معاون در روز پنج شنبه منتشر شده “حیرت انگیز” و “مهم” گزارش اختصاصی در مورد چگونه ریک اسنایدر یک جمهوری خواه که در خدمت به عنوان فرماندار میشیگان از سال 2011 تا سال 2019 “می دانستم که در مورد سنگ چخماق سمی آب—و دروغ در مورد آن.”

این گزارش بر اساس یک سال و نیم تحقیقات می آید تقریبا شش سال پس از اورژانس مدیر منصوب شده توسط اسنایدر روشن چخماق تامین آب از دیترویت سیستم به رودخانه سنگ چخماق. از آنجا که حرکت در آوریل 25, 2014, ساکنان شهر را تحمل پیامدهای بهداشتی ناشی از یک کشنده لژيونلا پنوموفيلا باکتریایی شیوع و قرار گرفتن در معرض فلزات سنگین و سرطان زا آلاینده ها.

به عنوان اردن Chariton و جن Dize گزارش پنج شنبه:

صدها صفحه از اسناد محرمانه به دست آمده توسط معاونهمراه با ایمیل و مصاحبه, نشان می دهد, هماهنگ پنج سال پوشش نظارت اسنایدر و مقامات بالا برای جلوگیری از اخبار چخماق مرگبار آب از رفتن عمومی—در حالی که هنوز هم وجود دارد زمان به صرفه جویی در زندگی می کند—و سپس محدود کردن آسیب های پس از بحران عناوین جهانی.

تمام گفته های منتقله از راه آب باکتریایی بیماری ممکن است کشته شدن دست کم 115 نفر در سال های 2014 و 2015 و به طور بالقوه بیشتر که ذات الریه نیست رسما به عنوان لژيونر بیماری, این بیماری ناشی از لژیونلا. در علاوه بر این به شیوع سنگ چخماق تامین آب بود آلوده به سرب و دیگر فلزات سنگین باکتری های مضر و سرطان زا و مواد سمی. این wreaked ویران کردن بر روی سنگ چخماق ساکنان ترک آنها را با یک لیست خشکشویی از بیماری ها از جمله کلیه و کبد مشکلات شدید استخوان و عضله, درد, مشکلات دستگاه گوارش, از دست دادن دندان های خود ایمنی, بیماری های عصبی, کمبود سقط جنین, بیماری پارکینسون, خستگی شدید, تشنج, و فرار اختلالات خلقی است.

فراتر از این در دراز مدت اثرات سنگین-مسمومیت با فلزات سال طول می کشد, به, توسعه, معنی بسیاری از بیمار دستياران شرایط در حال وخیم تر شدن به عنوان سال رفتن. بسیاری گفته اند که آنها هنوز بر روی بطری آب برای جلوگیری از استفاده از آب است که می آید از طریق لوله و به خانه های خود مدارس و کسب و کار.

در این گزارش جزئیات اقدامات محلی و مقامات دولتی هر دو منتهی به و در طول بحران بهداشت عمومی که تا امروز ادامه دارد. آن است که بر اساس مصاحبه ها و اسناد از تحقیقات جنایی از اسنایدر دولت بود که به رهبری ویژه دادستان تاد سیل از سال 2016 تا سال گذشته زمانی که تازه انتخاب شده دولت دادستان کل دانا Nessel اخراج سیل و دیگران.

دادستان تیم به رهبری توسط سیل شارژ 15 چخماق و میشیگان با مقامات مختلف جنایات; هفت تن از این موارد حل و فصل شد با درخواست موافقت نامه. در ژانویه 2019, Nessel منصوب Fadwa Hammoud به عنوان دولت وکیل عمومی و اختصاص داده شده خود را به بیش از سنگ چخماق پرونده های جنایی.

در ماه ژوئن دولت تعقیب تیم را رد کرد و همه در انتظار اتهامات جنایی علیه هشت نفر باقی مانده متهمان و راه اندازی جدید کاوشگر بر اساس نگرانی در مورد یکی از اولیه. که تصمیم به رویاهای مشترک گزارش “بدستآمده نگرانی های تازه و خواستار عدالت.”

معاون اشاره کرد که با سنگ چخماق در مورد وارد ششمین سال از بحران آب “ساعت برای عدالت نیز تیک تاک.” مگر این که جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری ایالتی دخالت اساسنامه محدودیت ها برای تشکیل پرونده جدید جنایت سوء-در-دفتر اتهامات اجرا خواهد شد در هفته آینده. Chariton برجسته است که جزئیات را در یک سری از توییت های در مورد, گزارش, پنج شنبه.

در ماه اوت یک جفت از قانونگذاران ایالتی از سنگ چخماق قانون پیشنهادی برای تمدید اساسنامه محدودیت ها از شش سال به 10. کارن ویور و سپس شهردار از سنگ چخماق ابراز حمایت از این پیشنهاد اعلام کرد در آن زمان که “هیچ محدودیت زمانی وجود دارد که می توان بر میزان درد و رنج است که ما با آن مواجه شده اند و نه میزان درد به عنوان یک نتیجه از دست دادن زندگی است.”

بافنده گفت: معاون که فرماندار را بارها و بارها dangled “یک گلدان از پول برای چیزهای مختلف” و تحت فشار او را علنا ادعا می کنند که آب در شهرستان امن بود. خروجی گزارش داد که “پس از تلاش های مکرر توسط اسنایدر دولت به شهردار ویور به همکاری ثابت ناموفق وعده کمک های مالی به طور ناگهانی غیر قابل دسترس شد.”

خروجی اضافه شده:

ویور بود و حتی فشرده می گویند آب در سنگ چخماق مدارس امن بود برای نوشیدن با توجه به سابق شهرستان مقامات دولتی آشنا با دولت پیشنهادهای ویور. ویور نیست و به زودی پس از باقی مانده آب-بطری ایستگاه های سنگ چخماق ساکنان متکی بودند قبل از موعد مقرر تعطیل می شود.

هنگامی که در ایستگاه بودند توقیف ویور اقدام به بازگشایی آنها را تبدیل به $48.8 میلیون rainy-day صندوق اختصاص داده شد که به سنگ چخماق از دولت 2017-2018 بودجه. اما وقتی ویور نگاه, پول رفته بود. این اسنایدر دولت تا به حال شده است با استفاده از این بودجه — به معنای تحت چخماق کنترل—برای پرداخت هزینه های آب ایستگاه.

در علاوه بر این به جزئیات تعاملات بین بافنده و اسنایدر دولت از شهردار دیدگاه این گزارش برجسته شده چند یافته های حاصل از سنگ چخماق تحقیقات جنایی اسناد:

  • اسنایدر بود هشدار در مورد خطرات ناشی از استفاده از رودخانه سنگ چخماق به عنوان یک منبع آب و یک سال قبل از آب سوئیچ حتی رخ داده است.
  • اسنایدر به حال دانش لژيونلا شیوع در فلینت در اوایل اکتبر 2014, شش ماه پس از آب سوئیچ—و 16 ماه زودتر از او ادعا کرد که آموخته اند از شیوع بیماری مرگبار در شهادت تحت سوگند قبل از کنگره است.
  • ارتباط میان اسنایدر خود مقامات و دولت در بخش بهداشت و درمان مشخصی در اکتبر 2014 در حدود همان زمان وزارت امور خارجه محیط زیست و مقامات بهداشت معامله ایمیل ها و تماس های مورد لژيونلا شیوع در سنگ چخماق است.

اسنایدر و خود را وکیل پاسخ نمی دهند به معاون‘s درخواست برای نظر. چند تن از مقامات دیگر به نام در جامع گزارش همچنین کاهش یافته است به پاسخ و یا نظر با برخی از آنها با استناد به حال انجام تحقیقات جنایی.

این گزارش باعث یک موج تازه انتقاد به مقامات دولتی درگیر در بحران و منتشر شد به عنوان جامعه بین المللی معتقد جهانی همه گیر است که آلوده بیش از دو میلیون نفر از اواخر سال گذشته است.

های Chariton و Dize را چخماق قطعه در توییتر پنجشنبه معاون سردبیر ارشد ماکسول Strachan نوشت که “coronavirus بزرگترین داستان در کشور و به حق ، اما امروز با این منحصر به فرد و محکم داستان باید بسیار نزدیک و دوم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de