به عنوان همه گیر Soars در آمریکا و برزیل و صلیب سرخ فدراسیون مون تهمت و Bolsonaro ضد علم پاسخ

رئیس صلیب سرخ فدراسیون روز چهارشنبه ابراز نگرانی در مورد ادامه گسترش کروناویروس در آمریکا و انتقاد برزیل و ایالات متحده به رهبران دولت برای خود فاجعه علمی-رد پاسخ به همه گیر تا کنون.

فرانچسکو Rocca رئیس فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر (IFRC) ساخته شده این سخنان را در مجازی کنفرانس مطبوعاتی در ژنو که در آن او هشدار داد که “ما هنوز نمی رسیده و اوج این شیوع.”

Rocca گفت: اثرات شعارهای حزبی و سیاست های خارج از خط با علم بر همه گیر شد روشن است.

“امریکا به عنوان یک قاره پرداخت بالاترین قیمت برای این نوع از تقسیم یا نه پس از مشاوره که از جامعه علمی,” او گفت:. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ایالات متحده و رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro مواجه اند پایدار انتقاد خود را از دست زدن به coronavirus. Bolsonaro که مهمترین آنها را رد کرد و آن را به عنوان یک “کمی آنفولانزا” است مانند تهمت حاضر به پوشیدن ماسک صورت در مجامع عمومی.

دو کشور می شود و در coronavirus موارد است. به عنوان از مطبوعات زمان جانز هاپکینز ردیاب نشان داد که ایالات متحده با بیشترین تعداد موارد تایید شده—بیش از 2.6 میلیون نفر است. برزیل به دور دوم با بیش از 1.4 میلیون مورد تأیید. این کشور همچنین بالاترین تعداد Covid-19 مرگ و میر ناشی; ایالات متحده تا به حال بیش از 128,000 از جمله مرگ و میر و برزیل بیش از 60 ، 000.

با توجه به Rocca, Bolsonaro “دست کم گرفت عواقب Covid و کشور خود زندگی است عواقب.”

“اگر جامعه علمی است و گفت که این مهم است که برای جلوگیری از لرزش دست و به پوشیدن ماسک, من فکر می کنم که رهبران باید به دنبال و گوش دادن” Rocca گفت که در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن ماسک امتناع.

رفته به ادامه مطالب

ما در اواسط سال مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد در نیمه شب امشب و ما در آینده کوتاه است. غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. لطفا کمک به ما برسد ما در اواسط سال مبارزات انتخاباتی هدف امروز:

Rocca اضافه شده است که دیگر رهبران جهان بیش از حد “شده اند غیر مسئولانه” در پاسخ خود به این بیماری همه گیر کوروناویروس و گفت: سیاستمداران باید “شروع به یادگیری به دنبال مشاوره از آینده جامعه علمی است.”

Rocca از سخنان آمد همان روز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این ویروس را “ناپدید می شوند.”

“من فکر می کنم که ما میخوایم بسیار خوب با coronavirus” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاکس کسب و کار. “من فکر می کنم که در برخی از نقطه که به نوعی فقط ناپدید می شوند امیدوارم.”

آمریکا در یک رشته از سابقه و رکورد تک روز بالغ برای coronavirus هدف قرار دادن یک چهارم رکورد در روز شنبه با بیش از 48000 موارد جدید و بیش از 50000 موارد در روز چهارشنبه.

با توجه به این ملت بیماری های عفونی, متخصص, روزانه شکل می تواند حتی بالاتر است.

به گزارش سنا در جلسه کمیته پنج شنبه, Dr. Anthony Fauci گفت: “نمی شود شگفت زده اگر ما تا 100,000 یک روز اگر این اتفاق نمی نوبه خود در اطراف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>