ایران را رد اقتصادی برای کمک به مردم کار تغذیه را 1.5 تریلیون دلار سهام در بازار تزریق خواهد پوشش تقریبا تمام بدهی وام دانشجویی در آمریکا

ساعت پس از رهبران جمهوری خواه در کنگره آمریکا تمسخر دموکراتیک پیشنهاد برای ارائه خدمات بهداشتی و اقتصادی کمک به آمریکایی ها تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک سنگین “ایدئولوژیک لیست آرزو” فدرال رزرو نقل مکان کرد به تزریق 1.5 تریلیون دلار به بازار اوراق قرضه برای حفظ سیستم مالی پایدار است.

این تصمیم پس از یک هفته پر سر و صدا در وال استریت با داو جونز شاخص رو به کاهش 2,200 امتیاز پنج شنبه صبح بعد از کاخ سفید اعلام کرد که سفر محدود خواهد شد از 26 کشور اروپایی است.

دولت فدرال, اما هنوز به مرحله به ارائه کمک و صلح از ذهن به میلیون ها نفر از کار آمریکایی که بدون پرداخت مرخصی استعلاجی کسانی که بیمه و هیچ راهی برای پرداخت پول برای آزمایش و درمان برای coronavirus و نزدیک به نیم میلیون کودکانی که مدارس بسته اند به عنوان یک اقدام احتیاطی.

در اوایل روز پنج شنبه در آمریکا معرفی یک لایحه برای ارائه تمام کار آمریکایی ها با 14 روز از اورژانس پرداخت مرخصی استعلاجی افزایش مدیکید بودجه و رایگان coronavirus تست. ترقی خواهان از جمله Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) نامیده می شود برای دموکرات ها به نظر بیشتر اقدامات از جمله بدهی.

“مقدار که فدرال فقط تزریق را پوشش می دهد تقریبا تمام بدهی وام دانشجویی در آمریکا” Ocasio-کورتز توییتی. “کاملا وجود دارد هیچ بهانه ای برای توقف نیست بدهی های دانشجویی مجموعه, برنامه ریزی برای رهن و اجاره امداد و غیره.”

به عنوان ویروس رسما شناخته شده به عنوان COVID-19 گسترش به تمام اما پنج کشور و آلوده بیش از 1400 نفر در آمریکا و یک مقام کاخ سفید را رد کرد و امکان این لایحه عبور متهم دموکرات “اجازه دادن به ترس اطراف coronavirus بود وسایل نقلیه به فشار خود را چپ رادیکال دستور کار است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که ایران اجازه نخواهد داد این بیماری همه گیر به یک راه برای دموکرات ها به “برخی از موضوعات آنها شده اند قادر به دریافت 25 سال گذشته.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

جمهوری خواهان در مجلس سنا اعلام کرد که آنها نمی خواهد تا خانه لایحه تا بعد از یک زنگ تفریح یک تاخیر که می تواند آن را غیر ممکن است برای بسیاری از آمریکایی ها به دنبال بیماری های عفونی تلاش برای ماندن در خانه و جلوگیری از مکان های شلوغ به منظور کند کردن گسترش ویروس و جلوگیری از خسته کننده سلامت سیستم.

در رسانه های اجتماعی بسیاری از تکرار Ocasio-کورتز محکومیت دولت فدرال اولویت به عنوان دیگر کشورهای صنعتی گزارش تست و درمان coronavirus بیماران در حد نرخ سریعتر از ایالات متحده است.

“$1.5 تریلیون برابر است با بدهی های دانشجویی برنی ساندرز می خواهد برای از بین بردن ایم” نویسنده دکتر استیون ماشین غله پاک کنی. “در حالی که این طرح به نام پای در آسمان توسط برخی از دموکرات ها به همان میزان می تواند پرتاب شود به وال استریت با هیچ کمپین و یا بحث های عمومی یک بعد از ظهر؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im