به عنوان Covid-19 مرگ و میر کوه در خرده فروشی وال مارت کارگران امور را به دست خود با تماس با ما-ردیابی طرح

ملی کار غیر انتفاعی در روز چهارشنبه راه اندازی مجازی ردیاب برای coronavirus موارد در فروشگاه های وال مارت در سراسر کشور با استناد به غول خرده فروشی انفعال در مواجهه با این بیماری همه گیر در میان افزایش عفونت و مرگ و میر از کارکنان.

“افزایش مرگ و میر و عفونت خارج همکاران به وضوح نشان می دهد که این شرکت نه تنها شکست خود را به همکاران و مشتریان امن, اما همچنین عدم برقراری ارتباط به وضوح در مورد فروشگاه در شرایط” میشیگان خارج شده کارگر روبی ان Woolwine در بیانیه ای گفت. “ما نمی توانیم صبر کنید برای بیشتر از نیمی از اقدامات ما در حال گرفتن امور به دست خود ما برای دریافت اطلاعات ما شایستگی این را می دانم.”

این Covid-19 ردیاب “اجازه خواهد داد که همکاران در سراسر کشور به گزارش عفونت ها و فروشگاه شرایط ایمنی” در یک پایگاه داده در دسترس عموم متحده برای احترام گفت: در آزادی مطبوعات.

رفته به ادامه مطالب

اما سخاوت شما بسیار مهم است برای بقای ما.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

ایران برای احترام ذکر شده شکست در بخشی از خارج رهبری برای مقابله با بحران:

  • امتناع از پیروی اجتماعی فاصله دستورالعمل ها; ارائه تجهیزات حفاظتی (و در برخی موارد اجازه می دهد کارکنان خود را) و یا ارائه hazard pay;
  • عدم افشای موارد مثبت به مشتریان و جامعه و خود خارج شده است کارکنان در فروشگاه; و
  • تشدید این بحران با ارائه ناکافی پرداخت مرخصی استعلاجی و همچنین خروج صدها هزار نفر بدون بهداشت و درمان مقرون به صرفه.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است” گفت: جسی متکالف که با این نسخهها کار در خارج محل در کلرادو. “خارج شده و مدیران پس از حذف از واقعیت آنچه اتفاق می افتد در فروشگاه های خود را که آنها را درک نمی کنند: مشتریان نمی تواند در خدمت اگر همکاران از بیمار. آنچه باعث می شود آن را خسته کننده تر و حتی ترسناکتر است خارج شده است نگه داشتن ما در تاریکی در مورد پتانسیل و تایید COVID-19 موارد است.”

با ابتکار متکالف افزود: همکاران در هر فروشگاه “می توانید با استفاده از ردیاب به نگه داشتن هر یک از دیگر و در مورد شرایط واقعی در فروشگاه ها. ما می دانیم—بهتر از هر کسی—چه چیزی مورد نیاز برای حفاظت از سلامت خانواده های ما مشتریان ما و جوامع ما و به همین دلیل ما به شما در حفظ و بالا بردن صدای ما به تقاضا PPE خطر پرداخت و بهداشت و درمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de