به عنوان هزینه های نظامی جهانی بازدید نزدیک به 2 تریلیون دلار از این سلاح ها بی فایده در مقابل بزرگترین تهدید ما

اولویت های کل نسل ها اغلب شکل های به یاد ماندنی حوادث دوران کودکی خود. برای من که رویداد 9/11 و در نتیجه وسواس ملی با “جنگ علیه ترور.” برای برادر کوچکترم که تجربه به احتمال زیاد خواهد جهانی همه گیر.

در بسیاری از زمینه ها از اولویت های غلط به وجود آمد که پس از 9/11—که منجر به افزایش چشمگیر در حال حاضر شدت بالا هزینه های نظامی—تنظیم صحنه برای آمریکا را devastatingly ناکافی پاسخ به این ویروس است که اشکال تجربیات این نسل است.

به جای آماده شدن برای بهداشت عمومی بحران مانند COVID-19 دولتها در سراسر جهان صرف یک ترکیب $1.917 تریلیون دلار سلاح خود را حفظ ارتش و مبارزه با جنگ در 2019.

این اطلاعات جدید منتشر شده در این هفته توسط تحقیقات صلح بین المللی استکهلم موسسه برجسته ویرانگر مقیاس misspent منابع جهانی. ایالات متحده آگهی های بسته – ما هزینه های نظامی اختصاص بیش از 38 درصد از کل.

کنگره تنها سرمایه گذاری در حدود 1.5 درصد از آنچه که از آنها صرف آماده شدن برای جنگ آماده شدن برای بهداشت عمومی بحران مانند COVID-19.

مقایسه این کیفرخواست شماره به سازمان جهانی بهداشت درآمد در 2018/2019 که می آید در تنها 5.6 میلیارد دلار.

ملی ما سازمان بهداشت و درمان نیست مراتب بهتر از جهانی هستند. در سال 2020 پنتاگون داده شد بیش از $738 میلیارد دلار توسط کنگره است. در مقایسه برنامه های “بهداشت عمومی پیشگیری و نظارت و آمادگی دریافت 10.8 میلیارد دلار است. این به این معنی است که کنگره تنها سرمایه گذاری در حدود 1.5 درصد از آنچه که از آنها صرف آماده شدن برای جنگ آماده شدن برای بهداشت عمومی بحران مانند COVID-19.

ما همه گیر واقعیت, درخواست برای منابع و زیرساخت ها از بیمارستان ها و کارکنان بهداشت و درمان تبدیل شده اند در همه جا. ما در نظام سلامت در حال حاضر به شدت با کمبود بودجه روبرو شده. بیمارستان های روستایی در حال بسته شدن در حال شتاب گرفتن نرخ و بیش از دهه گذشته سلامت عمومی نیروی کار منقبض شده توسط مورد 56,000 موقعیت. در حال حاضر بیش از 55 هزار نفر در آمریکا فوت کرده اند از این ویروس در بسیاری زیرا آنها فاقد دسترسی به مراقبت های بهداشتی کافی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

ارتش ایالات متحده نمی تواند مبارزه با یک بیماری همه گیر. این یک جنگ نیست, این بحران بهداشت عمومی. و این نه تنها تهدید است که دارای یک دامنه جهانی. ما بودجه فدرال اولویت های نیاز به منعکس کننده این واقعیت است که با سرمایه گذاری در سازمان ها و برنامه هایی که در واقع می تواند کمک به نگه داشتن ما را سالم و امن است.

هزینه های ایالات متحده و جهانی نظامی صرف نیست فقط اقتصادی است. انسان و محیط زیست هزینه های سرسام آور بیش از حد. با توجه به هزینه های جنگ پروژه جنگ در افغانستان و عراق و یمن و پاکستان را به طور مستقیم به کشته شدن حداقل 800,000 مردم است. میلیون ها نفر دیگر زخمی و یا آواره با توجه به درگیری های خشونت آمیز. و پس از 9/11, پنتاگون منتشر شده بیش از 1.2 میلیارد تن دی اکسید کربن کمک به تغییر آب و هوا و تشدید یکی از بزرگترین تهدید برای بشریت است.

این بیماری همه گیر به ما آموخته زیادی در مورد امکانات برای یک پست-COVID جهان است. مردم و دولت گرد هم آمده اند برای پاسخ به این تهدید مشترک به اشتراک گذاری منابع و برنامه عمل است. تغییر آب و هوا و فقر و بیماری و بی عدالتی همه نیاز جامعه جهانی به گرد هم می آیند در راه های خلاق برای مراقبت از یکدیگر و ایجاد یک دنیای بهتر.

سرمایه گذاری در مردماز جمله بهداشت عمومی و همکاری جهانیبی نهایت مهم تر از propping تا مجتمع نظامی-صنعتی. آن زمان برای جامعه جهانی به گرد هم می آیند در تحقق است که سلاح نیست ما را امن تر است. سرمایه گذاری در مردم—از جمله بهداشت عمومی و همکاری جهانی—بی نهایت مهم تر از propping تا مجتمع نظامی-صنعتی.

خوشبختانه حمایت و گروه های اجتماعی در سراسر جهان در حال حاضر بسیج برای تغییر. حتی در طول زمان اجتماعی فاصله گرفتن مردم در حال پیدا کردن راه هایی برای گرد هم آمده و تقاضا بهتر از دولت ما.

به عنوان پیشرو نظامی spender ایالات متحده مهم رهبری نقش مهمی در انتقال جهان به دور از هزینه های نظامی و نسبت به هزینه های بودجه عمومی در چیزهایی است که در واقع ساخت بیشتر انعطاف پذیر جوامع است.

اگر ما موفق نسل بعدی خواهد شد به تجربه به خوبی تامین بهداشت عمومی سیستم های مسالمت آمیز جوامع و مزایای بسیاری است که همراه با سرمایه گذاری در مردم و نه پنتاگون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de