این بدان معناست که ما باید برای ارسال به آنها را آنلاین و برقراری تماس و انجام تمام در حال اجرا در اطراف برای دیدن اگر کسی ادعا می کنند آنها را. ما آنها را تغذیه کنید و آنها را به مراقبت های پزشکی و … آن گران است.”

این COVID-19 همه گیر است wreaked ویران در تقریبا در هر جنبه ای از زندگی مردم و حیوانات هستند بدون استثنا. زمانی که دولت تعطیل کردن کسب و کار در اواسط ماه مارس دولتی پناهگاه های حیوانات به طور کامل عملیات تغییر و بخشی از آن بود کاهش به حیوانات ولگرد که نمی صدمه دیده و یا بیمار است. خاموش شدن نیز به معنای دامپزشکان تنها می تواند انجام “خدمات ضروری” و عقیم و خنثی در نظر گرفته نمی شد ضروری است و حتی برای حیوانات وحشی.

و در چند هفته گذشته وجود دارد ترس برای گروه های نجات. در حداقل دو شهرستانهای آنها نگران هستند که COVID-19 محدودیت های که قرار داده شده یک بار در یک درهم آمیخته از سازمان های غیر انتفاعی و داوطلبانه اجرا سازمان را با تغییرات دائمی که ترک گربه مانند Bleau در سرما.

“آنها دیگر رفتن به گرفتن در گربه های ولگرد گفت:” Dede Minardi یک داوطلب دیرین با گاوها در مورد تغییر احتمالی در دریاچه نمک و واشنگتن بوده است. “تنها راه آنها را در یک گربه است که اگر آن را آشکار بیمار یا مجروح شدند. آنها در حال قرار دادن مسئولیت به عقب بر مردم و جامعه است. … این یک مدل جدید از آنچه که به من می گفت.”

هر دو دریاچه نمک و واشنگتن شهرستانهای گفت: آنها ساخته شده است این ویروس مربوط به محدودیت های دائمی تغییر سیاست.

“سنت جورج پناهگاه … (است) هنوز هم در گربه های ولگرد بدون در نظر گرفتن سن گفت:” دیوید کردرو ارتباطات و مدیر بازاریابی برای شهرستان. “یک تغییر آنها ساخته شده است که در یک ولگرد تماس گرفته و آنها را بررسی کنید و به دنبال نشانه هایی آشکار از پریشانی و اگر گربه به نظر می رسد سالم و (آنها) را بازگشت گربه به منطقه ای که در آن یافت می شود. که گربه را ثابت قبل از قرار دادن آن پشت در این زمینه اگر آن را در حال حاضر.”

Andrea MacDonald and Rachel Gitlin transfer a trapped cat into a different cage, and then try and use the cat to draw her kittens close in order to trap them too, in West Jordan on Monday, July 13, 2020. After being trapped, the cats are spayed or neutered and then released back to the locations where they were caught.
آندره مک دونالد و راشل Gitlin انتقال یک گربه به دام افتاده به قفس و سپس سعی کنید و استفاده از گربه برای جلب او بچه گربه ها در جهت به آنها را به دام بیش از حد در غرب اردن روز دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 است. پس از اینکه به دام افتاده که گربه در حال spayed یا عقیم و پس از آن منتشر شد به مکان های که در آن آنها گرفتار شده بودند.
کریستین مورفی, Deseret News

در سالت لیک کانتی سخنگوی Callista پیرسون گفت: آنها در حال پیوستن به پروتکل های همه گیر شده توسط ملی مراقبت از حیوانات و انجمن کنترل.

“پس تنها چیزی که ما نمی آوردن در سالم هستند ولگرد بزرگسالان که نمی شناسه مستعار جامعه گربه ها که اصلا مالک هستند و به راحتی زندگی در خارج” پیرسون گفت. “در حال حاضر 184 گربه ها در پناهگاه و در خانواده ها.”

جسیکا Vigos که آغاز شده و سبیل در سال 1991 به کمک ارشد نیازهای ویژه و پزشکی شکننده گربه گفت: محدودیت های ساخته شده یک مشکل حتی بدتر به عنوان بسیاری از پناهگاه یا نیست را دستگیر میشوند و یا فقط آنها را با تعیین وقت قبلی.

“چگونه حیوانات را به صاحبان آنها?” او گفت:. “که در آن مکان مردم می توانند نگاه خود را از دست حیوان خانگی ؟ آنها را در سگ. آنها هر دو حیوانات اهلی و من فکر می کنم آن را بسیار عجیب و غریب چگونه متفاوت گربه ها درمان می شوند.”

او گفت: بدون پناهگاه به عنوان یک تهاتری برای از دست رفته و یا ولگرد و حیوانات خانگی, خانواده هایی که از دست دادن یک حیوان خانگی باید حرکت دولت 54 حیوانات نجات و مختلف رسانه های اجتماعی و یا جستجو آنلاین سایت.

به عنوان زمانی که عملیات ممکن است بازگشت به قبل از همه گیر محدودیت پیرسون مطمئن نیستم.

“من می توانم صحبت می کنند زمانی که ما به بازگشت به مصرف دستگیر میشوند اما به دلیل خطر COVID است که هنوز هم بسیار واقعی ما هنوز در حال کار با کاهش نیروی انسانی,” او گفت:. “از آنجا که ما کمتر کارکنان اینجا هر روز ما قادر به به طور مناسب و به اندازه کافی مراقبت از حجم حیوانات ما قبلا بودند. وجود دارد یک استخدام یخ بزرگ به کاهش بودجه ما, ما در حال رفتن به understaffed در حالی که برای. پس بهتر است که ما کارکنان ما قادر خواهد بود به پیاده سازی و گسترش برنامه نویسی است.”

این COVID-19 محدودیت های ساخته شده از یک وضعیت پیچیده و حتی بیشتر گیج کننده است.

Andrea نلسون در بر داشت یکی دیگر از گربه در حال حاضر در مراقبت از گاوها بانو دی بود که بدیهی است که بیمار یا نابینا هنگامی که او را به نلسون حیاط در ژوئن 26.

“ما به آنها گفتم ما فکر گربه باردار بود و راه رفتن در محافل بیمار و عمل مانند آن را نمی بینید” نلسون گفت. “این فقط دلخراش. … به ما گفتند به انتشار گربه.”

Fernandes دیدم Facebook پست در مورد بانوی دی و رسیده در نلسون نمایندگی. یک توزیع کننده به او گفت: کسی را انتخاب کنید گربه تا آن روز اما نیمه شب هیچ کس تا به حال آمده است. به جای Fernandes پیدا گربه یک پرورش از طریق گاوها که دوباره برای پرداخت گربه های پزشکی نیاز دارد.

“من فکر می کنم بانوی دی را به یک پایان خوش مانند Bleau اما این طول می کشد بسیاری از منابع” Fernandes گفت. “همه ما در حال رفتن دیوانه در تلاش برای مراقبت از گربه ها که پناهگاه برنده نمی کنند.”

پیرسون اذعان بانوی دی مورد بود “سنن.”

“وجود دارد یک شکست در ارتباطات و اطلاعات بین سازمان های درگیر VECC (اعزام) و کنترل حیوانات,” او گفت:. “در نهایت یک افسر کنترل حیوانات باید برداشت تا گربه به دلیل آن بیمار بود. … سازمان ما را به ادامه کار بر روی رفع این مشکل ارتباطی است.”

A skunk eats food left in a trap for feral cats in West Jordan on Monday, July 13, 2020. After being trapped, the cats are spayed or neutered and then released back to the locations where they were caught.
مرداب غذا می خورد به سمت چپ در یک تله برای گربه وحشی در غرب اردن روز دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 است. پس از اینکه به دام افتاده که گربه در حال spayed یا عقیم و پس از آن منتشر شد به مکان های که در آن آنها گرفتار شده بودند.
کریستین مورفی, Deseret News

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>