به عنوان مدیران بیمه صرف Copays برای Coronavirus این یادآوری: مدیکر برای همه خواهد از بین بردن تمام Copays برای همیشه

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز سه شنبه تبلیغ که مدیران از برخی از کشور های عمده شرکت های بیمه خصوصی در حال حاضر waiving copays برای مشتریان که نیاز به تست برای coronavirus طرفداران مدیکر برای همه در زمان این فرصت را به یاد داشته باشید که در جهانی تک پرداخت کننده سیستم مانند مدیکر برای همه copays برای هر پزشکی لازم خدمات و یا مراقبت خواهد بود چیزی از گذشته به طور کامل.

در کاخ سفید دیدار بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معاون رئیس جمهور مایک پنس اعضای Coronavirus نیروی کار و مدیران از صنایع مختلف پنس درمان اعلام به عنوان یک دستاورد بزرگ است.

“من خوشحال به گزارش که به درخواست شما با آقای رئیس جمهور است که تمام شرکت های بیمه اینجا یا امروز یا قبل از امروز, توافق کرده اند که به چشم پوشیدن از همه copays در coronavirus تست و گسترش پوشش coronavirus درمان خود بهره مند شوند برنامه” پنس گفت.

با توجه به کاخ سفید مدیران از UnitedHealth Group, سرود, Cigna Humana, Aetna و آبی صلیب آبی سپر ارتباط بودند همه در حضور و غیاب.

برای مدیکر برای همه طرفداران مانند دکتر آدم گفنی جمهور از پزشک ملی سلامت برنامه (PNHP) این حرکت توسط صنعت بیمه—در حالی که بدیهی است که یک گام مثبت در میان شیوع بیماری مرگبار—تنها برجسته مهلک واقعیت برای سود نظام سلامت در ایالات متحده آمریکا است که برگ های, دهها میلیون نفر در رحمت از هوی و هوس خود را شرکت های بیمه و precariousness از وضعیت مالی خود را.

“تقریبا 1 در 3 آمریکایی ها—بیش از 100 میلیون نفر—دارای کمبود پوشش بهداشت و درمان با copays و دیداکتبل است که به طور موثر جلوگیری از آنها را از دنبال و یا دریافت نیاز به مراقبت در موقع” گفنی گفت: رویاهای مشترک.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“مطالعات متعدد بيماران مبتلا به فشار خون بالا و حملات قلبی, دیابت, سرطان پستان, مولتیپل اسکلروزیس و آرتریت روماتوئید نشان می دهد که هزینه های فرامرزی استفاده از داروهای مورد نیاز و مراقبت و در بسیاری از موارد باعث می شود قابل اثبات بالینی آسیب,” او اضافه شده است. “چنین مقیاس بزرگ بیآنکه در پوشش بیمه را امریکا در پاسخ به ویروسی تنفسی بیماری همه گیر است که همه سخت تر است.”

به عنوان متعدد پزشکی حرفه ای و کارشناسان بهداشت عمومی و فعالان پیشرو به مدت طولانی استدلال گفنی موافق است که تنها یک پرداخت کننده راه حل را حل کند ملت بهداشت و درمان مشکلات—و نه فقط در طول زمان شیوع COVID-19 اما به مراتب فراتر از آن است.

“تنها مدیکر برای همه خواهد از بین بردن موانع مالی به مراقبت و اطمینان حاصل شود که هر کس در امریکا می تواند مراقبت از آنها نیاز به زمانی که آنها به آن نیاز دارید,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im