به عنوان داو جونز قطره رکورد 2000 امتیاز در Coronavirus ترقی خواهان می گویند پاسخ باید تمرکز بر کمک به مردم کار’

سهام ایالات متحده سقوط دوباره شنبه در ترس از رکود اقتصادی جهانی بر روی پاشنه از شیوع کروناویروس در ترکیب با کاهش قیمت نفت منجر به میانگین صنعتی داو جونز از دست دادن 2000 امتیاز در بسته شدن آن بزرگترین واحد در روز کاهش امتیاز به عنوان ترقی خواهان نام دولت برای اولویت دادن به منافع مردم کار بیش از 1٪.

“مردمی که رنج می برند بیشتر در یک بازار در حال سقوط نیست و معامله گران وال استریت” گفت: تشکر. Ilhan Omar (D-Minn.). “این است که مردم عادی از دست دادن شغل خود را از گرفتن حقوق خود را کاهش و یا از دست دادن حقوق بازنشستگی خود را.”

“تمرکز ما باید بر کمک به مردم کار” عمر اضافه شده است.

داو را رها 2000 امتیاز کاهش 7.79%; S&P 500 با کاهش 7.60 درصد و نزدک کاهش 7.29%.

هشدار که اقتصادی آمار از شیوع “سریع خواهد آمد” هنگامی که آن را می رسد و “آمار پایین دستمزد کارگران اولین و سخت ترین” جاش Biven از سمت چپ متمایل موسسه سیاست اقتصادی گفت: از آن خواهد شد بسیار مهم برای دولت به معرفی سریع و هدفمند پاسخ.

Biven نام دولت به ایجاد یک طرح برای “سریع پرداخت های مستقیم به افراد” فقط به عنوان انجام شد توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در سال 2008—هنگامی که یک بار چک از 600 دلار برای فردی مالیاتی-filers و 1200 $برای مشترک filers مالیاتی صادر شد—به منظور جلوگیری از خونریزی از سقوط مالی که در آن سال.

“ما می تواند با استفاده از این مدل اما حتی بهتر است این زمان گفت:” Biven نشان می دهد $1,000 برای هر فرد و 500 دلار برای هر کودک است.

“علاوه بر نیاز به پول به جزر و مد را بیش از زمانی که آنها نمی توانند کار کنند” او توضیح داد: “دستمزد پایین کارگران نیز می توانند با استفاده از حفاظت در برابر اجازه رفتن توسط کارفرمایان زمانی که آنها نمی تواند نشان می دهد تا کار خود را به دلیل بیماری (یا بیماری اعضای خانواده).”

کاهش برانگیخته خاطرات 2008, سقوط, به گزارش نیویورک تایمزکه روز دوشنبه قطره “بدترین برای سهام در ایالات متحده از ماه دسامبر سال 2008 زمانی که کشور هنوز از وضعیتی وخیم از سقوط لیمن برادرز و بحران مسکن که کشیده اقتصاد به رکود اقتصادی است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“بازار خواهید به شنیدن این که اقتصاد جهانی باز است برای کسب و کار و مشکل این است که آن را آسان به می گویند که رفتن به جلو” Silvercrest مدیریت دارایی استراتژیست ارشد پاتریک Chovanec گفت: بار.

به عنوان تایمز گزارش داد:

بازارهای مالی باید شلاق در اطراف برای هفته ها به عنوان سرمایه گذاران تلاش برای تعیین کمیت تاثیر اقتصادی گسترش coronavirus: سهام سقوط قیمت نفت به حفره حفره و بازده اوراق قرضه دولتی منعکس حس در میان سرمایه گذاران وجود دارد که بدتر بود هنوز هم آمده است.

قیمت نفت جنگ باعث شد اطلاعیه از روسیه و عربستان سعودی که دو کشور در مورد به راه اندازی به یک تولید نفت قیمت جنگ.

با توجه به واشنگتن پست:

قیمت نفت سقوط به $30s پس از عربستان سعودی و روسیه به بن بست رسیده بیش از تولید است. عربستان سعودی تا به حال شده است برای هل دادن یک برش در خروجی برای سرپا نگه داشتن قیمت اما معکوس البته زمانی که روسیه خودداری کردند و تصمیم گرفت به جای به سیل بازار با صدها نفر از هزاران نفر از اضافی بشکه در روز—یک حرکت تحلیلگران ترس ممکن است باعث یک جنگ قیمت.

قیمت نفت جنگ است فقط اوضاع بدتر Janus هندرسون سرمایه گذاران multiasset تیم سر پل اوکانر گفت MarketWatch.

“Coronavirus ارائه به سرمایه گذاران با بی سابقه مشکل جهانی گفت:” اوکانر. “سرمایه گذاران در حال نامشخص در مورد ماهیت این ویروس بالقوه آن تاثیر اقتصادی و سیاست پاسخ. نفت شوک تنها اضافه شده به این سردرگمی و عدم اطمینان است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در صبح روز دوشنبه bemoaned بازار کاهش می یابد به عنوان محصول “خبر جعلی” از رسانه ها در مورد کوروناویروس و حملات سیاسی از حزب دموکرات است و تحت فشار به دست قوی در برخورد با این بحران است. کاخ سفید روز دوشنبه برگزار شد میزگرد بحث و گفتگو برای رئیس جمهور و وال استریت اجرائی برای دریافت یک دسته در بحران و تحریک اقتصاد.

خبری که رئیس جمهور صرف زمان بیش از آخر هفته گلف در Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر را تحت تاثیر قرار نمی اقتصاددان رابرت رایش که هنوز توییتی که “حتی یک بیماری همه گیر و یک نوسان بازار سهام می تواند در راه از تهمت گلف عادت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de