که میلیون ها نفر از کارخانه پرورشی حیوانات ارسال به کشتار دسته جمعی این “خوش شانس 1,000′ جوجه های نجات

به عنوان گزارش در ادامه به بیرون از کشور برای پردازش گوشت صنعت برنامه ریزی کشتار میلیون ها نفر از خوک و مرغ با توجه به نیروی کار و نگرانی های بهداشتی در میان Covid-19 شیوع گروه های مدافع حقوق حیوانات پله تا برای نجات به عنوان بسیاری از موجودات که ممکن است از مکانیزه مرگ و فراخوانی برای یک پست-coronavirus کارخانه مواد غذایی مبتنی بر آینده است.

“این است که حیوانات کشاورزی که اشتباه است به سادگی نمی تدارکاتی پدیده که ناشی از جرم culling,” دانشگاه هاروارد دانشجو: یوسف زمستان نوشت: روز سه شنبه. “همانطور که ما مذاکره بازگشت به حالت عادی ما باید انتقادی بررسی و از بین بردن این کشور را غیر قابل تحمل و غیر اخلاقی تولید گوشت خط لوله است.”

فعالان کالیفرنیا با سازمان امداد و نجات حیوانات حیوانات جای روز شنبه نجات یک “خوش شانس 1,000” مرغ از یک Iowan تخم مرغ, مزرعه, برنامه ریزی برای کشتن 100,000 جوجه ها را با گاز دی اکسید کربن با توجه به ادامه آسیب coronavirus همه گیر است wreaking در این کشور کشاورزی و زنجیره تامین. گروه راند 30 ساعت به حیوانات بودند که حمل و نقل در دو هواپیما به حیوانات جای چمن دره پناهگاه.

“کل فرآیند از 27 ساعت پس از رسیدن به مزرعه در 3 بارگیری و تخلیه کامل جعبهها از هواپیماها و وسایل نقلیه و رفتن مستقیم به مراقبت از آنها را هنگامی که ما وارد محراب شد و اکثر طاقت فرسا تجربه من تا به حال,” گروه مراقبت از حیوانات مدیر هانا Beins در بیانیه ای گفت.

Beins گفت: خستگی یک قیمت او بیش از تمایل به پرداخت برای نجات پرندگان.

“من می خواهم آن را دوباره در یک ضربان قلب,” او گفت: “از آنجا که تا خود را نجات, این مرغ هرگز به لمس چمن و یا احساس آفتاب و در حال حاضر آنها می تواند زندگی بقیه زندگی خود را به عنوان جوجه باید.”

گروه, مدیر اجرایی, کیم Sturla گفت که او با افتخار از حیوانات محل ستاد و حامیان برای پله تا, اما مبارزه واقعی با گوشت صنعت ادامه خواهد داد گذشته پایان همه گیر.

“متاسفانه حتی ما می توانیم در 100000 مرغ” گفت: Sturla “است که یک قطره در سطل صدها میلیون مرغ کشته سالانه تخم مرغ در صنعت و حتی در یک سال معمولی بدون جهانی همه گیر.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

به عنوان رویاهای مشترک گزارش در پایان آوریل صنعت گوشت است انتظار می رود برای کشتن میلیون ها نفر از حیوانات با استفاده از جمله خفه کننده جوجه ها در فوم و گاز, حیوانات, اقدامات شدید با این وجود تایید شده توسط American Veterinary Medical Association (AVMA).

با توجه به گزارش در نگهبان شنبه, کسانی که تلاش ها ادامه دارد و با تاکتیک های مورد استفاده برای “کاهش جمعیت” خوک جمعیت برخی از افراطی ترین:

برای خوک culls, AVMA “ترجیح روش” شامل بیهوشی تزریقی مصرف بیش از حد گاز, تیراندازی با اسلحه و یا پیچ و مهره برق و دستی بلانت نیروی ضربه. AVMA روش “مجاز در شرایط محدود” شامل ونتیلاتور shutdown (VSD) به طور بالقوه در ترکیب با دی اکسید کربن گاز و نيتريت سديم خواهد بود که مصرف توسط خوک ها.

صحبت بیشتر گرافیکی [رحمت برای حیوانات جمهور لی] Garcés گفت: دستی بلانت نیروی تروما می تواند به معنای کوبیدن حیوانات گرنجر در برابر زمین در حالی که VSD خواهد “اساسا طبخ خوک زنده است.”

بربریت را از صنعتی به صنعت گوشت نوشت: هاروارد را زمستان می کند, این مورد برای یک شروع جدید پس از همه گیر شده است.

“ما باید خود را هدر ندهید این فرصت را به شروع به مرمت شکسته ما ارتباط با حیوانات” زمستان نوشت. “این شروع می شود با پایان کارخانه کشاورزی و تغییر مسیر از تمام دولت های امداد و آینده یارانه به سمت گیاه مبتنی بر کشاورزی و پردازش مواد غذایی.”

“این نوع از راه حل های سیستمیک هستند و تنها راه برای نشان دادن محبت به حیوانات,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de