به عنوان قیمت نفت سقوط به زیر 0 دلار در هر بشکه آب و هوا طرفداران مصرانه در برابر سوخت های فسیلی صنعت نجات

قیمت نفت خام آمریکا سقوط به زیر صفر برای اولین بار در سابقه سقوط به منفی-$37 در هر بشکه و وادار کردن تولیدکنندگان نفت برای پرداخت خریداران به محصول خود را دست.

به عنوان نگهبان گزارش هفته گذشته 160 میلیون بشکه نفت ذخیره شده در تانکرهای حمل و نقل در نزدیکی بنادر در سراسر جهان به علت بیشترین کاهش تقاضای نفت در یک چهارم از یک قرن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و در نتیجه جهانی مستند.

روز دوشنبه سقوط آزاد شاهد کاهش قیمت نفت 105 درصد در یک ماده از ساعت آمد و پس از مذاکرات گسترده بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و روسیه و عربستان سعودی که در آن رئیس جمهور آمریکا خواست دو کشور برای کاهش تولید نفت خود را 10 تا 15 درصد است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای سرپا نگه داشتن قیمت های نفت شد, صفحه اول, اخبار چند روز پیش” پل کروگمن اقتصاددان توییتی خواستار تلاش “کامل مجسمه نیم تنه.”

این کاهش نرخ در بازارهای جهانی نفت در روز دوشنبه آخرین روز نفت تولید می تواند تجارت بشکه برای ماه آینده مستحکم یک روند است که مشهود پس از coronavirus همه گیر آورده اقتصادهای سراسر جهان به توقف در ماه گذشته.

منتقدان خواست سیاستگذاران ایالات متحده به رویکرد سقوط بازار به عنوان یک مشکل است که می تواند حل propping تا صنعت نفت. به عنوان دیوید رابرتز نوشت: در Vox جمعه بخش شده است در کاهش سال و هر مالیات دهندگان بودجه که به propping آن بیشتر خواهد بود “هدر رفته است.”

اول fracking بود مالی خراب قبل از COVID-19 رسید. ایالات متحده عملیات fracking شده اند از دست دادن پول برای یک دهه به لحن حدود 280 میلیارد دلار. تولید بیش از حد تولید کرده است عرضه تقاضا و قیمت های پایین و جمع آوری مازاد در ذخیره سازی.

[…]

هر دو نفت و گاز قیمت ها شد و دست کم منجر به 2019. با توجه به عرضه بیش از حد و زمستان در آمریکا و اروپا وجود دارد این است که عرضه بیش از تقاضا از هر دو گاز و نفت به گونه ای که کل جهان یدکی ذخیره سازی نفت است در معرض خطر پر شده است.

صنعت سوخت فسیلی رابرتز گزارش شده است که “با عصبانیت لابی” برای رهایی بودجه, اما دیگران در رسانه های اجتماعی پیوست و او را در محکوم کردن امکان اتحادیه اروپا ،

برخی از اقدام آب و هوا طرفداران تصریح کرد زودتر تماس برای ملی کردن صنعت نفت یک حرکت است که جمهوری جدید نگار کیت Aronoff گفت: در ماه گذشته خواهد بود “اطمینان انرژی این کشور خواسته برآورده مسئولانه آن را به عنوان انتقال به یک شبکه-صفر تولید گازهای گلخانه ای اقتصاد بدون نیاز به دلجویی [سوخت های فسیلی] شرکت سهامداران است.”

“این فرصتی است که ما علنا خود شرکت نفت و گاز” طلوع جنبش توییتی دوشنبه.

رابرتز توافق کردند که سقوط بازار نفت نشان دهنده یک فرصت برای شروع یک تغییر جهت به سمت انرژی های تجدید پذیر در ایالات متحده, اما گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد به هشدارها از گروه ها از جمله مرکز بین الملل محیط زیست (CIEL) که نوشت: در گزارش اخیر “این بیماری همه گیر در معرض و تشدید نقاط ضعف اساسی در سراسر این بخش است که در هر دو تا قبل از بحران کنونی خواهد شد و بیشتر از دوام بیاورید آن است.”

“در بهترین [سیاستگذاران] می تواند کاهش سرعت انتقال به انرژی پاک ، آنها نمی تواند آن را متوقف کند” نوشت رابرتز. “در همین حال کشورهای دیگر خواهد شد ایجاد یک فرمانده موقعیت در برخی از بزرگترین رشد صنایع در قرن 21 است.”

“این امر می تواند شرم آور برای خروج از این بحران هنوز هم چسبیده به گذشته به جای مواجهه و آماده شدن برای آینده,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im