در پاشنه از گزارش می دهد که ایالات متحده بدهی خانوار آمار $14 تریلیون دلار برای اولین بار در تاریخ فدرال رزرو صندلی جروم پاول قانونگذاران گفت شنبه که بانک مرکزی را کاهش کمی به عنوان سلاح اولیه برای مبارزه با آینده رکود است.

با نرخ بهره معلق در هوا در اطراف 1.50% و 1.74% کاهش کمی—تزریق پول بیشتر به اقتصاد از طریق خرید اوراق قرضه دولتی — بهترین راه حل در دسترس گفت: پاول.

“ما باید کمتر به قطع [نرخ]” پاول گفت: کمیته بانکی سنای. “این بدان معناست که آن را بسیار بیشتر احتمال دارد که ما باید به نوبه خود به ابزار است که ما در بحران مالی زمانی که ما آمار پایین.”

به عنوان دیده بان بازار گزارش داد:

در شهادت قبل از بانکی سنای کمیته پاول گفت: تغذیه به حال دو رکود اقتصادی-مبارزه با ابزار; خرید اوراق قرضه دولتی شناخته شده به عنوان QE و به وضوح در ارتباط با بازار در مورد نرخ بهره سیاست به طور معمول به عنوان “رو به جلو هدایت کند.”

“ما استفاده از این ابزار—من معتقدم که ما از آنها استفاده خواهد شد به شدت باید نیاز بوجود می آیند به انجام این کار” پاول گفت.

چپ اقتصاددان آرش Kolahi به توییتر گرفت به عقب براند در برابر استراتژی تماس با تاکتیک “اساسا به سمت بالا توزیع مجدد ثروت در هزینه های بسیاری است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“برای بسیاری از مردم این سیاست ها بیشتر خواهد شد افزایش در هزینه های زندگی خود در حالی که دستمزد خود را راکد باقی می ماند,” Kolahi توضیح داد. “در اثر آن مانند مالیات های بسیاری برای غنی سازی بیشتر سرمایه گذار کلاس.”

پاول شهادت یک روز پس از بلومبرگ گزارش داد ایالات متحده بدهی خانوار در صدر $14 تریلیون دلار در سه ماهه گذشته افزایش $601 میلیارد دلار در سال 2019.

با توجه به بلومبرگ, تخلفات افزایش یافته است در کنار مجموع بدهی—یک نگرانی نشانه ای برای آینده است. پنج درصد از وام خودرو متخلف و کارت اعتباری تخلفات افزایش یافته است در سال 2019 به 8.36%.

بدهی دانشجویان به یک منبع اصلی نگرانی برای افراد جوان رشد و همچنین:

در میان بدهی های دانشجویی یکی در نه وام گیرندگان 90+ روز بزهکار و یا در به طور پیش فرض در 2019 و این رقم ممکن است انجام نگرفته است. حدود نیمی از وام های دانشجویی در حال حاضر در تاخیر در دوره فیض یا در تحمل و در نتیجه به طور موقت و نه در بازپرداخت چرخه. هنگامی که این وام را وارد کنید که چرخه بزهکاری نرخ پیش بینی می شود حدود دو برابر بالا با توجه به گزارش فدرال ریزرو.

اقتصادی ناظران ترس است که با افزایش در دارایی های سهام هستند که بالاتر از حد ارزشگذاری و که فدرال رزرو مسدود کردن بازار از دوره اصلاح احتمالا راه اندازی یک تصادف زمانی که جریان نقدی متوقف می شود.

“خطر این است که چه اتفاقی می افتد زمانی که فدرال رزرو متوقف می شود افزایش ترازنامه” پیتر Boockvar مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر با Bleakley گروه مشورتی گفته رویترز در ماه ژانویه است. “چه خواهد شد سهام را وقتی که نقدینگی spigot متوقف می شود? ما باید برای دیدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im