پس از وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت: در سی ان ان‘s “وضعیت اتحادیه” یکشنبه که مقابله با کنگره رهبری به ارائه کمک بیشتری به کسب و کارهای کوچک نهفته مداوم coronavirus همه گیر می تواند نهایی به عنوان اوایل به عنوان پایان روز برخی از ترقی خواهان برجسته چه مانده است از ظهور بسته کمک و خواست قانونگذاران دموکرات به مبارزه ادامه به گسترش آن.

“من فکر می کنم ما بسیار نزدیک به یک معامله است. من امیدوار هستم که ما می توانیم که می گویند Mnuchin گفته سی ان ان‘s جیک Tapper. “من امیدوار هستم که ما می تواند رسیدن به یک توافق است که مجلس سنا می تواند با تصویب این فردا که در خانه می توانید آن را تا روز سه شنبه. چهار شنبه, ما می تواند به بالا و در حال اجرا است.”

Mnuchin گفت: مقابله خواهد اختصاص 300 میلیارد دلار بیشتر برای چک Protection Program (PPP). در حالی که Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا شده در ماه گذشته تا به حال اختصاص داده شده $349 میلیارد دلار برای این برنامه در ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک (SBA) پنج شنبه نشان داد که “همه PPP بودجه خسته هستند.”

با وجود متضاد برآورد از دیگر کارشناسان Mnuchin گفت: یکی دیگر از $300 میلیارد برای PPP “باید به اندازه کافی برای رسیدن به تقریبا همه.” SBA در حال حاضر پذیرش برنامه های کاربردی جدید برای PPP یا اقتصادی آسیب فاجعه وام (EIDL). این بسته جدید شامل 50 میلیارد دلار برای EIDL برنامه 75 میلیارد دلار برای بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای COVID-19 تست با توجه به Mnuchin.

به عنوان اریکا ورنر و جف استین گزارش واشنگتن پست:

پول جدید برای بیمارستان ها در توافق خواهد آمد بالای 100 میلیارد دلار در اصلی 2 تریلیون دلار نجات بیل. بیمارستان ها شده اند التماس اضافی برای تسکین با برخی از ضعف های درمان COVID-19 بيمار و دیگران از دست دادن تقریبا تمام درآمد و تخمگذار مردم چون آنها دیگر انجام روش انتخابی.

دموکرات ها نیز شده بود خواستار اضافی $150 میلیارد دلار برای شهرها و ایالات متحده که بودجه باید نابود شده است تلفات اقتصادی از coronavirus. اما جمهوری خواهان مخالفت کرده اند که اصرار آن بود که دولت فدرال کار را برای دولت کمبود بودجه.

این پست و سی ان ان گزارش داد که با توجه به unnamed سنا, ایران, رهبری, مشاور, در طول یک تماس در مورد این بسته بعد از ظهر یکشنبه Mnuchin و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) تبلیغ فوق العاده PPP بودجه در حالی که تکرار کرد که مقررات به دنبال دموکرات نمی خواهد در بسته.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) که همچنین به نظر می رسد در سی ان ان روز شنبه گفت که دموکرات ها هنوز هل دادن “سخت” برای اطلاعات بیشتر محلی بودجه و همچنین خطر پرداخت برای کارگران خط مقدم. “این بسیار مهم است,” او گفت:. “ما نمی خواهیم ما پلیس ما آتش ما EMTs ما رانندگان اتوبوس—این یک موضوع انتزاعی—ما نمی خواهیم آنها را از کار اخراج شدند. آنها به عنوان مهم به عنوان هر کس دیگری.”

شومر افزود: “ما بسیار خوب پیشرفت” در بسته مذاکرات و او پیش بینی شده است که یک معامله می تواند به پنج شنبه شب یا جمعه صبح. مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) زده شبیه وتر در ABC‘s “هفته” صبح روز یکشنبه گفت: “من فکر می کنم ما بسیار نزدیک به توافق است.”

در حالی که دو نفر از دموکرات ها در کنگره به نظر می رسید خوش بینانه یکشنبه از تلویزیون نشان می دهد حضور و گزارش برانگیخته و خواستار کمک های بیشتر.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در پاسخ به تفکیک بسته توسط پست خبرنگار استین در توییتر, بهداشت و درمان, مدافع Ady Barkan ارسال یک پیام عمومی برای پلوسی: “این است که تقریبا به اندازه کافی خوب. شما باید اهرم های زیادی و این مردم آمریکا هستند که در نیاز مبرم به کمک. استفاده از قدرت خود را.”

ایلیا Sheyman سابق مدیر اجرایی MoveOn عمل سیاسی در زمان هدف در پلوسی شومر و کل حزب دموکرات:

و نه از جمله پول برای اجاره یخ در طول همه گیر—یک سیاست است که محبوب حتی در میان ثبت نام رای دهندگان جمهوری خواه با توجه به رای گیری های اخیر—”وحشتناک و بی رحمانه ایم” گروه مردم برای برنی. “مردم نمی توانند پرداخت اجاره.”

به عنوان رویاهای مشترک گزارش روز شنبه حدود 22 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس—و برای بسیاری از کارگران در ایالات متحده از دست دادن شغل نیز به معنی از دست دادن بیمه درمانی. در پاسخ به آخرین مدعیان هایدی Shierholz از موسسه سیاست اقتصادی از کنگره خواست به “ارائه کمک به دولت های ایالتی و محلی گسترش مزایای بیمه بیکاری ارائه حمایت بهتر برای کارگران و مشاغل و شامل بودجه برای حفاظت از دموکراسی ما.”

این بسته که Mnuchin و رهبران دموکرات بحث شد یکشنبه “کاملا نامناسب” جاناتان Ladd استادیار در دانشگاه جورج تاون را McCourt دانشکده سیاست عمومی. “نه کمک به دولت های ایالتی را انقباض اقتصادی بسیار بدتر است. و این حتی به طور کامل صندوق وام کسب و کار کوچک برنامه!”

اردن Weissmann که می نویسد: در مورد اقتصاد و سیاست عمومی برای تخته سنگهشدار داد که بدون پول برای شهرستانها و می گوید: “ما قصد داریم به صورت تکرار ’09-’13 که در آن دولت در سطح ریاضت اقتصادی منجر به طولانی افسردگی است.”

ریچارد Yeselson یک ویرایشگر کمک در مخالفتنیز ابراز نگرانی در مورد عواقب ناشی از هیچ بودجه برای دولت های محلی:

“این ‘سازش’ دموکرات ها برنده پول برای بیمارستان ها و برای تست—کاملا uncontroversial چیزهایی که جمهوریخواهان خوب هستند ، دیگر از آن دموکرات کردم هیچ چیز اگر این توافق نهایی ایم” رهگیری‘s رایان گریم ارتباط به ارسال گزارش. در پیگیری توییت او افزود: “Ok خوب شما برنده ما خواهد شد تست مردم نشان COVID علائم. اما تنها به این دلیل که شما سوار یک معامله سخت!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im