به عنوان اسکی نزدیک به دلیل coronavirus هزاران فصلی کارکنان تقلا

سالت لیک سیتی — برای بسیاری از یوتا اسکی فصل به پایان رسید به طور ناگهانی بیش از آخر هفته به عنوان گسترش COVID-19 وادار اسکی سراسر کشور به نزدیک است.

از شنبه هر یوتا اسکی توچال متوقف اکثر رفت و آمد مکرر عملیات حداقل به طور موقت با نمرات به طور مستقل متعلق به لژ, رستوران, اجاره, مغازه ها و کسب و کارهای دیگر که تکیه بر اسکی-گردشگری زیر کت و شلوار.

خبر بد برای کسانی که برنامه ریزی اواخر مارس تعطیلات اسکی. اما حتی بدتر اخبار برای هزاران نفر از فصلی کارکنان مشغول به کار در صنعت اسکی که در حال حاضر تعجب کنید که چگونه به پایان می رسد دیدار.

“این یک بازی بسیار سورئال و زمان دشوار برای همه ما به خصوص در صنعت مهمان نوازی” Kaitlin Eskelson جمهور و مدیر عامل شرکت از بازدید از دریاچه نمک و گفت: در صبح روز دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی. به عنوان Eskelson صحبت Salt Lake County مقامات آمریکا و کوبا همه ناهار خوردن در گزینه برای رستوران ها و میخانه, میله, مکانهای تفریحی و باشگاه است. یک جهت مشابه در محل قرار داده شد در پارک شهر بیش از آخر هفته.

Snowbird آلتا پارک شهر دره آهو و به تنهایی در حال پرداخت کارکنان خود را برای برنامه ریزی ساعت از طریق پنج شنبه با توجه به رفت و آمد مکرر اظهارات و ایمیل های فرستاده شده به کارکنان. Vail Resorts که در عمل پارک شهر رفت و آمد مکرر است و با توجه به بازگشایی سه استراحتگاه خارج از یوتا — آسمانی Breckenridge و Whistler Blackcomb.

“بسیاری از مردم فوق العاده پریشان در مورد آن گفت:” کایل Stranick سر آشپز در علتا پرو تسلیم مستقل متعلق به هتل در علتا. “آنها مانند ‘وای من خیلی بی خانمان و بیکار در حال حاضر.'”

آلتا پرو یکی از بسیاری از کسب و کار در صنعت اسکی دادن به کارکنان خود را, بسیاری از آنها در انتظار به کار تا اواخر آوریل, زمان به شکل اشتغال و مسکن است. هر دو علتا و گوزن دره ها اجازه می دهد زندگی می کنند در کارکنان به ماندن تا پایان ماه حتی اگر راه بسته است.

“آنها به کارکنان اجازه اقامت تا پایان ماه بنابراین ما هنوز هم آنها را تغذیه و تمام چیزهای که … اما هیچ کس پرداخت” Stranick گفت: با توجه به بسته شدن باعث خروج دسته جمعی از کارگران فصلی.

“آن را بمکد اما من فکر می کنم آن را درست انجام دهیم” گفت: بوریس Yaworsky کارمند در معدن طلا دختر دیگری به طور مستقل متعلق به تسلیم در علتا.

“چند روز پیش ما بودند اسکی … با یک شغل و یک محل زندگی می کنند و 48 ساعت بعد ما در حال تمام شدن بوت,” او گفت:.

Yaworsky و دیگران در معدن طلا پدر توصیف یک صحنه هرج و مرج دوشنبه با کارگران دیوانه وار بسته بندی چمدان و رزرو پرواز در آخرین لحظه به عنوان شایعه از مسافرت داخلی محدودیت گسترش یافته است.

این Deseret News صحبت به بیش از یک دوجین اسکی کارکنان صنعت. بسیاری از آنها را در خدمت کار و یا صنعت مهمان نوازی در offseason و مضطرب بودند در مورد که در آن برای پیدا کردن کار در ماه های آینده.

“من معمولا کار در خدمات و صنعت” گفت: Yaworsky, “بدیهی است که انگار هیچ اشتغال وجود دارد در حال حاضر.”

اما وجود دارد یک تاسیسات برای تعداد فزاینده ای از مردم در حال حاضر از کار.

“افرادی که گذاشته برای هیچ گسل از خود را به احتمال زیاد واجد شرایط دریافت بیمه بیکاری گفت:” کوین برت مدیر بیکاری بخش از این بخش از نیروی کار خدمات. برت گفت: هر کس حتی کارکنان مشغول به کار در ایالات متحده با ویزای باید اعمال می شود. اگر کسی تلقی فاقد شرایط لازم آژانس را آنها اشاره به دیگر برنامه های پشتیبانی.

“در پایان, بیمه بیکاری برنامه قرار است به یک اقتصادی تثبیت کننده” برت گفت. “این یک راه برای قرار دادن پول به این اقتصاد کمک به ایجاد ثبات و حفظ قدرت خرید این افراد که در حال گذاشته است.”

با اخیر رفت و آمد مکرر تعطیلی برت انتظار به خروش در مردم برای استفاده از مزایای. اما او نگران نیست گفت: بیکاری صندوق اعتماد “است که در یک مکان بهتر در حال حاضر از آن در سال 2007 بود.”

“ما تا به حال چنین خوب اقتصادی اجرا در ایالت یوتا ما اعتماد صندوق فوق العاده حلال” برت گفت. “یوتا طراحی شده است که قادر به آب و هوا خیلی تاثیر قابل توجهی و یا قابل توجهی در رکود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de