به عنوان قانونگذاران سقوط بیمار کنگره و قانونگذاران ایالتی باید تصویب تداوم برنامه های

واشنگتن تقاضا پیشرفت تماس در کنگره و قانونگذاران ایالتی به موسسه تداوم حکومت قصد دارد بلافاصله قبل از COVID-19 بحران بدتر و قانونگذاران را قادر به تبدیل شده عمل می کنند. بسیاری از اعضای کنگره شده اند در معرض این ویروس اعلام شد که دو ایالت نیویورک قانونگذاران به حال قرارداد این ویروس و این احتمال وجود دارد بسیاری دیگر قرارداد بسته اند آن را به عنوان به خوبی. در خارج از کشور, اتحادیه اروپا, پارلمان اروپا در استراسبورگ بسته شد و reconvened در بروکسل و در حدود 10 درصد از ایران و نمایندگان مجلس باید آزمایش مثبت در حالی که دو فوت کرده اند.

فدرال و ایالتی قانونگذاری باید قادر به عمل در طی چه چیزی می تواند طولانی بحران به تصویب اورژانس و غیر اورژانس قانون و به ارائه مهم نظارت دولت پاسخ — اما آنها به طور کلی لازم نیست روش در جای خود به آنها اجازه می دهد برای انجام این کار, و پنجره, که در طی آن به آنها را به محل بسته است.

  • کنگره است که در این میان برگزاری جلسات در آن هزینه های صورتحساب است که باید به تصویب رسید در این تابستان و یا دولت تعطیل خواهد شد; به طور مشابه هر امید از یک سوم اضطراری coronavirus لایحه نیاز به هر دو مجلس به عملکرد به طور کامل.
  • قانونگذاران ایالتی هستند در همین dire straits با برگزاری تنها برای چند ماه در آغاز سال به تصویب یک نوار از صرف و اجازه صورتحساب از جمله پرداختن به احتمال زیاد کمبود بودجه و اضطراری مورد نیاز هزینه ساخته شده توسط این بیماری همه گیر. بسیاری از پتانسیل قانون انتخابات تغییرات مانند رای-با-پست — که می تواند مورد نیاز برای اطمینان از مشارکت کامل در انتخابات به دلیل بحران هستند به احتمال زیاد به نیاز دولت قانونی تغییرات.

پاشنه آشیل به کنگره و قانونگذاران ایالتی به طور یکسان نیاز است که رای گیری در کمیته و در طبقه باید در فرد است. در حالی که مجلس و رهبر اکثریت سنا باید برق اضطراری برای تشکیل کنگره در مکانی دیگر یک تصمیم در دسترس برای برخی از اما نه همه قانونگذاران ایالتی قانونگذاران مجاز به عمدی و رای گیری از راه دور یعنی از طریق ابزارهای الکترونیکی مثل ویدئو کنفرانس.

ماهیت coronavirus باعث می شود در جلسات حضوری خطرناک به قانونگذاران و کارکنان و به عنوان گرفتن آن تدابیر, آن را دشوار اگر نه غیر ممکن است برای کاربران برای سفر به مربوطه کاپیتول ساختمان. بر این اساس تنها راه برای قانونگذاران برای وضع قانون خواهد بود از راه دور از طریق مشورت و رای گیری و تنها در صورتی که تغییر قوانین خود را در پیشرفت به این معنا.

منطقی وجود دارد که نگرانی ها در مورد ماهیت رای گیری الکترونیکی در زمینه اولیه و کلی انتخابات که همان نگرانی نیست نگه واقعی برای قانونگذاران. استفاده از پایه تلفنی نرم افزار است که به صورت گسترده و تجاری در دسترس مانند زوم باعث می شود آن را ممکن است برای دیدن و شنیدن هر عضو است که شرکت به ثبت رسیدگی و به انتشار تصویری آنلاین. بر این اساس استفاده از رول تماس با رای گیری باعث می شود آن را ممکن است برای دیگر اعضای اتاق مطبوعات و مردم برای شنیدن این موضوع است که در حال بررسی بر و برای دیدن هر کدام مربوطه عضو به آنها رای بله یا نه. باید وجود داشته باشد یک خطا در ثبت رای باعث اصلاح ممکن است به عنوان به خوبی.

ما را تایید نکرده و از راه دور مذاکرات در شرایط عادی است. اما با توجه به ماهیت اضطراری آن است که به مراتب بهتر برای قانونگذاران قادر به عمدی رای و نگه دارید و دولت به حساب در یک کنترل از راه دور اقدام نسبت به قانونگذاران به تعطیل به طور کامل.

تقاضا پیشرفت تماس بر آمریکا در مجلس نمایندگان و سنا تشکیل و بلافاصله اجازه می دهد تا به صورت اضطراری و موقت تعلیق مفاد قوانین خود را که منع از راه دور مذاکرات و خواستار دولت تمام نهادهای قانونگذاری به بررسی قوانین مربوطه اساسنامه و مفاد قانون اساسی و تمام مراحل ممکن است به فعال کردن قانونگذاران به دیدار و رای گیری از طریق آنلاین معنی باید شرایطی بوجود می آیند که در آن لازم است.

این تلاش ها می تواند و باید انجام شود در حالی که حفاظت از دولت شفافیت و یکپارچگی مربوطه رسیدگی و رای. این انفعال است که می تواند به تضعیف مشروعیت اگر نه وجود ما دولت: حکومت سیستم می تواند سقوط نیازهای حیاتی می تواند برآورده نشده و رئیس جمهور و استانداران می تواند احساس فشار و یا به سادگی به دنبال گسترش فراگیر اورژانس قدرت حتی به عنوان هیچ قانونی نظارت تابع عمل می کند. و یا آنها می تواند از دست دادن لازم prod از قانونگذاران به عمل و اقتدار است که توسط آن به انجام این کار و در نتیجه باعث بسیاری از نیازی مرگ و میر و بدتر است.

“شکست قانونگذاران به آماده شدن برای coronavirus آماده است برای ما قانونگذاران به شکست گفت:” دانیل شومان, سیاست, مدیر تقاضا پیشرفت است. “ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان و سنا و 99 خانه های دولتی باید اطمینان حاصل شود که آنها می توانند همچنان در چهره مرگبار coronavirus و است که شامل توانایی برای نگهداری از راه دور رای و مشورت به طوری که آنها می توانید در ادامه به تصویب صرفه جویی در زندگی قوانین و نظارت بر اجرایی تلاش ها برای مبارزه با این معضل است.”

“به عنوان قانونگذاران سقوط بیمار قانونی جلسات در سراسر کشور در حال برش های کوتاه از مشروع ترس از همه گیر” به گفته دیوید سگال, مدیر اجرایی, تقاضا پیشرفت و سابق آیلند دولت نماینده. “این بحران فقط بدتر خواهد شد: آن را ساده و بی تکلف به فرض که از آن خواهد شد ممکن است به reconvene در چند هفته پس از قانونگذاران باید تغییرات لازم را به روش در حال حاضر. اگر آنها نمی, پس از آن دولت خواهد شد و به هرج و مرج و ما انتظار داریم که شاهد این منظره از نمایندگان مجلس رای گیری در hazmat مناسب در طول ماه های آینده آنها به عنوان مبارزه با, بودجه, قوانین انتخابات و بحرانی دیگر نگرانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im